vr 26 - zo 28 apr 2024 |
wo |
18:00 |
Zegelsem - U13 |
24/4 |
za |
11:30 |
U6 - Drongen A |
|
za |
09:30 |
Lovendegem B - U7 |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Destelbergen B |
|
za |
10:00 |
Latem A - U8a geel |
|
za |
09:30 |
U9b zwart - Merendree B |
|
za |
12:45 |
Destelbergen B - U9a geel |
|
za |
13:45 |
Houtem A - U10b zwart |
|
za |
09:30 |
Eksaarde - U10a geel |
|
za |
09:30 |
Latem A - U11 |
|
za |
11:30 |
U12 - Vinderhoute |
|
za |
12:00 |
Elene-Grotenberge B - U13 |
|
za |
11:30 |
U15b zwart - Mariakerke A |
- |
za |
14:00 |
U15a geel - Groot Oosterzele |
- |
za |
14:30 |
U17 - Lochristi B |
- |
za |
|
Heikant Zele A - Reserven |
alg. ff. |
zo |
15:00 |
VSV B - Hansbeke B |
- |
zo |
15:00 |
Maldegem - VSV A |
- |
|
|
de Ladies zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: |
|
|
~ voorbereiding seizoen 2023-2024 ~
VSV A, VSV B, Reserven, Jeugd & Dames
(wordt verder bijgewerkt en aangepast)
klik hieronder op "ga naar volgend weekend" |
|
|
juli - augustus 2023 |
|
|
~ Voorbereiding seniors ~ |
|
volledige voorbereiding, klik HIER |
(wordt verder bijgewerkt en aangepast) |
|
|
|
|
zo |
16:00 |
cup: Lovendegem - VSV A |
30/7 |
zo |
16:00 |
cup: Melsen - VSV B |
30/7 |
do |
19:30 |
VGO - VSV A |
3/8 |
za |
15:00 |
Mariakerke - Reserven |
5/8 |
zo |
16:00 |
cup: Lovendegem - VSV A |
6/8 |
zo |
15:00 |
cup: Melsen - VSV B |
6/8 |
wo |
19:30 |
Assenede - Reserven |
9/8 |
do |
19:30 |
Nazareth-Eke - VSV A |
10/8 |
do |
20:00 |
Muide - VSV B |
10/8 |
zo |
16:00 |
VSV A - JV De Pinte |
13/8 |
zo |
14:00 |
VSV B - Heusden B |
13/8 |
zo |
16:00 |
Evergem 2020 - Reserven |
13/8 |
ma |
20:00 |
Mariakerke - VSV Ladies |
14/8 |
do |
19:30 |
Edeboys - VSV A |
17/8 |
do |
19:30 |
VC Zwijnaarde - Reserven |
17/8 |
za |
13:00 |
Moerbeke - Reserven |
19/8 |
za |
15:00 |
VSV B - FC Destelbergen B |
19/8 |
zo |
16:00 |
Sinaai - VSV A |
20/8 |
do |
19:30 |
Belzele - Reserven |
24/8 |
|
|
|
|
|
|
|
->->-> |
|
sportieve omkadering, klik HIER |
|
juli - augustus 2023 |
|
|
~ Voorbereiding seniors ~ |
|
volledige voorbereiding, klik HIER |
(wordt verder bijgewerkt en aangepast) |
|
|
|
|
za |
16:00 |
Laarne-Kalken B - VSV B |
26/8 |
zo |
15:00 |
Reserven - Poesele B (4e) |
27/8 |
zo |
18:00 |
VSV A - Zingem |
27/8 |
wo |
20:00 |
St-Kruis-Winkel - VSV Ladies |
30/8 |
za |
18:00 |
cup: VSV Ladies - SK Merelbeke |
2/9 |
vr |
20:00 |
cup: Latem B - VSV Ladies |
8/9 |
za |
18:00 |
cup: VSV Ladies - Evergem-Center |
16/9 |
vr |
20:00 |
cup: SK Bellem - VSV Ladies |
22/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
->->-> |
|
sportieve omkadering, klik HIER |
|
juli - augustus 2023 |
|
|
~ Voorbereiding jeugd ~ |
|
(wordt verder bijgewerkt en aangepast) |
za |
|
U6 op KFC Heusden (vm) |
19/8 |
|
|
|
|
za |
|
U7 op KFC Heusden |
19/8 |
|
|
|
|
za |
13:00 |
Dikkelvenne - U8 |
12/8 |
za |
|
U8 op Dynamo Beervelde |
19/8 |
za |
|
U8 op FC Smetlede |
26/8 |
|
|
|
|
za |
|
U9 op Lotenhulle (nm) |
19/8 |
za |
|
U9 op Dynamo Beervelde |
20/8 |
zo |
|
U9 op FC Smetlede |
27/8 |
|
|
|
|
zo |
|
U10 op VC Eendracht Houtem |
13/8 |
di |
|
U10 op SK Aaigem |
15/8 |
za |
|
U10 op KSK Lovendegem (IP toern) |
19/8 |
zo |
|
U10 op KFC Heusden |
20/8 |
za |
|
U10 op FC Smetlede |
26/8 |
wo |
18:00 |
Tenstar Melle - U10 |
30/8 |
wo |
17:30 |
SKV Oostakker - U10 |
30/8 |
|
|
|
|
za |
|
U12 op Sint-Kruis-Winkel (nm) |
19/8 |
vr |
|
U13 op Gavere-Asper |
18/8 |
|
|
|
->->-> |
|
sportieve omkadering, klik HIER |
|
juli - augustus 2023 |
|
|
~ Voorbereiding jeugd ~ |
|
(wordt verder bijgewerkt en aangepast) |
vr |
18:30 |
Belzele - U13 |
25/8 |
|
|
|
|
wo |
20:00 |
TK Meldert - U15b |
5 - 2 |
za |
13:35 |
Evergen Center - U15b |
5 - 5 |
ma |
19:00 |
Heusden - U15b |
3 - 5 |
wo |
20:00 |
Olsene Sp - U15b |
4 - 4 |
za |
10:00 |
Sp Petegem - U15b |
5 - 4 |
wo |
19:00 |
Melsen - U15b |
10 - 1 |
|
|
|
|
zo |
|
U17 op KFC Merelbeke (nm) |
20/8 |
vr |
|
U17 op SKV Overmere |
25/8 |
zaterdag 26/8: ETT-dag |
U6 en U7 op SV Wondelgem (9u30-12u30) |
U8 op VC Zwijnaarde (10u-13u) |
U9 neemt geen deel |
U10 op St Muide Gent (9u30-12u30) |
U11 op FC Rooigem (9u-12u30) |
U12 op HT Zwijnaarde (9u30-...) |
