competitie 2017-2018 (4):
zondag 24 september om 15u




SUPPORTERS op POST!
Voetbalweer
Gent
Meteovista.be - Meer voetbalweer in Gent
 
 
 
 
 
 
 
 
22 - 24 sep 2017
za 09:30 U6 - LAARNE-KALKEN
za 11:15 BOTTELARE B - U7 7-8
za 10:45 EXC.MARIAKERKE B - U8 B 6-5
za 09:30 T.MELLE B - U8 A 6-11
za 09:30 U9 - HEUSDEN 18-15
za 09:00 SV.WONDELGEM - U10 B 3-2
za 11:00 U10 A - JAGO ST.A'BERG B 5-2
za 09:30 MOORTSELE - U11 2-12
za 11:00 U12 - ZAFFELARE 20-5
za 13:00 T.MELLE A - U15 1-5
za 13:00 U21 - MEERBEKE 3-4
za 15:00 BEL. B - VINDERHOUTE B 2-1
za 16:00 ERTVELDE UNITED - BEL. A -
zo 10:30 U17 - K.FC.MERELBEKE B -
zo 15:00 VSV 1 - ERTVELDE UNITED -
       
       
       
matchbal: Marcel De Bock, "top" supporter
29 sep - 1 okt 2017
za 10:00 LOVENDEGEM - U6 -
za 09:30 U7 - K.FC.MERELBEKE -
za 09:30 U8 B - HT.ZWIJNAARDE -
za 09:30 U8 A - MOORTSELE -
za 11:30 C.MELLE B - U9 -
za 11:00 U10 B - HT.ZWIJNAARDE -
za 13:00 K.FC.MERELBEKE C - U10 A -
za 11:00 U11 - E.HOUTEM B -
za 11:30 SK.OOSTAKKER A - U12 -
za 13:00 U15 - JAGO ST.A'BERG A -
za 13:30 C.MELLE - U17 -
za 16:00 E.HOUTEM - U21 -
za 15:00 BEL. A - LEMBEKE A -
zo 15:00 LEMBEKE - VSV 1 -
       
       
       
 
6 - 8 okt 2017
za 09:30 U6 - FC.DESTELBERGEN -
za 09:30 HEUSDEN A - U7 -
za 09:30 JAGO ST.A'BERG A - U8 B -
za 09:30 U8 A - MASSEMEN A -
za 09:30 U9 - BOTTELARE A -
za 13:15 DKW.EVERGEM - U10 B -
za 11:00 U10 A - FC.DESTELBERGEN B -
za 11:15 BOTTELARE - U11 -
za 11:00 U12 - EXC.MARIAKERKE B -
za 13:00 U21 - T.MELLE -
za 15:00 BEL. B - KVE.DRONGEN B -
za 15:00 MARIA-AALTER - BEL. A -
zo 10:30 C.MELLE A - U15 -
zo 10:30 U17 - T.MELLE -
zo 15:00 VSV 1 - MARIA-AALTER -
       
       
       
matchbal: Troca-Lux, PVC-ramen en deuren
13 - 15 okt 2017
vr 20:00 SLEIDINGE B - BEL. B -
za 09:30 JAGO ST.A'BERG B - U6 -
za 09:30 U7 - JAGO ST.A'BERG A -
za 09:30 U8 B - BOTTELARE A -
za 09:30 SOTTEGEM D - U8 A -
za 11:00 T.MELLE B - U9 -
za 11:00 U10 B - ST.MUIDE GENT -
za 10:00 HEUSDEN - U10 A -
za 11:00 U11 - WINDEKE B -
za 13:00 JAGO ST.A'BERG B - U12 -
za 13:00 U15 - FC.DESTELBERGEN A -
za 16:00 JAGO ST.A'BERG - U17 -
za 15:00 FC.WETTEREN - U21 -
za 15:00 BEL. A - KAPRIJKE-BENTILLE A -
zo 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE - VSV 1 -
       
