2e prov. A - zat 4 feb 19u30

Latem A - VSV Gent A
4e prov. A - zon 5 feb 15u00
VSV Gent B - Laarne-Kalk. B
vr 3 - zo 5 feb 2023
vr 20:00 Dikkelvenne B - Reserven 3 - 0
za 11:15 Wondelgem - U6
za 11:15 De Pinte B - U7b zwart
za 11:30 Drongen C - U7a geel
za 12:00 Drongen C - U8b zwart 13 - 7
za 10:45 Cercle Melle B - U8a geel 1 - 3
za 11:30 Tenstar Melle B - U9b zwart 13 - 10
za 10:00 Hekelgem A - U9a geel 5 - 16
za 09:30 Muide Gent - U10 4 - 11
za 09:30 U11 - Merendree B 5 - 4
za 11:30 U12 - HT Zwijnaarde B 6 - 2
za 11:30 U13b zwart - Machelen a Leie B 7 - 0
za 09:30 U13a geel - Jago St.-A'berg B 4 - 3
za 10:00 U15b zwart - Heusden Sp 2 - 3
za 13:00 U15a geel - VC Zwijnaarde B 4 - 1
za   Cercle Melle - U17 15/2
za 19:30 Latem A - VSV A 1 - 0
zo 15:00 VSV B - Laarne-Kalken B -
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 10 - zo 12 feb 2023
vr 20:00 Reserven - Kluisbergen -
za 13:15 Destelbergen  - U6 
za 11:00 U7b zwart - Jong Zulte C
za 11:00 U7a geel - Zomergem 
za 11:30 U8b zwart - U8a geel -
za 09:30 U9b zwart - Jago St.-A'berg A -
za 11:30 U9a geel - Borsbeke A -
za 10:00 U10  - Heusden Sp  -
za 10:00 Overmere  - U11  -
za 10:00 Belzele Evergem  - U12  -
za 09:00 Wondelgem  - U13a geel -
za 14:00 St-Denijs Sp B - U15b zwart -
za 13:30 Bottelare  - U15a geel -
za 14:00 U17  - HT Zwijnaarde  -
za 19:00 St-Laureins B - VSV B -
zo 10:30 Poesele A - U13b zwart -
zo 15:00 VSV A - St-Laureins A -
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Gille De Wette, "gazon"meister
vr 17 - zo 19 feb 2023
uitwijkmogelijkheid
wo 19:15 Cercle Melle  - U17  -
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 24 - zo 26 feb 2023
vr 20:00 Reserven - Destelbergen -
za 09:30 U6  - Jago St.-A'berg 
za 11:00 U7a geel - Cercle Melle  -
za 11:30 U8b zwart - Wondelgem A -
za 09:30 U8a geel - Tenstar Melle B -
za 10:45 Cercle Melle B - U9b zwart -
za 11:15 Oostakker A - U10  -
za 09:30 U11  - Drongen B -
za 11:30 U12  - Wondelgem  -
za 09:30 Destelbergen A - U13a geel -
za 13:15 Destelbergen A - U15b zwart -
za 12:20 Nazareth-Eke B - U15a geel -
za 14:00 U17  - Destelbergen B -
zo 09:00 Petegem A - U7b zwart
zo 10:00 Latem A - U9a geel -
zo 11:00 St-Denijs Sp B - U13b zwart -
zo 15:00 VSV B - Middelburg -
zo 15:00 Lovendegem - VSV A -
       
       
       
       
       