U13 op SKV Oostakker (9u-12u30) |
U15b zwart neemt geen deel |
U15a geel op St-Kruis-Winkel (9u30-12u30) |
U17 op VSV Gent (9u15-14u15) |
|
|
|
|
|
sportieve omkadering, klik HIER |
|
vr 1 - zo 3 sep 2023 |
za |
09:30 |
U6 - Groot Oosterzele |
|
za |
11:30 |
Heusden Sp A - U8b zwart |
11 - 9 |
za |
09:30 |
U8a geel - Evergem 2020 A |
10 - 10 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Muide Gent B |
29 - 7 |
za |
09:30 |
U9a geel - Wondelgem A |
10 - 4 |
za |
09:45 |
Moortsele A - U10b zwart |
13 - 10 |
za |
11:30 |
U10a geel - Cercle Melle B |
6 - 6 |
za |
11:30 |
U11 - Nazareth-Eke B |
7 - 0 |
za |
11:00 |
Massemen A - U12 |
4 - 1 |
za |
11:30 |
U13 - Massemen A |
4 - 2 |
za |
12:00 |
St-Denijs Sp B - U15b zwart |
0 - 5 |
za |
14:00 |
U15a geel - Destelbergen B |
5 - 3 |
za |
15:00 |
U17 - Belzele Evergem |
2 - 1 |
za |
15:00 |
HO Kalken - Reserven |
1 - 2 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - SK Merelbeke |
2 - 1 |
zo |
10:00 |
Latem - U7 |
|
zo |
16:00 |
VSV B - Anatolia Gent |
3 - 3 |
zo |
15:00 |
Sleidinge - VSV A |
3 - 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 2/9: VSV-familiedag (aanrader!) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Leo & Erwin D'hont, "top"supporters |
|
vr 8 - zo 10 sep 2023 |
za |
11:15 |
Destelbergen - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Groot Oosterzele B |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Bottelare A |
3 - 21 |
za |
|
U8a geel vrij |
|
za |
10:30 |
Assenede A - U9b zwart |
12 - 9 |
za |
09:30 |
Mariakerke B - U9a geel |
4 - 14 |
za |
11:30 |
U10b zwart - St-Denijs Sp A |
4 - 4 |
za |
10:00 |
Heikant Zele - U10a geel |
4 - 5 |
za |
11:30 |
U12 - Nazareth-Eke B |
1 - 2 |
za |
09:30 |
Destelbergen A - U13 |
1 - 7 |
za |
15:00 |
U15b zwart - Poesele A |
2 - 4 |
za |
15:00 |
Massemen A - U15a geel |
1 - 4 |
za |
12:30 |
Tenstar Melle A - U17 |
3 - 2 |
za |
18:00 |
Reserven - Heikant Zele A |
1 - 6 |
za |
18:00 |
Poesele B - VSV B |
3 - 4 |
zo |
09:30 |
Dikkelvenne B - U11 |
1 - 9 |
zo |
15:00 |
VSV A - Maldegem |
0 - 2 |
wo |
20:00 |
Latem B - VSV Ladies (cup) |
13/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Sofie Coolens, lid VSV-jeugdcel |
|
vr 15 - zo 17 sep 2023 |
wo |
20:00 |
Latem B - VSV Ladies (cup) |
6 - 1 |
za |
09:30 |
U6 - Massemen |
|
za |
13:00 |
Nazareth-Eke A - U7 |
|
za |
09:30 |
Moerbeke B - U8b zwart |
13 - 10 |
za |
09:30 |
U8a geel - Sp Petegem D |
22 - 3 |
za |
09:30 |
U9a geel - Destelbergen |
12 - 14 |
za |
09:30 |
Muide Gent - U10b zwart |
7 - 6 |
za |
11:30 |
U10a geel - Heusden Sp A |
2 - 4 |
za |
11:30 |
U11 - Tenstar Melle A |
4 - 6 |
za |
09:00 |
Cercle Melle A - U13 |
2 - 8 |
za |
13:00 |
Drongen B - U15b zwart |
1 - 5 |
za |
15:00 |
U15a geel - Oostakker B |
1 - 5 |
za |
16:00 |
U17 - Jago St.-A'berg |
1 - 0 |
za |
14:30 |
Edeboys - Reserven |
6 - 3 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - Everg Center B (cup) |
1 - 1 |
zo |
09:30 |
Dracuna Gent B - U9b zwart |
3 - 16 |
zo |
10:00 |
Mariakerke B - U12 |
4 - 0 |
zo |
|
(alg. ff.) Dampoort - VSV B |
|
zo |
15:00 |
VSV A - Merendree |
1 - 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Annick Verstringhe, advokaat |
|
vr 22 - zo 24 sep 2023 |
vr |
20:00 |
Bellem - VSV Ladies (cup) |
1 - 4 |
za |
09:15 |
Heusden Sp A - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Heusden Sp B |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Eksaarde B |
10 - 6 |
za |
10:30 |
St-Laureins A - U8a geel |
26 - 1 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Belzele Evergem |
30 - 6 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Oostakker A |
3 - 6 |
za |
11:20 |
Tenstar Melle A - U10a geel |
3 - 15 |
za |
11:30 |
U12 - Cercle Melle A |
7 - 7 |
za |
11:30 |
U13 - HO Kalken A |
4 - 2 |
za |
15:00 |
U15b zwart - Cercle Melle |
2 - 4 |
za |
14:00 |
Laarne-Kalken B - U15a geel |
1 - 7 |
za |
11:30 |
Vinderhoute - U17 |
2 - 0 |
za |
15:00 |
Reserven - Beervelde B |
1 - 4 |
za |
19:00 |
Laarne-Kalken A - VSV A |
1 - 1 |
zo |
09:30 |
Muide Gent A - U9a geel |
10 - 11 |
zo |
10:30 |
Poesele - U11 |
1 - 9 |
zo |
15:00 |
VSV B - Middelburg |
