Alle bijkomende activiteiten - van harte welkom! - vergen uiteraard een duidelijke coördinatie en dienen daarom op voorhand aangevraagd te worden bij Marc Rijckaert (09-221.29.46, marc.rijckaert@skynet.be)

Gelieve wel met volgende nieuwe regels rekening te houden:
- VSV is geen eigenaar meer en moet derhalve strikt de bepalingen van het huurcontract met de Stad Gent/Farys naleven;
- in dat huurcontract staat overduidelijk dat het clubhuis enkel mag gebruikt worden door VSV Gent en dit voor activiteiten gerelateerd aan het maatschappelijk doel van onze vereniging (dit is de geest van het door ons ondertekend huurcontract);
- er kan dus geen sprake zijn van derden het gebruik te geven voor activiteiten die niets met onze vereniging te maken hebben;
- gezien de nieuwe situatie (we zijn huurder) kunnen externe aanvragen en vragen om gebruik die niet gerelateerd zijn aan de voetbalvereniging niet meer goedgekeurd worden.


rood = voetbalactiviteiten - blauw = andere - groen = vakanties, feestdagen - O.V. = onder voorbehoud - competitie = wedstrijden van onze 3de en 4de provincialer - toernooi = toernooien waaraan VSV-jeugdploegen deelnemen
Alle oefenmatchen en de Hofman Sport Cup bij de seniors en de toernooien bij de jeugd vervallen t/m 25 augustus. Vriendschappelijke matchen bij de jeugd t/m U17 kunnen wel doorgaan...
za 15   O.L.V. Hemelvaart
za 15 oefenmatch U8 (Geert/zwart) 9u30 op SKL Doorslaar
U10 (Raul/zwart)
10u30 op Machelen
wo 19 oefenmatch U11 17u op KFAC Waarschoot
za 22 oefenmatch U11 (o.l.v. vlindertrainer Christophe) 10u30 op Nazareth-Eke
U12 (Thomas/geel)
09u30 op Nazareth-Eke
U15
11u30 op SK Vinderhoute
zo 23 oefenmatch U7 10u op FC Gavere-Asper
U17 11u op FC Destelbergen
do 27 -> O.V. clubhuis Buurtmaaltijd Groeninghewijk (OCMW Gent - LDC Speltincx)
menu: "Show - cooking: lekkere paëlla gemaakt door buurtbewoner Schepens Georges (2 soorten: vlees en vis)"
Op 18/8 is het veiligheidsraad en dan valt de definitieve beslissing of het kan doorgaan of niet. Er mag er niet gedanst worden en ook andere activiteiten zijn niet toegelaten...
za 29 oefenmatch U6 10u op FC Daknam
U7
10u op FC Daknam
U8 (o.l.v. Geert)
12u45 op Nazareth-Eke
U12 (Hans-Dieter/zwart)
9u op FC Gavere-Asper
U15
15u30 op FC Gavere-Asper
za 5 -> O.V.   Familiedag met springkasteel, footbattle, darts, een wedstrijd tussen de ouders en wandelvoetbal (?). Op de familiedag worden ALLE ploegfoto's getrokken!
za 5   1ste competitieweekend jeugd (deel 1 van de jeugdcompetitie)
za 5 competitie Standaard Muide Gent A - VSV B -> verplaatst naar woensdag 11 november
zo 6 competitie VSV A - VC Nokere-Kruishoutem B -> verplaatst naar woensdag 11 november
zo 13 competitie 15u00: FC Gavere-Asper - VSV A
15u00: VSV B - Exc Balgerhoeke
zo 20 competitie 15u00: VSV A - HT Zwijnaarde
15u00: Lovrienden Lotenhulle - VSV B
vr 25 clubhuis 19u30: jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (financieel verslag en jaarverslag 2019, verkiezing van een nieuwe Raad van Bestuur)
za 26 competitie 19u30: VC Nazareth-Eke A - VSV A
zo 27 competitie 15u00: VSV B - SK Vinderhoute
zo 4 competitie 15u00: VSV A - Eendracht Moortsele
15u00: VK Akkers Middelburg - VSV B
za 10 competitie 19u30: KVV Windeke - VSV A
zo 11 competitie 15u00: VSV B - VV 9000 Gent
zo 18 competitie 15u00: VC Zwijnaarde - VSV A
15u00: VSV B - FC Avrasya Gent
za 24 - zo 25 -> -> -> -> Wintertijd gaat in: 3u -> 2u
zo 25 competitie 15u00: VSV A - ESA Bottelare A
15u00: FC Anatolia Gent - VSV B
zo 1   Allerheiligen
zo 1 competitie 14u30: KVV Schelde A - VSV A
14u30: VSV B - Sint-Martens-Latem B
ma 2 - zo 8   Herfstvakantie
zo 8 competitie 14u30: VSV A - FC Smetlede
14u30: Eendracht Aalter B - VSV B
wo 11   Wapenstilstand
wo 11 competitie ??u??: Reserves - FC Rooigem
??u??: St Muide Gent - VSV B
14u30: VSV A - VC Nokere-Kruishoutem B
za 14 competitie 19u30: KV Cercle Melle - VSV A
zo 15 competitie 14u30: VSV B - Exc Donk
za 21 competitie 19u30: SKV Oostakker - VSV B
zo 22 competitie 14u30: VSV A - KSV Melsen
za 28 competitie 19u30: KSK Zingem - VSV A
zo 29 competitie 14u30: VSV B - SK Ooidonk Leerne
za 5 competitie 19u30: Eendracht Vinkt B - VSV B
zo 6 competitie 14u30: VSV A - Eendracht Vinkt A
za 12 - za 2/01   Winterstop jeugd
zo 13 competitie 14u30: Olsene Sportief - VSV A
14u30: VSV B - FC Rooigem
zo 20 competitie 14u30: VC Nokere-Kruishoutem B - VSV A
14u30: VSV B - Standaard Muide Gent A
zo 27 - zo 3/01   Winterstop seniors
ma 21 - zo 3/01   Kerstvakantie
vr 25   Kerstmis
vr 1   Gelukkig Nieuwjaar!
