Competitie 2018-2019 (6/p2):
zondag 16 december om 14u30



SUPPORTERS op POST!
Voetbalweer
Gent
Meteovista.be - Meer voetbalweer in Gent
 
 
 
 
 
 
 
 
14 - 16 dec 2018
vr 20:00 SCHOONAARDE A - BEL. A -
za 09:15 U8 (Eric) - MELSEN oefen
za 09:15 U8 (Herben) - EXC.MARIAKERKE oefen
za 09:15 U9 (Thomas) - EXC.MARIAKERKE oefen
za 10:45 U10 - MELSEN oefen
za 10:45 U13 - MELSEN oefen
za 12:15 U15 - MELSEN oefen
za 14:30 BEL. B - VOLKEGEM A -
zo 10:15 U6 onderling 2 vs 2  
zo 14:30 VSV 1 - SCHOONAARDE -
       
       
       
in en rond het clubhuis: VSV-KERSTHAPPENING
op za 15/12 en op zo 16/12, met op zondag een
"vroeg/laat" KERSTONTBIJT - klik -> inschrijving
matchbal: Guy Van Stichel, "top" supporter
21 - 23 dec 2018 winterstop

 

VROLIJK KERSTFEEST

KERSTVAKANTIE 24/12 - 6/01

 
28 - 30 dec 2018 winterstop

 

GELUKKIG NIEUWJAAR

KERSTVAKANTIE 24/12 - 6/01

 
4 - 6 jan 2019
za 13:00 FCLC.RONSE - BEL. B -
za 14:30 BEL. A - HAASDONK -
za 19:30 HAASDONK A - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
11 - 13 jan 2019
vr 20:00 KE.BUGGENHOUT - BEL. A -
za 14:30 BEL. B - NOKERE-KRUISH. B -
zo 14:30 VSV 1 - KE.BUGGENHOUT -
       
       
       
       
       
       
       
clubhuis zo 13/01: NIEUWJAARSRECEPTIE
vanaf 18u30 een natje en een droogje voor leden,
spelers, sponsors en sympathisanten
matchbal:
18 - 20 jan 2019
za 15:00 NAZARETH-EKE B - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - WB.ST.NIKLAAS -
zo 15:00 WB.ST.NIKLAAS - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
25 - 27 jan 2019
vr 20:00 KFC.VRASENE - BEL. A -
za 15:00 BEL. B - PETEGEM S. B -
zo 15:00 VSV 1 - KFC.VRASENE -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Statamat nv, brandbeveiliging
1 - 3 feb 2019
za 15:00 HUISE-OUWEGEM - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - JV.KRUIBEKE A -
zo 15:00 JV.KRUIBEKE - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
8 - 10 feb 2019
vr 20:00 SK.BERLARE - BEL. A -
za 15:00 OLSENE - BEL. B -
zo 15:00 VSV 1 - SK.BERLARE -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Lusthof Boer Janssens, supp.lokaal
15 - 17 feb 2019
za 15:00 BEL. B - POESELE B -
za 15:00 BEL. A - HEIKANT -
zo 15:00 HEIKANT - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
clubhuis 16/02 vanaf 19u30: 12de VSV-QUIZ
inschrijven via evds@vsv-gent.be (+groepsnaam!)
 
22 - 24 feb 2019
za 15:00 VK.ROBUR - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - VK.ROBUR A -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
1 - 3 maa 2019
       
    VRIJE SPEELDAG  
       
za 15:00 MATER - BEL. B -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
KROKUSVAKANTIE 4/03 - 10/03
 
8 - 10 maa 2019
za 15:00 BEL. B - PETEGEM S. A -
za 15:00 BEL. A - KIELDRECHT -
za 19:30 KIELDRECHT - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
KROKUSVAKANTIE 4/03 - 10/03
 
15 - 17 maa 2019
za 15:00 BEL. B - FC.DESTELBERGEN B -
za 15:00 SKL.DOORSLAAR A - BEL. A -
zo 15:00 VSV 1 - SKL.DOORSLAAR -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
22 - 24 maa 2019
za 15:00 BEL. A - KV. SINT-GILLIS A -
zo 15:00 KV. SINT-GILLIS - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
29 - 31 maa 2019 (zomertijd 2u -> 3u)
vr 20:00 BAZEL - BEL. A -
za 15:00 FC.ROOIGEM B - BEL. B -
zo 15:00 VSV 1 - BAZEL -
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Annick Verstringhe, advocaat
5 - 7 apr 2019
vr 19:30 GREMBERGEN - BEL. A -
za 15:00 BEL. B - MATER -
zo 15:00 VSV 1 - GREMBERGEN -
       