3 - 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Nico De Wilde, trainer VSV B |
|
vr 29 sep - zo 1 okt 2023 |
vr |
20:00 |
Destelbergen A - Reserven |
0 - 1 |
za |
09:30 |
U6 - Wetteren |
|
za |
09:30 |
Bottelare - U7 |
|
za |
11:40 |
Tenstar Melle A - U8b zwart |
12 - 4 |
za |
09:30 |
U8a geel - Wondelgem B |
6 - 5 |
za |
09:30 |
Wachtebeke B - U9b zwart |
10 - 15 |
za |
09:30 |
U9a geel - Oostakker A |
10 - 10 |
za |
15:00 |
Mariakerke A - U10b zwart |
3 - 5 |
za |
11:30 |
U10a geel - Sp Waasmunster |
7 - 3 |
za |
11:30 |
U11 - Heusden Sp |
3 - 3 |
za |
11:00 |
Bottelare - U12 |
4 - 3 |
za |
10:00 |
Overmere - U13 |
5 - 6 |
za |
15:00 |
U15a geel - Beervelde B |
9 - 1 |
za |
15:00 |
U17 - HT Zwijnaarde |
2 - 2 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - Ooidonck Leerne |
6 - 0 |
zo |
10:00 |
Machelen a Leie B - U15b zwart |
1 - 7 |
zo |
15:00 |
Bassevelde - VSV B |
0 - 2 |
zo |
15:00 |
VSV A - Knesselare |
4 - 6 |
|
|
|
|
Youth Cup 27/9: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
|
|
|
|
De VSV-Ladies feesten na hun 1e competitieduel met |
"Penne bolognese" en een dansavond! |
|
|
matchbal: O´Learys, hoofdsponsor VSV |
|
vr 6 - zo 8 okt 2023 |
vr |
20:00 |
Latem B - VSV Ladies |
0 - 5 |
za |
09:30 |
FC Merelbeke - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - FC Merelbeke B |
|
za |
12:45 |
Destelbergen B - U8b zwart |
10 - 6 |
za |
11:00 |
Mariakerke A - U8a geel |
18 - 3 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Dracuna Gent A |
17 - 15 |
za |
09:30 |
Beervelde A - U10b zwart |
2 - 10 |
za |
11:30 |
U10a geel - Robur A |
6 - 3 |
za |
09:30 |
HT Zwijnaarde - U11 |
5 - 8 |
za |
11:30 |
U12 - Tenstar Melle A |
3 - 8 |
za |
11:30 |
U13 - Smetlede A |
4 - 2 |
za |
16:00 |
U15b zwart - Mariakerke A |
6 - 3 |
za |
15:00 |
U15a geel - Jago St.-A'berg A |
1 - 4 |
za |
13:00 |
Mariakerke - U17 |
3 - 1 |
za |
15:00 |
Reserven - KVV Schelde |
5 - 0 |
zo |
11:00 |
St-Denijs Sp B - U9a geel |
5 - 7 |
zo |
15:00 |
VSV B - Donk |
1 - 3 |
zo |
16:00 |
Beervelde A - VSV A |
3 - 2 |
|
|
|
|
Youth Cup 4/10: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
|
|
|
|
za 14 & zo 15/10: VSV-mosselweekend |
mosselen, koude schotel vlees of vis, lekker! |
|
|
matchbal: 't Braemhof, sponsor VSV |
|
vr 13 - zo 15 okt 2023 |
za |
09:30 |
U6 - Heusden Sp C |
|
za |
10:45 |
Cercle Melle - U7 |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Heusden Sp B |
9 - 12 |
za |
09:30 |
U8a geel - Destelbergen A |
0 - 20 |
za |
11:30 |
Zaffelare B - U9b zwart |
2 - 10 |
za |
09:30 |
U9a geel - Jago St.-A'berg A |
4 - 14 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Lovendegem C |
4 - 2 |
za |
09:30 |
Eksaarde - U10a geel |
3 - 9 |
za |
11:30 |
U11 - Cercle Melle A |
10 - 2 |
za |
11:30 |
Latem - U12 |
4- 1 |
za |
09:00 |
Tenstar Melle A - U13 |
5 - 4 |
za |
13:00 |
Beervelde A - U15b zwart |
1 - 2 |
za |
15:00 |
Heusden Sp B - U15a geel |
0 - 10 |
za |
16:00 |
U17 - Sleidinge A |
0 - 2 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - Bellem |
5 - 0 |
za |
19:30 |
Vinkt B - VSV B |
3 - 4 |
zo |
15:00 |
VSV A - St-Laureins A |
1 - 3 |
|
|
Reserven vrij |
|
|
|
|
|
Youth Cup 11/10: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
|
|
|
|
za 14 & zo 15/10: VSV-mosselweekend |
mosselen, koude schotel vlees of vis, lekker! |
|
|
matchbal: Lino bv (Shop&Go), sponsor VSV |
|
vr 20 - zo 22 okt 2023 |
vr |
20:00 |
Grembergen A - Reserven |
4 - 2 |
za |
11:00 |
Groot Oosterzele - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Latem |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Heusden Sp A |
9 - 16 |
za |
10:00 |
Evergem 2020 A - U8a geel |
16 - 11 |
za |
11:00 |
Wondelgem A - U9a geel |
11 - 6 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Moortsele A |
5 - 6 |
za |
09:00 |
Cercle Melle B - U10a geel |
5 - 5 |
za |
09:45 |
Nazareth-Eke B - U11 |
3 - 12 |
za |
11:30 |
U12 - Massemen A |
4 - 2 |
za |
11:00 |
Massemen A - U13 |
2 - 4 |
za |
11:00 |
U15b zwart - St-Denijs Sp B |
10 - 1 |
za |
15:30 |
Destelbergen B - U15a geel |
2 - 7 |
za |
14:00 |
Belzele Evergem - U17 |
3 - 1 |
za |
15:00 |
SK Merelbeke - VSV Ladies |
2 - 5 |
za |
19:30 |
Evergem 2020 - VSV A |
3 - 2 |
