Alle bijkomende activiteiten - van harte welkom! - vergen uiteraard een duidelijke coördinatie en dienen daarom op voorhand aangevraagd te worden bij Marc Rijckaert (09-221.29.46, marc.rijckaert@skynet.be)

Gelieve wel met volgende nieuwe regels rekening te houden:
- VSV is geen eigenaar meer en moet derhalve strikt de bepalingen van het huurcontract met de Stad Gent/Farys naleven;
- in dat huurcontract staat overduidelijk dat het clubhuis enkel mag gebruikt worden door VSV Gent en dit voor activiteiten gerelateerd aan het maatschappelijk doel van onze vereniging (dit is de geest van het door ons ondertekend huurcontract);
- er kan dus geen sprake zijn van derden het gebruik te geven voor activiteiten die niets met onze vereniging te maken hebben;
- gezien de nieuwe situatie (we zijn huurder) kunnen externe aanvragen en vragen om gebruik die niet gerelateerd zijn aan de voetbalvereniging niet meer goedgekeurd worden.


rood = voetbalactiviteiten - blauw = andere - groen = vakanties, feestdagen - o.v. = onder voorbehoud
ma 8 - zo 21   Paasvakantie
wo 17   VSV-duiveltjesdag.
vr 19 toernooi U17 op KVV.Schelde
U21
op Massemen
za 20 toernooi U6 op SV.Zaffelare
U9
geel (Peter) op FC.Destelbergen
U9 zwart (Thomas)
op KSV.Melsen
U10
op SK.Vinderhoute
U13 op VC.Zwijnaarde
zo 21   Pasen
zo 21 toernooi U7 (Simon) op KFC.Merelbeke
U7 (Eric) op KAA.Gent Ladies
ma 22   Paasmaandag
ma 22 toernooi U11 geel (Matisse) op KME.Machelen
U12
op KMSK.Deinze
do 25 clubhuis Buurtmaaltijd Groeninghewijk (OCMW Gent - LDC Speltincx)
menu: "Tomatensoep, hespenrolletjes met witloof en puree, vanillepudding"
activiteit: bingonamiddag
zo 28 toernooi U11 zwart (Dante) op KSCE.Mariakerke
wo 1   Dag van de arbeid
wo 1 toernooi

U7 (Eric) op FC.Latem
U8 op LS.Merendree
U9 (zwart/geel) op FC.Latem
U15 op St.Denijs-Westrem

za 4 toernooi U7 (Simon) op KVE.Drongen
U9 zwart (Thomas)
op KWS.Oudenburg
U11 geel (Matisse)
op Sparta Petegem
U12
op Cercle Melle
U17 op HO.Kalken
zo 5 toernooi U6 (Timo) op SKV.Oostakker
U7 (Eric)
op KVV.Sint-Denijs
U10 op SKV.Oostakker
za 11 toernooi U7 (Eric) op KVV.Zelzate
U10
op FC.Rooigem
U11
op RC.Gent
U13 op KFC.Heikant Zele
zo 12 toernooi U12 op FC.Rooigem
U17
op RFC.Wetteren
vr 17 toernooi U15 op FC.Poesele
za 18 toernooi U8 op Jong Zulte
U9 op VK.Tielrode
U10 op FC.Gerda Waasland
zo 19 toernooi U11 zwart (Dante) op Jago St.Amandsberg
do 23 clubhuis& Buurtmaaltijd Groeninghewijk (OCMW Gent - LDC Speltincx)
menu: "Courgettesoep, kippenbil met appel in de oven en gebakken aardappelen, Zwartewoudtaart"
activiteit: workshop "composteren van keukenafval + maken van pro-biotische poetsmiddelen"
do 30   Hemelvaart
do 30 - zo 2/06 toernooi 41ste VSV-Jeugdtoernooi "Chris Vanderstraeten". Wil jij ook medewerker zijn tijdens deze 4-daag­se? Klik dan HIER.
do 30/05 - zo 2 toernooi 41ste VSV-Jeugdtoernooi "Chris Vanderstraeten". Wil jij ook medewerker zijn tijdens deze 4-daag­se? Klik dan HIER.
za 1 clubhuis Steakfestijn, gratis voor alle medewerkers aan het jeugdtoernooi.
zo 9   Pinksteren
ma 10   Pinkstermaandag
wo 26 clubhuis Pasdag voor de uitrustingen seniors en jeugd, tussen 14u en 19u.
do 27 clubhuis Buurtmaaltijd Groeninghewijk (OCMW Gent - LDC Speltincx)
menu: "Jaarlijkse BBQ met: 3 stukken vlees (per persoon), groentenbuffet, pasta, aardappeltjes, verschillende sausen en brood"
activiteit: dansnamiddag met DJ Gille!
do 11   Feest van de Vlaamse gemeenschap
do 18 clubhuis Buurtmaaltijd Groeninghewijk (OCMW Gent - LDC Speltincx)
menu: "Koud buffet met vlees & vis"
activiteit: café chantant(?)
vr 19 - zo 28   Gensche Fieste
zo 21   Nationale feestdag
zo 28 beker OVl. Ronde 1 (heenmatch)
    Buurtmaaltijd Groeninghewijk (OCMW Gent - LDC Speltincx)
In augustus is er GEEN buurtmaaltijd!
zo 4 beker OVl. Ronde 1 (terugmatch)
zo 11 beker OVl. Ronde 2 (rechtstreekse uitschakeling)
zo 18 beker OVl. Ronde 3 (rechtstreekse uitschakeling)
zo 25 beker OVl. Ronde 4 (rechtstreekse uitschakeling)
wo 28 competitie 1ste speeldag seniors (indien 18 ploegen in de reeks)
za 31 competitie 1ste speeldag jeugd
za 31   VSV-familiedag met attracties (levende kicker, springkasteel, darts), een wedstrijd tussen de ouders en afgesloten wordt er met een BBQ (worst, saté en kipfilet). (organisatie Jeugdbestuur)
zo 1 competitie 1ste speeldag seniors (indien 16 ploegen in de reeks) en reserves
ma 28 - zo 3/11   Herfstvakantie
ma 28/10 - zo 3   Herfstvakantie
vr 1   Allerheiligen
ma 11   Wapenstilstand
za 7 - za 4/01   Winterstop jeugd
zo 22 - zo 29   Winterstop seniors (indien 18 of 16 ploegen in de reeks)
zo 22 - zo 5/01   Winterstop reserves
ma 23 - zo 5/01   Kerstvakantie
wo 25   Kerstmis