       
       
       
       
       
       
       
PAASVAKANTIE 8/04 - 22/04
matchbal: de mannen van 't Vuil Hoekske
12 - 14 apr 2019
za 15:30 VINDERHOUTE B - BEL. B -
za 15:00 BEL. A - SINAAI A -
zo 15:00 SINAAI A - VSV 1 -
       
       
       
       
       
       
       
woensdag 17/04:
VSV-DUIVELTJESDAG (méér info later)
PAASVAKANTIE 8/04 - 22/04
 
 
     
zondag 21 april 2019: PASEN
       
zondag 28 april 2019: START EINDRONDES
       
woensdag 1 mei 2019: FINALES BEKER OVL.
       
zondag 5 -12 - 19 - 26 mei 2019:
EINDRONDES
       
donderdag 30 mei 2019: HEMELVAART
       
donderdag 30 mei t/m zondag 2 juni 2019:
41ste VSV-JEUGDTOERNOOI
       
       
       
 
31 aug - 2 sep 2018
vr 19:30 VOLKEGEM A - BEL. B 0-1
za 09:30 JAGO ST.A'BERG B - U6
za 13:30 BASSEVELDE - U7
za 11:00 SV.WONDELGEM A - U8 7-13
za 10:15 DKW.EVERGEM B - U9 geel 1-19
za 09:30 U9 zwart - JAGO ST.A'BERG A 6-12
za 09:30 U10 - JAGO ST.A'BERG A forf.
za 09:30 FC.DESTELBERGEN A - U11 zwart 1-0
za 12:00 ST.DENIJS A - U12 5-2
za 11:00 U13 - ST.KRUIS-W. 4-2
za 12:45 U17 - DKW.EVERGEM 3-2
za 15:00 BEL. A - SCHOONAARDE A 1-2
zo 10:00 NAZARETH-EKE A - U15 1-8
zo 15:00 SCHOONAARDE - VSV 1 0-2
       
zaterdag 1/09 vanaf 9u30:
VSV-FAMILIEDAG
       
 
7 - 9 sep 2018
vr 20:00 HAASDONK - BEL. A 3-3
za 09:30 U6 - MASSEMEN
za 09:30 U7 - K.FC.MERELBEKE A
za 09:30 U8 - EXC.MARIAKERKE A 7-13
za 09:30 U9 geel - T.MELLE A 5-13
za 13:30 KERKSKEN - U9 zwart 8-14
za 09:00 T.MELLE A - U10 11-6
za 11:00 U11 geel - HEUSDEN 1-6
za 11:00 U11 zwart - JAGO ST.A'BERG A 4-4
za 11:00 URSEL - U12 3-1
za 09:30 ST.MUIDE GENT - U13 5-4
za 16:00 MELSEN B - U15 4-3
za 16:30 SK.OOSTAKKER A - U17 10-2
za 12:30 U21 - OLSENE 5-2
za 15:00 BEL. B - FCLC.RONSE 7-2
za 18:30 VSV 1 - HAASDONK A 0-2
       
       
matchbal: anonieme Beerschot-supporter
14 - 16 sep 2018
za 09:30 HEUSDEN A - U6
za 10:45 EXC.MARIAKERKE B - U7
za 09:30 U8 - SLEIDINGE A 20-2
za 09:30 U9 geel - C.MELLE B 15-4
za 09:30 U9 zwart - FC.DESTELBERGEN A 6-14
za 14:00 FCDKG.BEERVELDE - U10 5-1
za 11:30 C.MELLE A - U11 geel 1-5
za 11:00 U11 zwart - ST.DENIJS A 0-6
za 09:15 T.MELLE B - U12 1-6
za 11:00 U13 - HT.ZWIJNAARDE A 9-4
za 12:30 U15 - ZEVEREN 11-1
za 15:00 EXC.MARIAKERKE B - U17 3-1
za 15:00 ASSENEDE - U21 3-3
za 14:00 NOKERE-KRUISH. B - BEL. B 1-6
za 15:00 BEL. A - KE.BUGGENHOUT 1-1
zo 15:00 KE.BUGGENHOUT - VSV 1 2-0
       
       
 