zo |
09:30 |
Muide Gent B - U9b zwart |
9 - 11 |
zo |
15:00 |
VSV B - Vinderhoute |
5 - 2 |
|
|
|
|
Youth Cup 18/10: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Mira VanStichel, lid Raad van Bestuur |
|
vr 27 - zo 29 okt 2023 (winteruur 3u->2u) |
za |
09:30 |
U6 - Destelbergen |
|
za |
09:30 |
Groot Oosterzele B - U7 |
|
za |
09:15 |
Bottelare A - U8b zwart |
21 - 4 |
za |
09:30 |
U8a geel - Sleidinge A (oefen) |
16 - 16 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Assenede A |
8 - 8 |
za |
09:30 |
U9a geel - Mariakerke B |
10 - 11 |
za |
09:00 |
St-Denijs Sp A - U10b zwart |
3 - 7 |
za |
11:30 |
U10a geel - Heikant Zele |
8 - 3 |
za |
11:30 |
U11 - Dikkelvenne B |
6 - 1 |
za |
09:45 |
Nazareth-Eke B - U12 |
7 - 3 |
za |
11:30 |
U13 - Destelbergen A |
9 - 1 |
za |
13:00 |
Poesele A - U15b zwart |
3 - 8 |
za |
15:00 |
U15a geel - Massemen A |
1 - 0 |
za |
18:00 |
U17 - Tenstar Melle A |
uitg. |
za |
15:00 |
Reserven - Sp Waasmunster |
3 - 6 |
za |
18:00 |
St Kr-Winkel - VSV Ladies (oefen) |
2 - 5 |
zo |
14:30 |
VSV A - Meetjesland |
3 - 2 |
|
|
VSV B vrij |
|
|
|
|
|
Youth Cup 25/10: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
di 31 okt clubhuis vanaf 21u: Halloween part III |
griezelen en thrillen in een aangepast decor! |
-> snacks tussen 18u - 21u <- |
Herfstvakantie 30 okt - 5 nov |
|
matchbal: 't Braemhof, sponsor VSV |
|
vr 3 - zo 5 nov 2023 |
za |
13:00 |
Massemen - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Nazareth-Eke A |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Moerbeke B |
17 - 14 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Dracuna Gent B |
20 - 6 |
za |
12:45 |
Destelbergen B - U9a geel |
8 - 15 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Muide Gent |
9 - 6 |
za |
11:15 |
Heusden Sp A - U10a geel |
16/12 |
za |
12:45 |
Tenstar Melle A - U11 |
9 - 9 |
za |
11:30 |
U12 - Mariakerke B |
6 - 13 |
za |
11:30 |
U13 - Cercle Melle A |
uitg. |
za |
13:00 |
U15b zwart - Drongen B |
1 - 1 |
za |
13:00 |
Oostakker B - U15a geel |
2 - 5 |
za |
17:00 |
Jago St.-A'berg - U17 |
1 - 2 |
za |
14:30 |
Lochristi A - Reserven (f.f.) |
5 - 0 |
zo |
09:00 |
Sp Petegm D - U8a geel |
9 - 15 |
zo |
14:30 |
VSV B - Balgerhoeke |
3 - 4 |
zo |
14:30 |
Lovendegem - VSV A |
4 - 2 |
|
|
VSV Ladies vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
di 31 okt clubhuis vanaf 21u: Halloween part III |
griezelen en thrillen in een aangepast decor! |
-> snacks tussen 18u - 21u <- |
Herfstvakantie 30 okt - 5 nov |
|
matchbal: Stijn De Groote, "top"supporter |
|
vr 10 - zo 12 nov 2023 |
wo |
20:00 |
St.Goriks - Ladies (oefen) |
0 - 2 |
za |
09:30 |
U6 - Heusden Sp A |
|
za |
11:00 |
Heusden Sp B - U7 |
|
za |
11:00 |
Eksaarde B - U8b zwart |
4 - 5 |
za |
09:30 |
U8a geel - St-Laureins A |
0 - 25 |
za |
10:00 |
Belzele Evergem - U9b zwart |
0 - 19 |
za |
09:30 |
U9a geel - Muide Gent A |
6 - 12 |
za |
11:15 |
Oostakker A - U10b zwart |
1 - 4 |
za |
11:30 |
U10a geel - Tenstar Melle A |
5 - 2 |
za |
11:30 |
U11 - Poesele |
6 - 6 |
za |
09:00 |
Cercle Melle A - U12 |
1 - 3 |
za |
13:30 |
HO Kalken A - U13 |
4 - 3 |
za |
15:00 |
Cercle Melle - U15b zwart |
0 - 4 |
za |
15:00 |
U15a geel - Laarne-Kalken B |
7 - 2 |
za |
11:00 |
U17 - Vinderhoute |
gest. |
za |
14:30 |
Reserven - Zaffelare A |
1 - 10 |
zo |
14:30 |
Inter Gent - VSV B |
7 - 3 |
zo |
14:30 |
VSV A - St-Kruis-Winkel |
4 - 2 |
|
|
VSV Ladies vrij in competitie |
|
|
|
|
|
Youth Cup 8/11: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: NV-A Gent, "top"supporters |
|
vr 17 - zo 19 nov 2023 |
vr |
20:00 |
Laarne-Kalken A - Reserven |
2 - 3 |
za |
09:30 |
Wetteren - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Bottelare A |
9/12 |
za |
09:30 |
U8b zwart - Tenstar Melle A |
1 - 21 |
za |
11:00 |
Wondelgem B - U8a geel |
11 - 11 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Wachtebeke B |
11 - 7 |
za |
10:30 |
Oostakker A - U9a geel |
9 - 8 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Mariakerke A |
uitg. |
za |
13:00 |
Heusden Sp - U11 |
9/12 |
za |
11:30 |
U12 - Bottelare |
9/12 |
za |
11:30 |
U13 - Overmere |
5 - 2 |
za |
15:00 |
U15b zwart - Machelen a Leie B |