       
       
 
20 - 22 okt 2017
za 11:00 SV.WONDELGEM - U6 -
za 09:30 U7 - T.MELLE A -
za 09:30 BOTTELARE B - U8 A -
za 09:30 ST.DENIJS B - U9 -
za 11:00 U10 B - WAARSCHOOT B -
za 09:00 T.MELLE A - U10 A -
za 11:30 C.MELLE B - U11 -
za 11:00 U12 - FC.DESTELBERGEN A -
za 13:00 U15 - K.FC.MERELBEKE C -
za 15:30 DKW.EVERGEM B - U17 -
za 15:00 BEL. B - FCDKG.BEERVELDE B -
za 15:00 WATERVLIET - BEL. A -
zo 09:30 ST.DENIJS A - U8 B -
zo 15:00 VSV 1 - WATERVLIET -
       
clubhuis: 2-daags MOSSELFESTIJN
op za 21/10 vanaf 18u en op zo 22/10 vanaf 11u30
- via inschrijving -
       
matchbal: Marc Debaets, lid Raad van Bestuur
27 - 29 okt 2017 (wintertijd: 3u -> 2u)
za 11:00 HEUSDEN B - U6 -
za 09:30 HT.ZWIJNAARDE A - U7 -
za 09:30 U8 B - T.MELLE A -
za 09:30 U8 A - WINDEKE -
za 10:00 MELSEN - U9 -
za 10:30 VC.ZWIJNAARDE A - U10 B -
za 11:00 U10 A - C.MELLE B -
za 11:00 U11 - T.MELLE B -
za 09:00 SV.WONDELGEM - U12 -
za 11:00 EDEBOYS - U15 -
za 13:00 U21 - LAARNE-KALKEN -
za (alg.ff) EXC.MARIAKERKE B - BEL. B
za 15:00 BEL. A - KNESSELARE -
zo 10:30 U17 - SK.OOSTAKKER B -
zo 15:00 KNESSELARE - VSV 1 -
       
       
HERFSTVAKANTIE 30/10 - 5/11
 
3 - 5 nov 2017
za 09:30 U6 - KFC.EVERGEM C. B -
za 09:30 U7 - C.MELLE -
za 12:30 FC.DESTELBERGEN B - U8 B -
za 10:00 C.MELLE - U8 A -
za 09:30 U9 - K.FC.MERELBEKE C -
za 11:00 U10 B - KFC.EVERGEM C. B -
za 10:00 SK.OOSTAKKER A - U10 A -
za 10:00 MASSEMEN A - U11 -
za 11:00 U12 - DKW.EVERGEM -
za 13:00 U15 - SK.OOSTAKKER B -
za 14:00 FCDKG.BEERVELDE - U21 -
za 14:30 HANSBEKE A - BEL. A -
zo 14:30 VSV 1 - HANSBEKE -
       
       
clubhuis: WIJNDEGUSTATIE (& aankoop)
op za 4/11 vanaf 11u en op zo 5/11 vanaf 13u30
i.s.m. sponsor A FINE WINE - ook via bestelbon
       
matchbal:
10 - 12 nov 2017
za 10:00 LAARNE-KALKEN - U6 -
za 09:30 U7 - BOTTELARE B -
za 09:30 U8 B - EXC.MARIAKERKE B -
za 09:30 U8 A - T.MELLE B -
za 11:00 HEUSDEN - U9 -
za 11:00 U10 B - SV.WONDELGEM -
za 11:15 JAGO ST.A'BERG B - U10 A -
za 11:00 U11 - MOORTSELE -
za 13:00 ZAFFELARE - U12 -
za 15:00 K.FC.MERELBEKE B - U17 -
za 13:00 U21 - ELENE-GROTENBERGE -
za 15:00 ASSENEDE B - BEL. B -
za 14:30 BEL. A - DKW.EVERGEM A -
zo 11:00 U15 - T.MELLE A -
zo 14:30 DKW.EVERGEM - VSV 1 -
       