21 - 23 sep 2018
vr 20:00 WB.ST.NIKLAAS - BEL. A 1-1
za 09:30 U6 - FC.DESTELBERGEN
za 09:30 U7 - KVE.DRONGEN A
za 09:30 JAGO ST.A'BERG A - U8 12-11
za 09:30 JAGO ST.A'BERG B - U9 geel 1-20
za 09:30 ST.DENIJS A - U9 zwart 8-14
za 09:30 U10 - SMETLEDE A 2-9
za 11:00 U11 geel - T.MELLE A 11-1
za 10:45 EXC.MARIAKERKE A - U11 zwart 5-1
za 11:00 U12 - LATEM 6-2
za 12:00 ST.DENIJS B - U13 2-2
za 14:30 GAVERE-ASPER A - U15 0-0
za 12:30 U21 - ST.PAUWELS 3-5
za 15:00 BEL. B - NAZARETH-EKE B 4-4
zo 10:30 U17 - C.MELLE A 0-9
zo 15:00 VSV 1 - WB.ST.NIKLAAS 1-1
       
       
matchbal: Transport Schouls bvba
28 - 30 sep 2018
vr 19:30 PETEGEM S. B - BEL. B 4-1
za 09:30 RFC.WETTEREN - U6
za 09:30 JAGO ST.A'BERG B - U7
za 09:30 U8 - SK.OOSTAKKER A 12-5
za 09:30 U9 geel - SK.OOSTAKKER A 4-7
za 09:30 U9 zwart - SV.WONDELGEM A 10-14
za 09:30 FC.DESTELBERGEN A - U10 1-3
za 10:00 MASSEMEN A - U11 geel 2-4
za 12:00 RAC. CLUB GENT C - U11 zwart 1-6
za 11:00 U12 - ST.LAUREINS B 4-1
za 11:00 U13 - SP.WAASMUNSTER 6-2
za 12:30 U15 - K.FC.SP. PETEGEM B 2-1
za 14:30 FC.DESTELBERGEN - U17 7-2
za 13:00 VINKT - U21 2-1
za 15:00 BEL. A - KFC.VRASENE 0-2
za 19:30 KFC.VRASENE - VSV 1 2-0
       
       
 
5 - 7 okt 2018
za 09:30 U6 - K.FC.MERELBEKE
za 09:30 U7 - GAVERE-ASPER A
za 11:00 WACHTEBEKE - U8 3-7
za 09:30 ZAFFELARE A - U9 geel 6-7
za 09:30 U9 zwart - EXC.MARIAKERKE C 11-10
za 11:00 U11 geel - HO.KALKEN 3-4
za HT.ZWIJNAARDE A - U11 zwart forf.
za 10:30 DKW.EVERGEM A - U12 6-4
za 11:00 U13 - EXC.MARIAKERKE B 11-1
za 13:45 DE PINTE B - U15 5-10
za 12:30 U21 - SLEIDINGE 5-3
za 15:00 BEL. B - HUISE-OUWEGEM 0-3
za 15:30 JV.KRUIBEKE A - BEL. A 1-1
zo 09:30 U10 - K.FC.MERELBEKE B -
zo 11:00 U17 - T.MELLE 2-3
zo 15:00 VSV 1 - JV.KRUIBEKE 0-1
clubhuis: 2-daags MOSSELFESTIJN
op za 6/10 vanaf 18u en op zo 7/10 vanaf 11u30
- via inschrijving -
matchbal: Erwin D'hont, webmaster
12 - 14 okt 2018
za 09:00 T.MELLE - U6
za 09:30 U8 - ASSENEDE B 13-4
za 09:30 U9 geel - HEUSDEN A 8-13
za 10:15 DKW.EVERGEM A - U9 zwart 7-8
za 10:00 C.MELLE A - U10 2-3
za 11:30 LAARNE-KALKEN B - U11 geel 4-3
za 09:30 U11 zwart - VC.ZWIJNAARDE A 3-6
za U12 - K.AA.GENT C forf.
za 11:15 SK.OOSTAKKER A - U13 6-0
za 11:00 U15 - KSC.DIKKELVENNE B 11-0
za 16:00 ST.DENIJS A - U17 4-2
za 15:00 MEETJESLAND - U21 3-5
za 13:00 BEL. B - OLSENE 2-3
za 15:00 BEL. A - SK.BERLARE 2-2
za 19:30 SK.BERLARE - VSV 1 3-0
zo 10:00 MACHELEN - U7
       
       
 