uitg. |
za |
09:45 |
Beervelde B - U15a geel |
5 - 9 |
za |
11:30 |
HT Zwijnaarde - U17 |
6 - 2 |
za |
18:30 |
De Pinte - VSV Ladies |
4 - 1 |
zo |
11:15 |
Sp Waasmunster - U10a geel |
0 - 5 |
zo |
14:30 |
VSV B - Rooigem |
1 - 2 |
zo |
14:30 |
Lochristi - VSV A |
2 - 4 |
|
|
|
|
Youth Cup 15/11: zie Activiteitenagenda |
|
|
|
|
|
|
|
|
zo 26/11 clubhuis vanaf 12u: Zondag zonder Afwas |
"Vol-au-vent met frietjes" |
|
|
matchbal: |
|
vr 24 - zo 26 nov 2023 |
wo |
20:00 |
Evergem 2020 - VSV Ladies (oefen) |
6 - 3 |
za |
09:30 |
U6 - FC Merelbeke A |
|
za |
09:30 |
FC Merelbeke B - U7 |
uitg. |
za |
09:30 |
U8b zwart - Destelbergen B |
14 - 0 |
za |
09:30 |
U8a geel - Mariakerke A |
11 - 13 |
za |
09:30 |
U9a geel - St-Denijs Sp B |
6 - 7 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Beervelde A |
5 - 4 |
za |
09:30 |
Robur A - U10a geel |
uitg. |
za |
11:30 |
U11 - HT Zwijnaarde |
uitg. |
za |
11:00 |
Tenstar Melle A - U12 |
uitg. |
za |
09:30 |
Smetlede A - U13 |
uitg. |
za |
15:00 |
Mariakerke A - U15b zwart |
3 - 3 |
za |
14:30 |
Jago St.-A'berg A - U15a geel |
8 - 2 |
za |
11:00 |
U17 - Mariakerke |
uitg. |
za |
14:30 |
Reserven - Doorslaar |
uitg. |
za |
19:00 |
Hansbeke B - VSV B |
3 - 1 |
zo |
09:30 |
Dracuna Gent A - U9b zwart |
4 - 21 |
zo |
14:30 |
VSV A - Poesele A |
0 - 1 |
|
|
|
|
|
|
VSV Ladies vrij in competitie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zo 26/11 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas |
"Vol-au-vent met frietjes" |
|
|
matchbal: Argenta, sponsor VSV Gent |
|
vr 1 - zo 3 dec 2023 |
vr |
20:00 |
Evergem Center B - VSV Ladies |
0 - 0 |
za |
12:45 |
Heusden Sp C - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Cercle Melle |
|
za |
11:15 |
Heusden Sp B - U8b zwart |
6 - 9 |
za |
11:15 |
Destelbergen A - U8a geel |
11 - 3 |
za |
09:30 |
U9b zwart - Zaffelare B |
15 - 8 |
za |
09:00 |
Jago St.-A'berg A - U9a geel |
14 - 4 |
za |
11:30 |
Lovendegem C - U10b zwart |
4 - 6 |
za |
11:30 |
U10a geel - Eksaarde |
10 - 3 |
za |
09:00 |
Cercle Melle A - U11 |
4 - 5 |
za |
11:30 |
U12 - Latem |
2 - 2 |
za |
11:30 |
U13 - Tenstar Melle A |
8 - 5 |
za |
13:00 |
U15b zwart- Beervelde A |
4 - 2 |
za |
15:00 |
U15a geel - Heusden Sp B |
9 - 2 |
za |
16:00 |
Sleidinge A - U17 |
7 - 0 |
za |
|
Reserven - HO Kalken |
10/02 |
zo |
14:30 |
VSV B - Avrasya Gent |
2 - 2 |
zo |
14:30 |
Assenede - VSV A |
1 - 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: |
|
vr 8 - zo 10 dec 2023 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - Jago St.-A'berg B |
0 - 5 |
za |
19:30 |
Zomergem - VSV B |
5 - 0 |
zo |
14:30 |
VSV A - Zaffelare |
0 - 3 |
|
|
Reserven vrij |
|
|
|
|
|
|
|
inhaalmatchen |
|
za |
09:30 |
U7 - Bottelare A |
|
za |
11:15 |
Heusden Sp - U11 |
2 - 5 |
za |
11:30 |
U12 - Bottelare |
2 - 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Guy Van Stichel, "top"supporter |
|
vr 15 - zo 17 dec 2023 |
vr |
20:15 |
Nazareth-Eke - VSV Ladies |
0 - 7 |
zo |
14:30 |
VSV B - Vinkt B |
1 - 2 |
zo |
14:30 |
Knesselare - VSV A |
1 - 0 |
|
|
Reserven vrij |
|
|
|
|
|
|
|
inhaalmatchen |
|
za |
11:15 |
Heusden Sp A - U10a geel |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: |
|
vr 22 - zo 24 dec 2023 |
uitwijkmogelijkheid |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZALIG KERSTFEEST |
Kerstvakantie 25 dec - 7 jan |
|
matchbal: |
|
vr 5 - zo 7 jan 2024 |
uitwijkmogelijkheid |
|
|
oefenmatchen |
|
za |
19:15 |
Machelen B - VSV B |
afgel. |
za |
19:00 |
Bottelare - VSV A |
3 - 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kerstvakantie 25 dec - 7 jan |
|
matchbal: |
|
vr 12 - zo 14 jan 2024 |
za |
11:30 |
U6 - Wondelgem |
|
za |
09:00 |
Wondelgem A - U7 |
|
za |
09:30 |
Eksaarde A - U8b zwart |
15 - 4 |
za |
09:30 |
U8a geel - Wondelgem B |
4 - 10 |
za |
12:00 |
Meetjesland B - U9b zwart |
10 - 9 |
za |
09:30 |
U9a geel - Oostakker A |
7 - 9 |
za |
11:15 |
Heusden Sp A - U10b zwart |
4 - 3 |
za |
09:30 |
U10a geel - Moerbeke |
9 - 5 |
za |
11:30 |
U11 - HT Zwijnaarde |
8 - 3 |
za |
14:00 |
Evergem 2020 - U12 |
8 - 1 |
za |
10:50 |
Tenstar Melle A - U13 |
2 - 5 |
za |
14:30 |
Jago St.-A'berg A - U15b zwart |