       
krokusvakantie 20 - 26 feb
matchbal:
vr 3 - zo 5 maa 2023
za 11:15 Heusden Sp B - U6 
za 11:00 U7b zwart - Poesele 
za 09:30 Merelbeke A - U7a geel
za 09:15 Tenstar Melle B - U8b zwart -
za 09:30 U9b zwart - Mariakerke A -
za 11:30 U9a geel - Moortsele A -
za 10:00 U10  - Cercle Melle B -
za 10:30 Kalken  - U11  -
za 10:45 Cercle Melle B - U12  -
za 11:30 U13b zwart - Ruiselede  -
za 09:30 U13a geel - Muide Gent  -
za 10:00 U15b zwart - Tenstar Melle A -
za 13:00 U15a geel - Tenstar Melle B -
za 14:30 Tenstar Melle  - U17  -
za 15:00 Maarkedal - Reserven -
zo 09:30 Muide Gent  - U8a geel -
zo 15:00 Gent City - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Zeveren -
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Gerrit Vermeire, "top"supporter
vr 10 - zo 12 maa 2023
vr 20:00 Reserven - Vlaamse Ardennen -
za 09:30 Drongen A - U6 
za 09:00 Tenstar Melle B - U7a geel
za 09:00 Jago St.-A'berg A - U8b zwart -
za 12:00 Drongen C - U8a geel -
za 11:30 Heusden Sp A - U9b zwart -
za 11:30 U9a geel - Tenstar Melle A -
za 10:00 U10  - Tenstar Melle B -
za 09:30 U11  - VC Zwijnaarde  -
za 09:15 Mariakerke B - U12  -
za 11:30 U13b zwart - Bellem A -
za 09:30 U13a geel - Oostakker A -
za 15:00 U15b zwart - Cercle Melle A -
za 13:00 U15a geel - HT Zwijnaarde  -
za 10:00 Merelbeke B - U17  -
zo 11:00 Latem A - U7b zwart
zo 15:00 VSV B - Dampoort -
zo 15:00 Ursel - VSV A -
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 17 - zo 19 maa 2023
za 09:30 U6  - Mariakerke A
za 11:00 U7b zwart -  St-Denijs Sp A
za 11:00 U7a geel - Latem B
za 11:30 U8b zwart - Muide Gent  -
za 09:30 U8a geel - Wondelgem A -
za 09:30 U9b zwart - St-Denijs Sp A -
za 09:30 Mariakerke B - U9a geel -
za 09:30 HT Zwijnaarde - U10  -
za 09:15 Oostakker B - U11  -
za 11:30 U12  - Ooidock Leerne -
za 13:30 Beernem B - U13b zwart -
za 10:45 Mariakerke A - U13a geel -
za 13:00 Lochristi B - U15b zwart -
za 15:30 Cercle Melle B - U15a geel -
za 14:00 U17  - Jago St.-A'berg A -
za 15:00 Merelbeke B - Reserven -
zo 15:00 Heusden B - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Assenede -
       
       
       
       
zo 26/3 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas
menu: "Gentse waterzooi"
~ via inschrijving, méér info later ~
matchbal: NV-A Gent, "top"supporters
vr 24 - zo 26 maa 2023 (zomeruur 2u->3u)
vr 20:00 Reserven - Melsen A -
za 09:30 Merelbeke  - U6 
za 13:00 Nazareth-Eke A - U7b zwart
za 11:15 Heusden Sp B - U7a geel
za 10:45 Cercle Melle B - U8b zwart -
za 09:00 Jago St.-A'berg A - U8a geel -
za 09:30 Destelbergen  - U9b zwart -
za 11:30 Aalst A - U9a geel -
za 09:00 Belzele Evergem  - U10 
za 09:30 U11  - Rooigem  -
za 11:30 U12  - Rooigem  -
za 11:30 U13b zwart - Merendree  -
za 09:30 U13a geel - Jago St.-A'berg A -
za 15:00 U15b zwart - Jago St.-A'berg A -
za 13:00 U15a geel - Merelbeke B -
za 14:00 VC Zwijnaarde  - U17  -
za 19:30 Maldegem - VSV A -
zo 15:00 VSV B - Avrasya Gent -
       
zo 26/3 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas
menu: "Gentse waterzooi"
~ via inschrijving, méér info later ~
vr 31/3 clubhuis 20u: VSV-quiz "Train je Brein"
deelname per ploeg (4 pers.) = 20 euro
inschrijven via gcvsv@telenet.be
matchbal:
vr 31 maa - zo 2 apr 2023
vr 20:00 Beervelde - Reserven -
za 09:30 U6  - Wondelgem 
za 11:00 U7b zwart - De Pinte B
za 11:00 U7a geel - Drongen C
za 11:30 U8b zwart - Drongen C -
za 09:30 U8a geel - Cercle Melle B -
za 09:30 U9b zwart - Tenstar Melle B -
za 11:30 U9a geel - Hekelgem A -
za 10:00 U10  - Muide Gent 
za 14:30 Merendree B - U11  -
za 09:30 HT Zwijnaarde B - U12  -
za 09:15 Machelen a Leie B - U13b zwart -
za 12:30 Jago St.-A'berg B - U13a geel -
za 15:00 Heusden Sp  - U15b zwart -
za 14:00 U17  - Cercle Melle  -
zo 10:00 VC Zwijnaarde B - U15a geel -
zo 15:00 Bassevelde - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Meetjesland -
       