za 12/12 - za 2   Winterstop jeugd
zo 20/12 - zo 3   Winterstop seniors
ma 21/12 - zo 3   Kerstvakantie
za 9   1ste competitieweekend jeugd (deel 2 van de competitie)
zo 10 competitie 14u30: VSV A - FC Gavere-Asper
14u30: Exc Balgerhoeke - VSV B
zo 17 competitie 15u00: HT Zwijnaarde - VSV A
14u30: VSV B - Lovrienden Lotenhulle
za 23 competitie 19u30: SK Vinderhoute - VSV B
zo 24 competitie 14u30: VSV A - VC Nazareth-Eke A
zo 31 competitie 14u30: Eendracht Moortsele - VSV A
14u30: VSV B - VK Akkers Middelburg
za 6 competitie 19u30: VV 9000 Gent - VSV B
zo 7 competitie 15u00: VSV A - KVV Windeke
za 13   vrije speeldag jeugd (inhaalmatchen...)
ma 15 - zo 21   Krokusvakantie
zo 21 competitie 15u00: VSV A - VC Zwijnaarde
15u00: FC Avrasya Gent - VSV B
zo 28 competitie 15u00: ESA Bottelare - VSV A
15u00: VSV B - FC Anatolia Gent
za 6 competitie 19u30: St-Martens-Latem B - VSV B
zo 7 competitie 15u00: VSV A - KVV Schelde A
zo 14 competitie 15u00: FC Smetlede - VSV A
15u00: VSV B - Eendracht Aalter B
zo 21 competitie 15u00: VSV A - KV Cercle Melle
15uu0: Exc Donk - VSV B
za 27 - zo 28 -> -> -> -> Zomertijd gaat in: 2u -> 3u
zo 28 competitie 15u00: KSV Melsen - VSV A
15u00: VSV B - SKV Oostakker
zo 4   Pasen
zo 4 competitie vrije speeldag seniors (inhaalmatchen...)
ma 5   Paasmaandag
ma 5 - zo 18   Paasvakantie
zo 11 competitie 15u00: VSV A - KSK Zingem A
15u00: SK Ooidonk Leerne - VSV B
zo 18 competitie 15u00: Eendracht Vinkt A - VSV A
15u00: VSV B - Eendracht Vinkt B
zo 25 competitie 15u00: VSV A - Olsene Sportief
15u00: FC Rooigem - VSV B
za 1   Dag van de Arbeid
do 13   OLH-Hemelvaart
do 13 - zo 16 toernooi 42ste VSV-Jeugdtoernooi "Chris Vanderstraeten"
zo 23   Pinksteren
ma 24   2de Pinksteren
vr 11 - zo 11/07   Uefa Euro 2020
za 12   Uefa Euro 2020: 21u00 België - Rusland (St.Petersburg, Rusland)
do 17   Uefa Euro 2020: 18u00 Denemarken - België (Kopenhagen, Denemarken)
ma 21   Uefa Euro 2020: 21u00 Finland - België (St.Petersburg, Rusland)
vr 11/06 - zo 11   Uefa Euro 2020
zo 11   Feestdag van de Vlaamse Gemeenschap
vr 16 - zo 25   Gènsche Fieste
wo 21   Nationale feestdag
vr 23 - zo 8/08   Olympische Zomerspelen in Tokio, Japan
vr 23/07 - zo 8   Olympische Zomerspelen in Tokio, Japan
zo 15   OLV-Hemelvaart
..    
..    
ma 1   Allerheiligen
ma 1 - zo 7   Herfstvakantie
do 11   Wapenstilstand
za 25   Kerstmis
ma 27 - zo 9/01   Kerstvakantie