6 - 1 |
za |
14:00 |
U15a geel - St-Denijs Sp B |
5 - 3 |
za |
11:00 |
U17 - Heusden Sp |
0 - 2 |
za |
|
Heikant Zele A - Reserven |
27/4 |
zo |
14:30 |
Balgerhoeke - VSV B |
3 - 3 |
zo |
14:30 |
VSV A - Evergem 2020 |
0 - 1 |
|
|
de Ladies zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zo 14/01: VSV-nieuwjaarsreceptie |
vanaf 17u30 nodigt VSV zijn leden, spelers, sponsors |
en sympathisanten uit voor een natje & een droogje |
|
matchbal: Rest. Du Progrès, sponsor VSV |
|
vr 19 - zo 21 jan 2024 |
vr |
20:00 |
Ooidonck Leerne - VSV Ladies |
9/2 |
za |
11:00 |
Mariakerke A - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Destelbergen A |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Sleidinge B |
- |
za |
09:30 |
Merendree A - U8a geel |
- |
za |
09:30 |
U9b zwart - Muide Gent A |
- |
za |
10:00 |
Eendr Zele A - U9a geel |
- |
za |
11:30 |
U10b zwart - Tenstar Melle A |
10/2 |
za |
10:00 |
Overmere - U10a geel |
13/3 |
za |
10:30 |
St-Denijs Sp A - U11 |
- |
za |
11:30 |
U12 - Muide Gent |
- |
za |
11:30 |
U13 - Moortsele A |
10/2 |
za |
14:30 |
U15b zwart - Muide Gent A |
- |
za |
14:30 |
Latem A - U15a geel |
10/2 |
za |
17:00 |
Jago St.-A'berg - U17 |
18/4 |
za |
15:00 |
Reserven - Edeboys |
- |
zo |
14:30 |
VSV B - Inter Gent |
11/2 |
zo |
15:00 |
St-Kruis-Winkel - VSV A |
11/2 |
|
|
|
|
alle matchen zijn uitgesteld |
* VSV A, VSV B en de Ladies zijn |
verplaatst naar 9 en 11 februari |
* reserven en jeugd in onderling overleg |
een nieuwe datum vastleggen |
|
|
|
|
|
matchbal: |
|
vr 26 - zo 28 jan 2024 |
vr |
20:00 |
Beervelde B - Reserven |
6 - 6 |
za |
11:30 |
U6 - Evergem 2020 |
|
za |
12:00 |
Lochristi B - U7 |
|
za |
11:15 |
Zaffelare B - U8b zwart |
|
za |
09:30 |
U8a geel - St-Denijs Sp A |
|
za |
09:30 |
U9a geel - Eksaarde A |
|
za |
09:30 |
Moortsele A - U10b zwart |
|
za |
09:30 |
U10a geel - Zaffelare |
|
za |
11:30 |
U11 - Gavere-Asper A |
|
za |
11:00 |
Mariakerke B - U12 |
|
za |
14:00 |
Assenede B - U15b zwart |
1 - 9 |
za |
14:00 |
U15a geel - VC Zwijnaarde A |
2 - 7 |
za |
11:00 |
U17 - Oostakker A |
2 - 3 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - Latem B |
6 - 3 |
za |
19:30 |
Meetjesland - VSV A |
3 - 0 |
zo |
10:00 |
Hansbeke - U9b zwart |
|
zo |
10:30 |
Zingem - U13 |
|
|
|
VSV B is vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: |
|
vr 2 - zo 4 feb 2024 |
vr |
20:00 |
Bellem - VSV Ladies |
3 - 2 |
za |
11:00 |
Heusden Sp - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Heusden Sp A |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Jago St.-A'berg A |
|
za |
09:30 |
U9b zwart - Zomergem A |
|
za |
09:15 |
Waasmunster A - U9a geel |
|
za |
11:30 |
U10b zwart - JV Groot Oosterzele |
|
za |
|
Oostakker A - U10a geel |
15/4 |
za |
11:00 |
Poesele A - U11 |
|
za |
11:30 |
U12 - Lovendegem C |
|
za |
11:30 |
U13 - Zegelsem |
|
za |
14:30 |
U15b zwart - Sleidinge A |
5 - 0 |
za |
09:30 |
HT Zwijnaarde A - U15a geel |
8 - 5 |
za |
15:30 |
Zaffelare - U17 |
5 - 2 |
za |
15:00 |
Reserven - Destelbergen A |
0 - 3 |
zo |
09:00 |
Poesele B - U8a geel |
|
zo |
15:00 |
Middelburg - VSV B |
3 - 2 |
zo |
15:00 |
VSV A - Laarne-Kalken A |
0 - 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zo 4/02 clubhuis vanaf 12u: Zondag zonder Afwas |
"Stoverij met frietjes" |
|
|
matchbal: nv Moerman, "top"supporters |
|
vr 9 - zo 11 feb 2024 |
uitwijkmogelijkheid |
vr |
20:00 |
Ooidonck Leerne - VSV Ladies |
0 - 3 |
za |
11:30 |
U10b zwart - Tenstar Melle A |
|
za |
11:30 |
U12 - Muide Gent |
|
za |
11:30 |
U13 - Moortsele A |
|
za |
13:30 |
U15b zwart - Muide Gent A |
1 - 5 |
za |
11:00 |
Latem A - U15a geel |
3 - 0 |
za |
15:00 |
Reserven - HO Kalken |
1 - 5 |
za |
19:30 |
St-Kruis-Winkel - VSV A |
2 - 1 |
zo |
14:30 |
VSV B - Inter Gent |
3 - 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krokusvakantie 12 - 18 feb |
|
matchbal: |
|
vr 16 - zo 18 feb 2024 |
vr |
20:00 |
KVV Schelde - Reserven |
6 - 1 |
za |
09:30 |
Oostakker A - U7 |
|
za |
12:00 |
HO Kalken B - U8b zwart |
|
za |
09:30 |
U8a geel - Drongen C |
|
za |
10:00 |
Tenstar Melle B - U9b zwart |
|
za |
09:30 |
U9a geel - Heikant Zele A |
|
za |
09:00 |