       
       
       
vr 31/3 clubhuis 20u: VSV-quiz "Train je Brein"
deelname per ploeg (4 pers.) = 20 euro
inschrijven via gcvsv@telenet.be
matchbal: Geoffrey Martin, lid Raad van Bestuur
vr 7 - zo 9 apr 2023
uitwijkmogelijkheid
       
       

VROLIJK PAASFEEST 9 apr

Paasvakantie 3 - 16 apr
 
vr 14 - zo 16 apr 2023
vr 20:00 Reserven - St-Denijs -
za 09:30 U6  - Destelbergen 
za 10:00 Zomergem  - U7a geel
za 09:30 U8a geel - U8b zwart -
za 09:00 Jago St.-A'berg A - U9b zwart -
za 11:00 Borsbeke A - U9a geel -
za 09:30 Heusden Sp  - U10  -
za 09:30 U11  - Overmere  -
za 11:30 U12  - Belzele Evergem  -
za 11:30 U13b zwart - Poesele A -
za 09:30 U13a geel - Wondelgem  -
za 15:00 U15b zwart - St-Denijs Sp B -
za 13:00 U15a geel - Bottelare  -
za 13:30 HT Zwijnaarde  - U17  -
za 19:30 Rooigem - VSV B -
zo 09:30 Jong Zulte C - U7b zwart
zo 15:00 VSV A - Destelbergen A -
       
       
       
       
       
       
       
Paasvakantie 3 - 16 apr
matchbal: Van der Vloedt Bouwwerken
vr 21 - zo 23 apr 2023
za 09:00 Jago St.-A'berg  - U6 
za 11:00 U7b zwart - Petegem A
za 12:30 Cercle Melle  - U7a geel
za 11:15 Wondelgem A - U8b zwart -
za 09:15 Tenstar Melle B - U8a geel -
za 09:30 U9b zwart - Cercle Melle B -
za 11:30 U9a geel - Latem A -
za 10:00 U10  - Oostakker A -
za 09:30 Drongen B - U11  -
za 09:00 Wondelgem  - U12  -
za 11:30 U13b zwart - St-Denijs Sp B -
za 09:30 U13a geel - Destelbergen A -
za 15:00 U15b zwart - Destelbergen A -
za 13:00 U15a geel - Nazareth-Eke B -
za 15:30 Destelbergen B - U17  -
za 15:00 Lochristi A - Reserven -
zo 15:00 VSV B - Balgerhoeke -
zo 15:00 Poesele - VSV A -
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 28 - zo 30 apr 2023
vr 20:00 Reserven - Petegem B -
za 09:30 U6  - Heusden Sp B
za 11:00 U7a geel - Merelbeke A
za 11:30 U8b zwart - Tenstar Melle B -
za 09:30 U8a geel - Muide Gent  -
za 11:00 Mariakerke A - U9b zwart -
za 11:00 Moortsele A - U9a geel -
za 09:00 Cercle Melle B - U10  -
za 09:30 U11  - Kalken  -
za 11:30 U12  - Cercle Melle B -
za 13:45 Ruiselede  - U13b zwart -
za 14:30 Tenstar Melle A - U15b zwart -
za 12:30 Tenstar Melle B - U15a geel -
za 14:00 U17  - Tenstar Melle -
zo 10:30 Poesele  - U7b zwart
zo 09:30 Muide Gent  - U13a geel -
zo 15:00 Anatolia Gent - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Bellem -
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: 't Vuilhoekske, "top"supporters
vr 2 - zo 4 sep 2022
vr 20:00 Reserven - Latem 0 - 6
za 09:30 U6 - Merelbeke  
za 11:00 Mariakerke B - U7  
za 11:00 U8b zwart - Jago St-A'berg A 1 - 3
za 09:30 U8a geel - VC Zwijnaarde 16- 4
za 09:30 U9b zwart - Heusden A 4 - 20
za 09:30 Mariakerke A - U9a geel 5 - 19
za 10:00 U10 - HT Zwijnaarde 3 - 3
za 12:00 Elene-Grotenberge B - U11 2 - 14
za 11:30 U12 - Cercle Melle B 3 - 1
za 12:30 Jago St-A'berg A - U13b zwart 2 - 5
za 14:30 St-Laureins B - U13a geel 6 - 3
za 15:30 De Pinte B - U15b zwart 1 - 0
za 14:00 U17 - Cercle Melle 2 - 8
zo 10:00 VC Zwijnaarde B - U15a geel 1 - 8
zo 15:00 Destelbergen B - VSV B 3 - 5
zo 15:00 VSV A - Poesele 3 - 0
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: O'Learys, hoofdsponsor
vr 9 - zo 11 sep 2022
za 09:30 Heusden B - U6  
za 11:00 U7 - Merelbeke A  
za 11:30 Oostakker A - U8b zwart 3 - 1
za 11:00 Moortsele - U8a geel 7 - 11
za 09:30 Destelbergen - U9b zwart 6 - 8
za 11:00 U9a geel - Wondelgem B 23 - 9
za 09:30 Heusden - U10 2 - 6
za 09:30 U11 - Bottelare B 0 - 1
za 10:40 Wondelgem - U12 7 - 1
za 11:30 U13b zwart - Destelbergen A 1 - 7
za 09:30 U13a geel - Lovendegem C 5 - 3
za 15:00 U15b zwart - Munkzwalm C 3 - 2
za 09:00 U15a geel - Oostakker A 1 - 2
za 14:00 Gijzel-Oosterzele - U17 6 - 0
za 15:00 Wortegem - Reserven 0 - 11
zo 15:00 VSV B - Bassevelde 4 - 1
zo 15:00 Assenede - VSV A 2 - 1
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Leo & Erwin D'hont, "top"supporters
vr 16 - zo 18 sep 2022
vr 20:00 Reserven - Edeboys 1 - 1
za 14:30 Nazareth-Eke B - U7  
za 11:00 U8b zwart - Sleidinge B uitg.
za 10:45 Cercle Melle A - U8a geel 6 - 15
za 11:00 Mariakerke C - U9b zwart 12 - 15
za 10:00 U10 - Destelbergen B 14 - 4
za 09:30 U11 - Houtem 11 - 5
za 11:30 U12 - Tenstar Melle 5 - 4
za 09:30 HT Zwijnaarde - U13b zwart 1 - 8
za 14:00 U13a geel - Wachtebeke uitg.
za 15:15 Gavere-Asper B - U15b zwart 3 - 6
za 13:00 U15a geel - Jago St-A'berg 5 - 2
za 14:00 U17 - Destelbergen B 3 - 3
zo 10:00 Mariakerke A - U6  
zo 09:30 Muide Gent A - U9a geel 7 - 25
zo 15:00 Middelburg - VSV B 4 - 1
zo 15:00 VSV A - Lovendegem 1 - 1
       