19 - 21 okt 2018
za 09:30 U6 - JAGO ST.A'BERG B  
za 09:30 U7 - BASSEVELDE  
za 09:30 U8 - SV.WONDELGEM A 7-6
za 09:30 U9 geel - DKW.EVERGEM B 26-2
za 09:30 JAGO ST.A'BERG A - U9 zwart 17-7
za 11:00 JAGO ST.A'BERG A - U10 6-6
za 11:00 U11 zwart - FC.DESTELBERGEN A 4-3
za 11:00 U12 - ST.DENIJS A 4-5
za 10:30 ST.KRUIS-W. - U13 5-6
za 12:30 U15 - NAZARETH-EKE A 4-1
za 15:30 DKW.EVERGEM - U17 3-1
za 17:00 POESELE B - BEL. B 1-2
za 15:00 HEIKANT - BEL. A 1-1
zo 15:00 VSV 1 - HEIKANT 2-0
       
       
       
matchbal: de madammen van VSV
26 - 28 okt 2018 (wintertijd: 3u -> 2u)
za 13:30 MASSEMEN - U6
za 09:30 K.FC.MERELBEKE A - U7
za 09:30 EXC.MARIAKERKE A - U8 8-8
za 10:00 T.MELLE A - U9 geel 3-16
za 09:30 U9 zwart - KERKSKEN 10-9
za 09:30 U10 - T.MELLE A 9-4
za 09:30 HEUSDEN - U11 geel 5-0
za 12:30 JAGO ST.A'BERG A - U11 zwart 2-6
za 11:00 U12 - URSEL forf.
za 11:00 U13 - ST.MUIDE GENT 2-2
za 12:45 U15 - MELSEN B 3-6
za 15:00 OLSENE - U21 2-5
za 15:00 BEL. A - VK.ROBUR 6-1
zo 10:30 U17 - SK.OOSTAKKER A 1-4
zo 15:00 VK.ROBUR A - VSV 1 3-0
       
VSV-Jeugd: TRUFFELVERKOOP 2018
klik -> bestelling (én betaling) indienen t/m 10 nov.
HERFSTVAKANTIE 29/10 - 4/11
 
2 - 4 nov 2018
vr 20:00 PETEGEM S. A - BEL. B 5-0
za 09:30 U6 - HEUSDEN A
za 09:30 U7 - EXC.MARIAKERKE B
za 11:15 SLEIDINGE A - U8 3-18
wo 18:00 C.MELLE B - U9 geel 7/11
za 09:30 FC.DESTELBERGEN A - U9 zwart 14-3
za 12:30 U10 - FCDKG.BEERVELDE 8/12
za 11:00 U11 geel - C.MELLE A 4-5
za 09:00 ST.DENIJS A - U11 zwart 6-2
za 11:00 U12 - T.MELLE B 0-3
za 09:30 HT.ZWIJNAARDE A - U13 2-10
za ZEVEREN - U15 forf.
za 14:45 U17 - EXC.MARIAKERKE B 4-0
za 12:30 U21 - ASSENEDE 0-3
za 15:00 KIELDRECHT - BEL. A 2-2
zo 14:30 VSV 1 - KIELDRECHT 0-2
VSV-Jeugd: TRUFFELVERKOOP 2018
klik -> bestelling (én betaling) indienen t/m 10 nov.
HERFSTVAKANTIE 29/10 - 4/11
matchbal: Marcel De Bock, "top" supporter
9 - 11 nov 2018
wo 18:00 C.MELLE B - U9 geel 7-10
vr 20:00 FC.DESTELBERGEN B - BEL. B 9-3
za 09:30 FC.DESTELBERGEN - U6
za 11:30 KVE.DRONGEN A - U7
za 09:30 U8 - JAGO ST.A'BERG A 11-13
za 09:30 U9 geel - JAGO ST.A'BERG B 10-6
za 09:30 U9 zwart - ST.DENIJS A 9-6
za 09:30 SMETLEDE A - U10 5-7
za 09:00 T.MELLE A - U11 geel 2-7
za 11:00 U11 zwart - EXC.MARIAKERKE A 1-7
za 10:30 LATEM - U12 1-3
za 11:00 U13 - ST.DENIJS B 0-2
za 12:30 U15 - GAVERE-ASPER A 5-3
za 13:30 C.MELLE A - U17 5-0
za 15:30 ST.PAUWELS - U21 2-1
za 14:30 BEL. A - SKL.DOORSLAAR A 1-5
zo 14:30 SKL.DOORSLAAR - VSV 1 2-2
       
VSV-Jeugd: TRUFFELVERKOOP 2018
klik -> bestelling (én betaling) indienen t/m 10 nov.
 