       
       
 
17 - 19 nov 2017
za 09:30 U6 - LOVENDEGEM -
za 09:30 K.FC.MERELBEKE - U7 -
za 09:30 HT.ZWIJNAARDE - U8 B -
za 09:30 MOORTSELE - U8 A -
za 09:30 U9 - C.MELLE B -
za 09:30 HT.ZWIJNAARDE - U10 B -
za 11:00 U10 A - K.FC.MERELBEKE C -
za 13:00 E.HOUTEM B - U11 -
za 11:00 U12 - SK.OOSTAKKER A -
za 14:00 JAGO ST.A'BERG A - U15 -
za 15:00 SC.DIKKELVENNE B - U21 -
za 14:30 BEL. B - LEMBEKE B -
za 14:30 NEVELE - BEL. A -
zo 10:30 U17 - C.MELLE -
zo 14:30 VSV 1 - NEVELE -
       
       
       
matchbal: Erwin D'hont, webmaster
24 - 26 nov 2017
za 09:30 FC.DESTELBERGEN - U6 -
za 09:30 U7 - HEUSDEN A -
za 09:30 U8 B - JAGO ST.A'BERG A -
za 10:00 MASSEMEN A - U8 A -
za 10:00 BOTTELARE A - U9 -
za 11:00 U10 B - DKW.EVERGEM -
za 12:30 FC.DESTELBERGEN B - U10 A -
za 11:00 U11 - BOTTELARE -
za 13:00 T.MELLE - U17 -
za 13:00 U21 - ST.DENIJS -
za 14:00 DAKNAM B - BEL. B -
za 14:30 BEL. A - VINKT A -
zo 09:15 EXC.MARIAKERKE B - U12 -
zo 10:30 U15 - C.MELLE A -
zo 14:30 VINKT - VSV 1 -
       
       
       
 
1 - 3 dec 2017
vr 20:00 ST.DENDERLEEUW - U21 -
za 09:30 U6 - JAGO ST.A'BERG B -
za 09:30 JAGO ST.A'BERG A - U7 -
za 09:30 BOTTELARE A - U8 B -
za 09:30 U8 A - SOTTEGEM D -
za 09:30 U9 - T.MELLE B -
za 11:00 U10 A - HEUSDEN -
za 11:00 WINDEKE B - U11 -
za 11:00 U12 - JAGO ST.A'BERG B -
za 14:00 FC.DESTELBERGEN A - U15 -
za 14:30 BEL. B - WAARSCHOOT B -
za 14:30 ST.KRUIS-W. - BEL. A -
zo 10:30 ST.MUIDE GENT - U10 B -
zo 10:30 U17 - JAGO ST.A'BERG -
zo 14:30 VSV 1 - ST.KRUIS-W. -
       
clubhuis za 2/12: BINGOAVOND
vanaf 19u30 gezellige familieavond
- tal van waardevolle prijzen te winnen! -
       
matchbal:
8 - 10 dec 2017
vr 19:45 C.MELLE - U21 -
vr 20:00 FC.MOERBEKE B - BEL. B -
za 14:30 BEL. A - ST.LAUREINS A -
zo 14:30 ST.LAUREINS - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
 
15 - 17 dec 2017
vr 20:00 ST.MUIDE GENT - BEL. A -
za 13:00 U21 - FC.DESTELBERGEN -
za 14:30 BEL. B - BALGERHOEKE B -
zo 14:30 VSV 1 - ST.MUIDE GENT A -
       
       
       
       
       
       
in en rond het clubhuis: KERSTMARKT
op za 16/12 en op zo 17/12, met op zondag een
"laat/vroeg" kerstontbijt - via inschrijving
       
matchbal: transport Schouls bvba
22 - 24 dec 2017 winterstop

 

VROLIJK KERSTFEEST

KERSTVAKANTIE 25/12 - 7/01

 
29 - 31 dec 2017 winterstop

 