       
       
       
       
za 17/9: VSV-familiedag (aanrader!)
       
       
matchbal: Sofie Coolens, "top"supporter
vr 23 - zo 25 sep 2022
vr 20:00 Eine - Reserven 2 - 2
za 09:30 U6 - Jago St-A'berg  
za 11:00 U7 - Latem A  
za 10:15 Evergem 2020 B - U8b zwart 8 - 11
za 09:30 U8a geel - Tenstar Melle B 5 - 10
za 09:30 U9b zwart - Cercle Melle A 12 - 12
za 11:00 U9a geel - Oostakker A 8 - 7
za 09:00 Cercle Melle A - U10 5 - 6
za 11:15 Tenstar Melle B - U11 4 - 8
za 09:15 Machelen-ad-Leie A - U12 2 - 3
za 11:30 U13b zwart - St-Denijs B 2 - 1
za 10:45 Mariakerke A - U13a geel 1 - 2
za 15:00 U15b zwart - Dikkelvenne B 2 - 1
za 14:30 Tenstar Melle B - U15a geel 1 - 13
za 15:30 Bottelare B - U17 2 - 3
zo 15:00 VSV B - Hansbeke B 1 - 5
zo 15:00 Sleidinge - VSV A 1 - 1
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Mira Van Stichel, lid Raad van Bestuur
vr 30 sep - zo 2 okt 2022
vr 20:00 Reserven - Dikkelvenne B 0 - 3
za 13:15 Destelbergen - U6  
za 11:30 Drongen C - U7  
za 11:30 Heusden B - U8b zwart 6 - 9
za 09:30 Bottelare - U8a geel 3 - 1
za 09:15 Tenstar Melle A - U9b zwart 12 - 10
za 11:00 Lokeren-Temse C - U9a geel 5 - 9
za 09:00 Tenstar Melle A - U10 3 - 6
za 09:30 U11 - Munkzwalm B 10 - 1
za 11:30 U12 - Latem 2 - 1
za 11:00 Tenstar Melle B - U13b zwart 2 - 3
za 09:30 U13a geel - Muide Gent 5 - 10
za 15:00 U15b zwart - Zingem 8 - 4
za 13:00 U15a geel - St-Denijs 10 - 2
za 14:00 Dikkelvenne B - U17 3 - 1
zo 15:00 Dampoort - VSV B 0 - 2
zo 15:00 VSV A - Latem A 0 - 4
       