16 - 18 nov 2018
vr 20:00 KV. SINT-GILLIS A - BEL. A 2-0
za 09:30 U6 - RFC.WETTEREN
za 09:30 U7 - JAGO ST.A'BERG B
za 09:00 SK.OOSTAKKER A - U8 3-8
za 12:45 SK.OOSTAKKER A - U9 geel 8-19
za 11:00 SV.WONDELGEM A - U9 zwart 17-4
za 09:30 U10 - FC.DESTELBERGEN A 0-7
za 11:00 U11 geel - MASSEMEN A 3-3
za 11:00 U11 zwart - RAC. CLUB GENT C 2-3
za 13:45 ST.LAUREINS B - U12 3-4
za 11:15 SP.WAASMUNSTER - U13 1-5
za 13:00 K.FC.SP. PETEGEM B - U15 2-2
za 12:30 U21 - VINKT 1-3
zo 10:00 U17 - FC.DESTELBERGEN 2-2
zo 14:30 VSV 1 - KV. SINT-GILLIS 2-2
clubhuis za 17/11 (12u) & zo 18/11 (13u30)
DEGUSTATIE van wijnen en ItaIiaanse. digestieven
clubhuis zo 18/11: ZONDAG ZONDER AFWAS
vanaf 11u30 genieten van "stoverij met frietjes"
matchbal: Chris Vanderstraeten, erevoorzitter
23 - 25 nov 2018
za 09:30 K.FC.MERELBEKE - U6
za 09:00 U8 - WACHTEBEKE 15-6
za 09:00 U9 geel - ZAFFELARE A 11-7
za 09:30 EXC.MARIAKERKE C - U9 zwart 15-8
za 09:30 K.FC.MERELBEKE B - U10 1-3
za 11:30 HO.KALKEN - U11 geel 1-6
za U11 zwart - HT.ZWIJNAARDE A forf.
za 09:00 U12 - DKW.EVERGEM A 0-1
za 10:45 EXC.MARIAKERKE B - U13 6-4
za 10:30 U15 - DE PINTE B 11-1
za 14:30 T.MELLE - U17 2-1
za 15:45 SLEIDINGE - U21 5-0
za 12:30 BEL. B - FC.ROOIGEM B 4-0
za 14:30 BEL. A - BAZEL 2-2
zo 10:45 GAVERE-ASPER A - U7
zo 14:30 BAZEL - VSV 1 0-1
       
Na de match op Bazel worden wij uitgenodigd
in Café Picasso (Lochristi), sponsor jeugdtoernooi.
 
30 nov - 2 dec 2018
za 09:30 U6 - T.MELLE
za 11:00 ASSENEDE B - U8 3-15
za 09:30 HEUSDEN A - U9 geel 3-14
za 09:30 U9 zwart - DKW.EVERGEM A 5-13
za 09:30 U10 - C.MELLE A 8-2
za 11:00 U11 geel - LAARNE-KALKEN B 6-1
za 09:00 VC.ZWIJNAARDE A - U11 zwart 2-5
za K.AA.GENT C - U12 forf.
za 11:00 U13 - SK.OOSTAKKER A 2-3
za 15:15 KSC.DIKKELVENNE B - U15 1-7
za 12:30 U21 - MEETJESLAND 3-2
za 14:30 MATER - BEL. B 2/03
za 14:30 BEL. A - GREMBERGEN 0-0
zo 09:30 U7 - MACHELEN
zo 10:30 U17 - ST.DENIJS A 2-0
zo 14:30 GREMBERGEN - VSV 1 2-1
per bus naar Grembergen
vertrek: 13u15 stipt aan den boer, inschrijven bij Nico
clubhuis za 1/12: BINGOAVOND
vanaf 19u30 gezellige familieavond, tal van prijzen!
 
7 - 9 dec 2018
vr 20:00 SINAAI A - BEL. A (forf.) 5-0
za 10:30 SK.BERLARE - U8 oefen
za 09:30 ESA.BOTTELARE - U9 oefen
za 12:30 U10 - FCDKG.BEERVELDE 3-4
za 13:45 EXC.MARIAKERKE - U15 oefen
za 14:30 BEL. B - VINDERHOUTE B 3-1
zo 14:30 VSV 1 - SINAAI A 0-0
       
       
       
       
       
       
op woensdag 5 december komt de Sint naar VSV!
vanaf 15u wil de goede man in het VSV-clubhuis
de duiveltjes (U6 t/m U9) even zien...
matchbal: Koen Vergauwen, lid "Club 500"
..........

VSV Gent vzw - privacyverklaring
Gegevensbescherming in de EU (GDPR)
Lees HIER
............ bezoekers sinds 9 dec 2000
laatste aanpassingen
14 dec 2018
© VSV Gent webteam