GELUKKIG NIEUWJAAR

KERSTVAKANTIE 25/12 - 7/01

 
5 - 7 jan 2018
vr 20:15 SINAAI B - BEL. B -
za   APPELTERRE (alg.ff) - U21  
za 14:30 BEL. A - URSEL -
zo 14:30 URSEL - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
clubhuis zo 7/01: NIEUWJAARSRECEPTIE
vanaf 18u30 een natje en een droogje voor leden,
spelers, sponsors en sympathisanten
       
 
12 - 14 jan 2018
za 10:00 MEERBEKE - U21 -
za 14:30 BEL. B - EKSAARDE B -
za 14:30 WACHTEBEKE - BEL. A -
zo 14:30 VSV 1 - WACHTEBEKE -
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
19 - 21 jan 2018
za 15:00 VINDERHOUTE B - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - ERTVELDE UNITED -
za 19:30 ERTVELDE UNITED - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
26 - 28 jan 2018
za 13:00 U21 - E.HOUTEM -
za 15:30 LEMBEKE A - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - LEMBEKE -
       
       
       
       
       
       
       
clubhuis zo 28/01: ZONDAG ZONDER AFWAS
vanaf 11u30 genieten van een lekker middagmaal
- via inschrijving -
       
matchbal:
2 - 4 feb 2018
vr 20:00 KVE.DRONGEN B - BEL. B -
za 15:00 T.MELLE - U21 -
za 15:00 BEL. A - MARIA-AALTER -
zo 15:00 MARIA-AALTER - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
 
9 - 11 feb 2018
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
KROKUSVAKANTIE 12/02 - 18/02
 
16 - 18 feb 2018
za 13:00 U21 - FC.WETTEREN -
za 15:00 BEL. B - SLEIDINGE B -
za 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - KAPRIJKE-BENTILLE -
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Gille De Wette, techn. dienst VSV
23 - 25 feb 2018
za 15:00 LAARNE-KALKEN - U21 -
za 15:00 FCDKG.BEERVELDE B - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - WATERVLIET -
zo 15:00 WATERVLIET - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
 
2 - 4 maa 2018
za BEL. B - EXC.MARIAKERKE B (alg.ff)
za 15:00 KNESSELARE - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - KNESSELARE -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
9 - 11 maa 2018
za 13:00 U21 - FCDKG.BEERVELDE -
za 15:00 BEL. A - HANSBEKE A -
zo 15:00 HANSBEKE - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
clubhuis za 10/03: VSV-FEESTAVOND
vanaf 19u30 een "ouderwetse" avond met lekker
eten en een DJ - via inschrijving
       
 
16 - 18 maa 2018
za 20:00 ELENE-GROTENBERGE - U21 -
za 15:00 BEL. B - ASSENEDE B -
za 15:00 DKW.EVERGEM A - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - DKW.EVERGEM -
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Lusthof Boer Janssens, supp.lokaal
23 - 25 maa 2018 (zomertijd 2u -> 3u)
vr 13:00 U21 - SC.DIKKELVENNE B -
vr 20:00 LEMBEKE B - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - NEVELE -
zo 15:00 NEVELE - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
 
30 maa - 1 apr 2018
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
PAASVAKANTIE 2/04 - 15/04
 
6 - 8 apr 2018
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
PAASVAKANTIE 2/04 - 15/04
 
13 - 15 apr 2018
vr 20:00 VINKT A - BEL. A -
za 13:30 ST.DENIJS - U21 -
za 15:00 BEL. B - DAKNAM B -
zo 15:00 VSV 1 - VINKT -
       
       
       
       
       
       
clubhuis zo 15/04: ZONDAG ZONDER AFWAS
vanaf 11u30 genieten van een lekker middagmaal
- via inschrijving -
       
matchbal:
20 - 22 apr 2018
za 13:00 U21 - ST.DENDERLEEUW -
za 15:00 WAARSCHOOT B - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - ST.KRUIS-W. -
zo 15:00 ST.KRUIS-W. - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
 