       
       
       
       
zo 2/10 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas
       
       
matchbal: Annick Verstringhe, advocaat
vr 7 - zo 9 okt 2022
vr 20:00 Sottegem - Reserven (ff) 5 - 0
za 09:30 U6 - Drongen A  
za 11:00 U7 - De Pinte A  
za 09:30 U8a geel - Merelbeke C 7 - 13
za 09:30 U9b zwart - HO Kalken A 7 - 22
wo 18:00 U9a geel - Racing Club Gent C 12/10
za 10:00 U10 - Oostakker A 8 - 5
za 10:00 VC Zwijnaarde - U11 3 - 4
za 09:30 HT Zwijnaarde B - U12 8 - 3
za 11:15 Heusden - U13b zwart 3 - 2
za 11:00 Tenstar Melle A - U13a geel 3 - 5
za 14:00 Melsen - U15b zwart 3 - 4
za 09:30 HT Zwijnaarde - U15a geel 0 - 7
za 14:00 U17 - Heusden 1 - 6
zo 09:30 U8b zwart - Muide Gent 5 - 6
zo 15:00 VSV B - Gent City stopg.
zo 15:00 Zeveren - VSV A 3 - 1
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Café Boer Janssens, "top"supporter
vr 14 - zo 16 okt 2022
wo 18:00 U9a geel - Racing Club Gent C 8 - 13
vr 20:00 Destelbergen - Reserven 3 - 2
za   U6 vrij  
za 09:00 Wondelgem B - U8b zwart 5 - 3
za 14:30 Zevergem A - U8a geel 8 - 3
za 09:30 Jago St-A'berg B - U9b zwart 11 - 16
za 09:30 Jago St-A'berg A - U9a geel 8 - 12
za 09:30 U11 - Windeke 13 - 1
za 11:30 U12 - Mariakerke A 0 - 7
za 11:30 U13b zwart - Latem A 2 - 2
za 09:30 U13a geel - Jago St-A'berg B 2 - 5
za 15:00 U15b zwart - Bottelare 3 - 3
za 13:00 U15a geel - Cercle Melle B 2 - 2
za 10:00 Merelbeke B - U17 1 - 1
zo 11:00 St-Denijs A - U7  
zo 09:30 St-Denijs M - U10 6 - 12
zo 15:00 Donk - VSV B 1 - 1
zo 15:00 VSV A - Knesselare 1 - 0
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: Erwin D'hont, webmaster
vr 21 - zo 23 okt 2022
vr 20:00 Reserven - Maarkedal 2 - 0
za 09:30 Merelbeke - U6  
za 11:00 U7 - Mariakerke B  
za 11:15 VC Zwijnaarde - U8a geel 5 - 15
za 11:30 Heusden A - U9b zwart 13 - 6
za 11:00 U9a geel - Mariakerke A 17 - 5
za 09:30 HT Zwijnaarde - U10 5 - 5
za 09:30 U11 - Elene-Grotenberge B 3 - 2
za 10:45 Cercle Melle B - U12 0 - 8
za 11:30 U13b zwart - Jago St-A'berg A 1 - 3
za 15:00 U13a geel - St-Laureins B 3 - 4
za 15:00 U15b zwart - De Pinte B 2 - 1
za 13:00 U15a geel - VC Zwijnaarde B 3 - 1
za 14:30 Cercle Melle - U17 4 - 0
zo 09:00 Jago St-A'berg A - U8b zwart 4 - 1
zo 15:00 VSV B - St-Laureins B 3 - 2
zo 15:00 St-Laureins A - VSV A 4 - 0
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: rest. 't Braemhof, "top"supporter
vr 28 - zo 30 okt 2022 (winteruur 3u->2u)
vr   Vlaamse Ardennen A - Reserven 5/12
za 09:30 U6 - Heusden B  
za 09:30 Merelbeke A - U7  
za 11:00 U8b zwart - Oostakker A 1 - 23
za 09:30 U8a geel - Moortsele 16 - 11
za 09:30 U9b zwart - Destelbergen 11 - 13
za 09:00 Wondelgem B - U9a geel 7 - 18
za 10:00 U10 - Heusden 8 - 5
za 11:15 Bottelare B - U11 3 - 2
za 11:30 U12 - Wondelgem 3 - 5
za 09:30 Destelbergen A - U13b zwart 4 - 2
za 11:30 Lovendegem C - U13a geel 1 - 4
za 13:00 Oostakker A - U15a geel 2 - 0
za 14:00 U17 - Gijzel-Oosterzele 1 - 2
zo 11:00 Munkzwalm C - U15b zwart 2 - 5
zo 14:30 VSV B - Oostakker  1 - 10
zo 14:30 Lembeke - VSV A 5 - 1
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 4 - zo 6 nov 2022
vr 19:30 Reserven - Merelbeke B 6 - 3
za 09:30 U6 - Mariakerke A
za 11:00 U7 A - Nazareth-Eke B
za 09:30 Sleidinge B - U8b zwart 3 - 23
za 09:30 U8a geel - Cercle Melle A 15 - 17
za 09:30 U9b zwart - Mariakerke C 9 - 21
za 11:00 U9a geel - Muide Gent A 30 - 7
za 11:15 Destelbergen B - U10 8 - 6
za 14:15 Houtem - U11 2 - 2
za 09:30 Tenstar Melle - U12 3 - 4
za 14:00 Wachtebeke - U13a geel 1 - 8
za 15:00 U15b zwart - Gavere-Asper B 9 - 0
za 14:00 Jago St-A'berg B - U15a geel 3 - 7
za 15:30 Destelbergen B - U17 3 - 3
zo 11:00 U13b zwart - HT Zwijnaarde 2 - 2
zo 14:30 Balgerhoeke - VSV B 3 - 1
zo 14:30 VSV A - Merendree 3 - 3
       