St-Denijs Sp A - U10b zwart |
|
za |
09:30 |
U10a geel - RC Gent D |
|
za |
11:30 |
U11 - Wondelgem |
|
za |
09:00 |
Wondelgem - U12 |
|
za |
13:00 |
Eine A - U13 |
|
za |
13:00 |
Oostakker B - U15b zwart |
3 - 4 |
za |
09:30 |
FC Merelbeke B - U15a geel |
11 - 0 |
za |
17:00 |
U17 - Wondelgem |
2 - 2 |
zo |
09:30 |
Latem B - U6 |
|
zo |
15:00 |
VSV B - Bassevelde |
3 - 4 |
zo |
15:00 |
St-Laureins A - VSV A |
3 - 1 |
|
|
de Ladies zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krokusvakantie 12 - 18 feb |
|
matchbal: |
|
vr 23 - zo 25 feb 2024 |
za |
11:30 |
U6 - De Pinte B |
|
za |
09:00 |
Evergem Center B - U7 |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Muide Gent |
|
za |
13:00 |
Mariakerke B - U8a geel |
|
za |
09:30 |
U9b zwart - Mariakerke B |
|
za |
09:30 |
Vos Reinaert B - U9a geel |
|
za |
09:00 |
Cercle Melle B - U10b zwart |
|
za |
11:00 |
Mariakerke B - U10a geel |
|
za |
09:15 |
Mariakerke A - U11 |
|
za |
11:30 |
U12 - Aalter B |
|
za |
11:15 |
Volkegem A - U13 |
|
za |
11:30 |
U15b zwart - Wondelgem |
4 - 0 |
za |
14:00 |
U15a geel - Bottelare B |
4 - 5 |
za |
14:30 |
U17 - Beervelde |
3 - 1 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - SK Merelbeke |
2 - 2 |
zo |
15:00 |
Anatolia Gent - VSV B |
2 - 1 |
zo |
15:00 |
VSV A - Lovendegem |
1 - 5 |
|
|
de Reserven zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Philippe Byosière, "top"supporter |
|
vr 1 - zo 3 mrt 2024 |
za |
09:30 |
Drongen A - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Lovendegem B |
|
za |
12:45 |
Destelbergen B - U8b zwart |
|
za |
09:30 |
U8a geel - Latem A |
|
za |
14:30 |
Merendree B - U9b zwart |
|
za |
09:30 |
U9a geel - Destelbergen B |
|
za |
11:30 |
U10b zwart - Houtem A |
|
za |
09:30 |
U10a geel - Eksaarde |
|
za |
11:30 |
U11 - Latem A |
|
za |
09:30 |
Vinderhoute - U12 |
|
za |
11:30 |
U13 - Elene-Grotenberge B |
|
za |
15:00 |
Mariakerke A - U15b zwart |
3 - 1 |
za |
14:00 |
Groot Oosterzele - U15a geel |
5 - 4 |
za |
13:00 |
Lochristi B - U17 |
uitg. |
za |
|
(f.f.) Reserven - Grembergen A |
0 - 5 |
zo |
|
VSV B - Dampoort (alg. ff.) |
|
zo |
15:00 |
Merendree - VSV A |
6 - 0 |
|
|
de Ladies en VSV B zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 2/03 clubhuis 20u: VSV-quiz "Train je Brein" |
deelname per ploeg (4 pers.) = 20 euro |
|
|
matchbal: |
|
vr 8 - zo 10 mrt 2024 |
vr |
20:00 |
Sp Waasmunster - Reserven |
12 - 0 |
za |
09:00 |
Wondelgem - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Wondelgem A |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Eksaarde A |
|
za |
11:00 |
Wondelgem B - U8a geel |
|
za |
09:30 |
U9b zwart - Meetjesland B |
|
za |
10:30 |
Oostakker A - U9a geel |
|
za |
11:30 |
U10b zwart - Heusden Sp A |
|
za |
11:15 |
Moerbeke - U10a geel |
|
za |
09:30 |
HT Zwijnaarde - U11 |
|
za |
11:30 |
U12 - Evergem 2020 |
|
za |
11:30 |
U13 - Tenstar Melle A |
|
za |
11:00 |
U15b zwart - Jago St.-A'berg A |
5 - 2 |
za |
12:00 |
St-Denijs Sp B - U15a geel |
4 - 0 |
za |
|
Heusden Sp - U17 |
13/3 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - De Pinte |
0 - 3 |
za |
19:30 |
Vinderhoute - VSV B |
1 - 0 |
zo |
15:00 |
VSV A - Sleidinge |
2 - 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: Gerrit Vermeire, "top"supporter |
|
vr 15 - zo 17 mrt 2024 |
wo |
18:00 |
Overmere - U10a geel |
|
wo |
15:00 |
Heusden Sp - U17 |
1 - 2 |
za |
11:30 |
U6 - Mariakerke A |
|
za |
09:30 |
Destelbergen A - U7 |
|
za |
11:15 |
Sleidinge B - U8b zwart |
|
za |
09:30 |
U8a geel - Merendree A |
|
za |
09:30 |
U9a geel - Eendr Zele A |
|
za |
09:30 |
Tenstar Melle A - U10b zwart |
|
za |
11:30 |
U11 - St-Denijs Sp A |
|
za |
09:15 |
Muide Gent - U12 |
|
za |
11:00 |
Moortsele A - U13 |
|
za |
14:00 |
U15a geel - Latem A |
4 - 3 |
za |
14:30 |
U17 - Jago St.-A'berg |
0 - 0 |
za |
15:00 |
Reserven - Lochristi A |
1 - 7 |
zo |
09:30 |
Muide Gent A - U9b zwart |
|
zo |
11:15 |
Muide Gent A - U15b zwart |
3 - 0 |
zo |
15:00 |
Avrasya Gent - VSV B |
gestopt |
zo |
15:00 |
VSV A - Assenede |
1 - 7 |
|
|
de Ladies zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zo 17/03 clubhuis vanaf 13u30: Wijndegustatie |