27 - 29 apr 2018
za 13:00 U21 - C.MELLE -
za 15:00 BEL. B - FC.MOERBEKE B -
za 15:00 ST.LAUREINS A - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - ST.LAUREINS -
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: de mannen van 't Vuil Hoekske
1 - 3 sep 2017
vr 20:00 FC.DESTELBERGEN - U21 4-1
za 09:30 U6 - SV.WONDELGEM  
za 11:45 T.MELLE A - U7 7-11
za 09:30 U8 B - ST.DENIJS A 10-6
za 09:30 U8 A - BOTTELARE B 15-4
za 09:30 U9 - ST.DENIJS B 11-9
za 10:00 WAARSCHOOT B - U10 B 3-11
za 11:00 U10 A - T.MELLE A 17-0
za 11:00 U11 - C.MELLE B 2-2
za 11:00 FC.DESTELBERGEN A - U12 10-0
za 10:00 K.FC.MERELBEKE C - U15 2-8
za 14:30 BALGERHOEKE B - BEL. B 0-7
za 15:00 BEL. A - ST.MUIDE GENT 18-1
za 19:00 ST.MUIDE GENT A - VSV 1 0-1
zo 10:30 U17 - DKW.EVERGEM B 1-4
       
       
       
 
8 - 10 sep 2017
za 09:30 U6 - HEUSDEN B  
za 09:30 U7 - HT.ZWIJNAARDE A 5-3
za 09:30 T.MELLE A - U8 B 7-14
za 09:30 WINDEKE - U8 A 12-18
za 09:30 U9 - MELSEN 11-10
za 11:00 U10 B - VC.ZWIJNAARDE A 9-3
za 11:30 C.MELLE B - U10 A 7-3
za 11:00 T.MELLE B - U11 6-16
za 11:00 U12 - SV.WONDELGEM 18-1
za 13:00 U15 - EDEBOYS 4-5
za 14:45 SK.OOSTAKKER B - U17 6-0
za   U21 - APPELTERRE (alg.ff)  
za 15:00 BEL. B - SINAAI B 2-0
za 15:00 URSEL - BEL. A 1-3
za 18:00 VSV 1 - URSEL 3-1
       
Sponsor SNACKS BUDE MOBIELE FRITUREN bakt
en braadt op za 9/09 vanaf 11u allerhande lekkers,
DJ GILLE DW draait toppers "uit de oude doos".
       
matchbal: Statamat nv, brandbeveiliging
15 - 17 sep 2017
za 10:00 KFC.EVERGEM C. B - U6
za 10:00 C.MELLE - U7 3-11
za 09:30 U8 B - FC.DESTELBERGEN B 7-4
za 09:30 U8 A - C.MELLE 7-6
za 09:30 K.FC.MERELBEKE C - U9 9-20
za 10:00 KFC.EVERGEM C. B - U10 B 1-3
za 11:00 U10 A - SK.OOSTAKKER A 10-1
za 11:00 U11 - MASSEMEN A 4-2
za 10:00 DKW.EVERGEM - U12 9-1
za 14:45 SK.OOSTAKKER B - U15 3-4
za 13:00 (oefen) U17 - SLEIDINGE 1-2
za 13:30 EKSAARDE B - BEL. B 1-2
za 15:00 BEL. A - WACHTEBEKE 4-2
zo 15:00 WACHTEBEKE - VSV 1 2-4
       
clubhuis za 16/09: VSV-FAMILIEDAG
diverse voetbal- en andere activiteiten vanaf 9u30,
BBQ vanaf 19u - via inschrijving
       
 
..........

Deze site wordt het best bekeken vanaf
een 1280*1024 resolutie! Laat de werkbalkknop "favorieten" gesloten.
............ bezoekers sinds 9 dec 2000
laatste aanpassingen
23 sep 2017
© VSV Gent webteam