       
       
       
       
       
       
herfstvakantie 31 okt - 6 nov
matchbal: rest. 't Braemhof, "top"supporter
vr 11 - zo 13 nov 2022
vr 20:00 Melsen A - Reserven 5 - 4
za 09:30 Jago St-A'berg - U6  
za 11:00 U8b zwart - Evergem 2020 B 14 - 16
za 11:00 Tenstar Melle B - U8a geel 9 - 4
za 10:45 Cercle Melle A - U9b zwart 9 - 8
za 09:45 Oostakker A - U9a geel 10 - 4
za 10:00 U10 - Cercle Melle A n.g.
za 09:30 U11 - Tenstar Melle B 4 - 2
za 11:30 U12 - Machelen-ad-Leie A 5 - 3
za 09:30 U13a geel - Mariakerke A 6 - 9
za 11:45 Dikkelvenne B - U15b zwart 2 - 4
za 13:00 U15a geel - Tenstar Melle 9 - 1
za 14:00 U17 - Bottelare B 2 - 5
zo 11:00 Latem A - U7  
zo 11:00 St-Denijs B - U13b zwart 5 - 2
zo 14:30 VSV B - Rooigem 5 - 2
zo 14:30 Bellem - VSV A 1 - 2
       
       
       
       
       
za 19 & zo 20/11: VSV-mosselweekend
       
       
matchbal: Patisserie De Brabander
vr 18 - zo 20 nov 2022
vr 19:30 Reserven - Beervelde 2 - 4
za 09:30 U6 - Destelbergen  
za 11:00 U7 - Drongen C  
za 11:00 U8b zwart - Heusden B 14 - 4
za 09:30 U8a geel - Bottelare A 10 - 14
za 09:30 U9b zwart - Tenstar Melle A 13 - 8
za 11:00 U9a geel - Lokeren-Temse C 11 - 6
za 10:00 U10 - Tenstar Melle A 4 - 4
za 11:00 Munkzwalm B - U11 2 - 10
za 10:00 Latem A - U12 4 - 1
za 11:30 U13b zwart - Tenstar Melle B 4 - 3
za 12:00 St-Denijs C - U15a geel 1 - 2
za 14:00 U17 - Dikkelvenne B 7 - 2
zo 09:30 Muide Gent - U13a geel 4 - 2
zo 11:00 Zingem - U15b zwart 1 - 5
zo 14:30 Laarne-Kalken B - VSV B 1 - 3
zo 14:30 VSV A - Ursel 0 - 1
       