met ook de mogelijkheid tot aankoop |
voor alle info over de aangeboden wijnen, klik HIER |
|
matchbal: Erwin D'hont, webmaster |
|
vr 22 - zo 24 mrt 2024 |
vr |
20:00 |
Zaffelare A - Reserven |
alg. ff. |
za |
10:00 |
Evergem 2020 - U6 |
|
za |
09:30 |
U7 - Lochristi B |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - Zaffelare B |
|
za |
09:30 |
U9b zwart - Hansbeke |
|
za |
15:00 |
Eksaarde A - U9a geel |
|
za |
11:30 |
U10b zwart - Moortsele A |
|
za |
09:30 |
Zaffelare - U10a geel |
|
za |
09:30 |
Gavere-Asper A - U11 |
|
za |
11:30 |
U12 - Mariakerke B |
|
za |
11:30 |
U13 - Zingem |
|
za |
11:00 |
U15b zwart - Assenede B |
7 - 0 |
za |
13:00 |
VC Zwijnaarde A - U15a geel |
6 - 4 |
za |
14:45 |
Oostakker A - U17 |
3 - 1 |
za |
18:00 |
VSV Ladies - Evergem Center B |
4 - 1 |
zo |
09:30 |
St-Denijs Sp A - U8a geel |
|
zo |
15:00 |
VSV B - Zomergem |
0 - 0 |
zo |
15:00 |
Poesele A - VSV A |
2 - 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zo 24/03 clubhuis vanaf 12u: Zondag zonder Afwas |
"Balletjes in tomatensaus met frietjes" |
|
|
matchbal: Precon, "top"supporters |
|
vr 29 - zo 31 mrt 2024 (zomeruur 2u->3u) |
uitwijkmogelijkheid |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VROLIJK PAASFEEST |
|
|
|
|
Paasvakantie 1 - 14 apr |
|
matchbal: |
|
vr 5 - zo 7 apr 2024 |
za |
11:30 |
U6 - Heusden Sp B |
|
za |
09:15 |
Heusden Sp A - U7 |
|
za |
09:00 |
Jago St.-A'berg A - U8b zwart |
|
za |
09:30 |
U8a geel - Poesele B |
|
za |
|
Zomergem A - U9b zwart |
afgel. |
za |
09:30 |
U9a geel - Waasmunster A |
|
za |
11:00 |
Groot Oosterzele - U10b zwart |
|
za |
09:30 |
U10a geel - Oostakker A |
|
za |
11:30 |
U11 - Poesele A |
|
za |
11:30 |
Lovendegem C - U12 |
|
za |
|
Zegelsem - U13 |
24/4 |
za |
16:00 |
Sleidinge A - U15b zwart |
17/4 |
za |
14:00 |
U15a geel - HT Zwijnaarde A |
uitgest. |
za |
13:00 |
U17& - Zaffelare |
0 - 2 |
za |
|
Reserven - Laarne-Kalken A |
alg. ff. |
zo |
15:00 |
Donk - VSV B |
2 - 0 |
zo |
15:00 |
VSV A - Beervelde |
3 - 0 |
|
|
de Ladies zijn vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 13/4 clubhuis vanaf 19u30: |
"BBQ avond" (volw €18, kind <12j €12) |
|
Paasvakantie 1 - 14 apr |
|
matchbal: 't Vuilhoekske, "top"supporters |
|
vr 12 - zo 14 apr 2024 |
za |
11:30 |
U6 - Latem B |
|
za |
09:30 |
U7 - Oostakker A |
|
za |
09:30 |
U8b zwart - HO Kalken B |
|
za |
12:00 |
Drongen C - U8a geel |
|
za |
09:30 |
U9b zwart - Tenstar Melle B |
|
za |
10:00 |
Heikant Zele A - U9a geel |
|
za |
11:30 |
U10b zwart - St-Denijs Sp A |
|
za |
15:00 |
RC Gent D - U10a geel |
|
za |
09:00 |
Wondelgem - U11 |
|
za |
11:30 |
U12 - Wondelgem |
|
za |
11:30 |
U13 - Eine A |
|
za |
14:30 |
U15b zwart - Oostakker B (ff.) |
5 - 0 |
za |
14:00 |
U15a geel - FC Merelbeke B |
1 - 4 |
za |
10:40 |
Wondelgem - U17 |
1 - 4 |
za |
17:00 |
Jago St.-A'berg B - VSV Ladies |
1 - 2 |
za |
|
Doorslaar - Reserven |
alg. ff. |
zo |
15:00 |
VSV B - Poesele B |
2 - 2 |
zo |
15:00 |
Zaffelare - VSV A |
3 - 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 13/4 clubhuis vanaf 19u30: |
"BBQ avond" (volw €18, kind <12j €12) |
|
Paasvakantie 1 - 14 apr |
|
matchbal: |
|
vr 19 - zo 21 apr 2024 |
ma |
18:00 |
Oostakker A - U10a geel |
|
wo |
20:00 |
Sleidinge A - U15b zwart |
2 - 2 |
do |
20:00 |
Jago St.-A'berg - U17 |
4 - 3 |
za |
09:30 |
U7 - Evergem Center B |
|
za |
09:30 |
U8a geel - Mariakerke B |
|
za |
11:00 |
Mariakerke B - U9b zwart |
|
za |
09:30 |
U9a geel - Vos Reinaert B |
|
za |
11:30 |
U10b zwart - Cercle Melle B |
|
za |
09:30 |
U10a geel - Mariakerke B |
|
za |
11:30 |
U11 - Mariakerke A |
|
za |
11:00 |
Aalter B - U12 |
|
za |
11:30 |
U13 - Volkegem A |
|
za |
10:40 |
Wondelgem - U15b zwart |
6 - 3 |
za |
13:30 |
Bottelare B - U15a geel |
3 - 0 |
za |
14:00 |
Beervelde - U17 |
2 - 1 |
za |
19:30 |
VSV Ladies - Nazareth-Eke |
3 - 1 |
zo |
09:30 |
De Pinte B - U6 |
|
zo |
09:30 |
Muide Gent - U8b zwart |
|
zo |
15:00 |
Rooigem - VSV B |
1 - 4 |
zo |
15:00 |
VSV A - Lochristi |
2 - 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
matchbal: City Golf, sponsor VSV Gent |
matchbal: Marc Debaets, "top"supporter |
|
matchbal: sfeercafé Picasso, "top"supporters |
|