       
       
       
       
za 19 & zo 20/11: VSV-mosselweekend
       
       
matchbal: Argenta, kant. Vancaester-Glorieux
vr 25 - zo 27 nov 2022
vr 20:00 St-Denijs A - Reserven 3 - 2
za 09:30 Drongen A - U6  
za 09:30 De Pinte A - U7  
za 09:30 Merelbeke C - U8a geel 17 - 16
za 15:00 HO Kalken A - U9b zwart 10 - 8
za 10:00 Racing Club Gent C - U9a geel 13 - 11
za 10:45 Oostakker A - U10 1 - 7
za 09:30 U11 - VC Zwijnaarde uitg.
za 11:30 U12 - HT Zwijnaarde B 5 - 2
za 11:30 U13b zwart - Heusden 8 - 0
za 09:30 U13a geel - Tenstar Melle A 3 - 3
za 15:00 U15b zwart - Melsen 4 - 0
za 13:00 U15a geel - HT Zwijnaarde 7 - 2
za 20:00 Meetjesland - VSV A 1 - 1
zo 09:30 Muide Gent - U8b zwart 1 - 4
zo 10:00 Heusden - U17 5 - 0
zo 14:30 VSV B - Heusden B ***
*** wordt verplaatst naar zondag 8 januari 2023
omwille van België - Marokko (WK)
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 2 - zo 4 dec 2022
vr 20:00 Reserven - Lochristi A 3 - 2
za   U6 vrij  
za 11:00 U7 - St-Denijs A  
za 11:00 U8b zwart - Wondelgem B 4 - 5
za 09:30 U8a geel - Zevergem A 7 - 11
za 09:30 U9b zwart - Jago St-A'berg B 9 - 11
za 11:00 U9a geel - Jago St-A'berg A 14 - 6
za 10:00 U10 - St-Denijs M 11 - 2
za 11:00 Windeke - U11 4 - 3
za 09:15 Mariakerke A - U12 6 - 1
za 10:00 Latem A - U13b zwart 3 - 2
za 12:30 Jago St-A'berg B - U13a geel 5 - 0
za 13:30 Bottelare - U15b zwart 1 - 0
za 15:30 Cercle Melle B - U15a geel 1 - 3
za 14:00 U17 - Merelbeke B 4 - 1
zo 14:30 VSV B - Anatolia Gent 5 - 0
zo 14:30 Destelbergen A - VSV A 5 - 1
ma 19:45 Vl. Ardennen A - Reserven (ff.) 5 - 0
       
       
       
       
zo 11/12 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas
       
       
matchbal:
vr 9 - zo 11 dec 2022
vr 20:00 Petegem B - Reservenv (ff.) 5 - 0
za 10:00 U10 - Cercle Melle  
za 10:00 U11 - VC Zwijnaarde  
za 10:00 U12 - Smetlede (oefen)  
zo 14:30 Avrasya Gent - VSV B 6 - 2
zo 14:30 VSV A - Maldegem 1 - 1
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
zo 11/12 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas
       
       
matchbal: familie De Boever, "top"supporters
vr 16 - zo 18 dec 2022
vr 20:00 Latem - Reserven 5 - 1
zo 13:30 VSV B - Donk 5 - 0
zo 13:30 Knesselare - VSV A 4 - 0
       
omwille van de finale van het WK voetbal (16u)
starten de zondagnamiddagmatchen om 13u30
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 23 - zo 25 dec 2022
uitwijkmogelijkheid
       




ZALIG KERSTFEEST

Kerstvakantie 26 dec - 8 jan

 
vr 30 dec 2022 - zo 1 jan 2023
uitwijkmogelijkheid
       




GELUKKIG NIEUWJAAR

Kerstvakantie 26 dec - 8 jan

 
vr 6 - zo 8 jan 2023
uitwijkmogelijkheid
do 19:30 Cercle Melle - VSV A (oefen) 2 - 6
za 11:30 Lochristi - U9 A (oefen) 11 - 10
za 10:00 Destelbergen - U9 B (oefen) 5 - 16
za 10:00 Destelbergen - U12 (oefen) 2 - 10
za 12:00 Mariakerke A - U15 A (oefen) 4 - 2
za 18:00 Melsen - VSV A (oefen) uitgest.
zo 14:30 VSV B - Heusden B 3 - 4
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 13 - zo 15 jan 2023
vr 20:00 Reserven - Wortegem uitgest.
za 09:30 U6  - Drongen A
za 11:00 U7b zwart - Latem A
za 11:00 U7a geel - Tenstar Melle B
za 11:30 U8b zwart - Jago St.-A'berg A 15 - 5
za 09:30 U8a geel - Drongen C 8 - 9
za 09:30 U9b zwart - Heusden Sp A 16 - 5
za 11:30 Tenstar Melle A - U9a geel 5 - 18
za 11:15 Tenstar Melle B - U10  2 - 10
za 10:00 VC Zwijnaarde  - U11  uitgest.
za 11:30 U12  - Mariakerke B uitgest.
za 09:30 Bellem A - U13b zwart 0 - 2
za 11:00 Oostakker A - U13a geel 1 - 3
za 13:00 Cercle Melle A - U15b zwart 3 - 4
za 09:30 HT Zwijnaarde  - U15a geel 2 - 3
za 13:30 U17  - Merelbeke B uitgest.
za 18:00 Hansbeke B - VSV B 1 - 3
zo 14:30 VSV A - Lembeke 2 - 0
       
       
       
       
zo 15/01: VSV-nieuwjaarsreceptie
vanaf 18u nodigt VSV zijn leden, spelers, sponsors
en sympathisanten uit voor een natje & een droogje
matchbal: de dames van VSV, "top"supporters
vr 20 - zo 22 jan 2023
za 11:15 Wondelgem A - U8a geel 3 - 1
za 11:30 U9a geel - Mariakerke B 10 - 8
za 10:00 U10  - HT Zwijnaarde 5 - 2
za 09:30 U11  - Oostakker B 7 - 4
za 09:00 Ooidock Leerne - U12  1 - 7
za 11:30 U13b zwart - Beernem B 3 - 1
za 09:30 U13a geel - Mariakerke A 7 - 10
za 10:00 U15b zwart - Lochristi B 4 - 0
za 12:30 U15a geel - Cercle Melle B 6 - 0
za 16:00 Jago St.-A'berg A - U17 3 - 0
za 14:00 Edeboys - Reserven 1 - 4
zo 09:30 Mariakerke A - U6 
zo 11:00 St-Denijs Sp A - U7b zwart
zo 11:00 Latem B - U7a geel
zo 09:30 Muide Gent  - U8b zwart 5 - 19
zo 09:30 St-Denijs Sp A - U9b zwart 17 - 11
zo 14:30 VSV B - Destelbergen B 2 - 5
zo 14:30 Merendree - VSV A 1 - 0
       
       
       
       
       
       
       
matchbal:
vr 27 - zo 29 jan 2023
vr 20:00 Reserven - Eine 3 - 1
za 09:30 U6  - Merelbeke 
za 11:00 U7b zwart - Nazareth-Eke A
za 11:00 U7a geel - Heusden Sp B
za 11:30 U8b zwart - Cercle Melle B 19 - 8
za 09:30 U8a geel - Jago St.-A'berg A 1 - 3
za 09:30 U9b zwart - Destelbergen  18 - 4
za 11:30 U9a geel - Aalst A 8 - 16
za 10:00 U10  - Belzele Evergem  4 - 4
za 09:00 Rooigem  - U11  2 - 6
za 09:00 Rooigem  - U12  2 - 5
za 09:30 Merendree  - U13b zwart 1 - 1
za 12:30 Jago St.-A'berg A - U13a geel 4 - 2
za 14:00 Jago St.-A'berg A - U15b zwart 3 - 1
za 10:00 Merelbeke B - U15a geel 1 - 3
za 13:30 U17  - VC Zwijnaarde  4 - 1
za 19:30 Oostakker - VSV B (ff.) 5 - 0
zo 14:30 VSV A - Sleidinge 2 - 1
       
       
       
       
       
       
       
matchbal: jeugdcoördin. Thomas, Alain en Geert
..........
VSV Gent vzw - privacyverklaring
Gegevensbescherming in de EU (GDPR)
Lees HIER
............ bezoekers sinds 9 dec 2000
laatste aanpassingen
5 feb 2023
© VSV Gent webteam