zaterdag 2 maart 2024
15u: Reserven - Grembergen A

zondag 3 maart 2024
15u: Merendree - VSV A

matchbal: ...

de Ladies en VSV B zijn vrij

vr 1 - zo 3 mrt 2024
za 09:30 Drongen A - U6
za 09:30 U7 - Lovendegem B
za 12:45 Destelbergen B - U8b zwart
za 09:30 U8a geel - Latem A
za 14:30 Merendree B - U9b zwart
za 09:30 U9a geel - Destelbergen B
za 11:30 U10b zwart - Houtem A
za 09:30 U10a geel - Eksaarde
za 11:30 U11 - Latem A
za 09:30 Vinderhoute - U12
za 11:30 U13 - Elene-Grotenberge B
za 15:00 Mariakerke A - U15b zwart -
za 14:00 Groot Oosterzele - U15a geel -
za 13:00 Lochristi B - U17  -
za 15:00 Reserven - Grembergen A -
zo   VSV B - Dampoort (alg. ff.)
zo 15:00 Merendree - VSV A -
    de Ladies en VSV B zijn vrij  
za 2/03 clubhuis 20u: VSV-quiz "Train je Brein"
deelname per ploeg (4 pers.) = 20 euro
inschrijven via gc@vsv-gent.be
matchbal:
vr 8 - zo 10 mrt 2024
vr 20:00 Sp Waasmunster - Reserven -
za 09:00 Wondelgem  - U6 
za 09:30 U7  - Wondelgem A
za 09:30 U8b zwart - Eksaarde A -
za 11:00 Wondelgem B - U8a geel -
za 09:30 U9b zwart - Meetjesland B -
za 10:30 Oostakker A - U9a geel -
za 11:30 U10b zwart - Heusden Sp A -
za 11:15 Moerbeke  - U10a geel -
za 09:30 HT Zwijnaarde  - U11  -
za 11:30 U12  - Evergem 2020  -
za 11:30 U13  - Tenstar Melle A -
za 14:30 U15b zwart - Jago St.-A'berg A -
za 12:00 St-Denijs Sp B - U15a geel -
za 15:00 Heusden Sp  - U17  -
za 18:00 VSV Ladies - De Pinte -
za 20:00 Vinderhoute - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Sleidinge -
matchbal: Gerrit Vermeire, "top"supporter
vr 15 - zo 17 mrt 2024
wo 18:00 Overmere - U10a geel 13/3
za 11:30 U6 - Mariakerke A
za 09:30 Destelbergen A - U7
za 11:15 Sleidinge B - U8b zwart -
za 09:30 U8a geel - Merendree A -
za 09:30 U9a geel - Eendr Zele A -
za 09:30 Tenstar Melle A - U10b zwart -
za 09:30 U10a geel - Overmere -
za 11:30 U11 - St-Denijs Sp A -
za 09:15 Muide Gent - U12 -
za 09:30 Moortsele A - U13 -
za 14:00 U15a geel - Latem A -
za 14:30 U17 - Jago St.-A'berg -
za 15:00 Reserven - Lochristi A -
zo 09:30 Muide Gent A - U9b zwart -
zo 11:15 Muide Gent A - U15b zwart -
zo 15:00 Avrasya Gent - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Assenede -
    de Ladies zijn vrij  
matchbal: Erwin D'hont, webmaster
vr 22 - zo 24 mrt 2024
vr 20:00 Zaffelare A - Reserven -
za 10:00 Evergem 2020  - U6 
za 09:30 U7  - Lochristi B
za 09:30 U8b zwart - Zaffelare B -
za 09:30 U9b zwart - Hansbeke  -
za 15:00 Eksaarde A - U9a geel -
za 11:30 U10b zwart - Moortsele A -
za 09:30 Zaffelare  - U10a geel -
za 09:30 Gavere-Asper A - U11  -
za 11:30 U12  - Mariakerke B -
za 11:30 U13  - Zingem  -
za 11:00 U15b zwart - Assenede B -
za 13:00 VC Zwijnaarde A - U15a geel -
za 14:45 Oostakker A - U17  -
za 18:00 VSV Ladies - Evergem Center B
zo 09:30 St-Denijs Sp A - U8a geel -
zo 15:00 VSV B - Zomergem -
zo 15:00 Poesele A - VSV A -
zo 24/03 clubhuis vanaf 12u: Zondag zonder Afwas
"Balletjes in tomatensaus met frietjes"
inschrijvingsmodaliteiten volgen
matchbal:
vr 29 - zo 31 mrt 2024 (zomeruur 2u->3u)
uitwijkmogelijkheid
       
VROLIJK PAASFEEST
       
Paasvakantie 1 - 14 apr
matchbal:
vr 5 - zo 7 apr 2024
za 11:30 U6  - Heusden Sp B
za 09:15 Heusden Sp A - U7 
za 09:00 Jago St.-A'berg A - U8b zwart -
za 09:30 U8a geel - Poesele B -
za 13:15 Zomergem A - U9b zwart -
za 09:30 U9a geel - SWaasmunster A -
za 11:00 Groot Oosterzele  - U10b zwart -
za 09:30 U10a geel - Oostakker A -
za 11:30 U11  - Poesele A -
za 11:30 Lovendegem C - U12  -
za 10:00 Zegelsem  - U13  -
za 16:00 Sleidinge A - U15b zwart -
za 14:00 U15a geel - HT Zwijnaarde A
za 13:00 U17  - Zaffelare  -
za 15:00 Reserven - Laarne-Kalken A -
zo 15:00 Donk - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Beervelde -
    de Ladies zijn vrij  
Paasvakantie 1 - 14 apr
matchbal: 't Vuilhoekske, "top"supporters
vr 12 - zo 14 apr 2024
za 11:30 U6  - Latem B
za 09:30 U7  - Oostakker A
za 09:30 U8b zwart - HO Kalken B -
za 12:00 KDrongen C - U8a geel -
za 09:30 U9b zwart - Tenstar Melle B -
za 10:00 Heikant Zele A - U9a geel -
za 11:30 U10b zwart - St-Denijs Sp A -
za 15:00 RC Gent D - U10a geel -
za 09:00 Wondelgem  - U11  -
za 11:30 U12  - Wondelgem  -
za 11:30 U13  - Eine A -
za 14:30 U15b zwart - Oostakker B -
za 14:00 U15a geel - FC Merelbeke B -
za 10:40 Wondelgem  - U17  -
za 17:00 Jago St.-A'berg B - VSV Ladies -
za 14:00 Doorslaar - Reserven -
zo 15:00 VSV B - Poesele B -
zo 15:00 Zaffelare - VSV A -
Paasvakantie 1 - 14 apr
matchbal:
vr 19 - zo 21 apr 2024
za 09:30 U7  - Evergem Center B
za 09:30 U8a geel - Mariakerke B -
za 11:00 Mariakerke B - U9b zwart -
za 09:30 U9a geel - Vos Reinaert B -
za 11:30 U10b zwart - Cercle Melle B -
za 09:30 U10a geel - Mariakerke B -
za 11:30 U11  - Mariakerke A -
za 11:00 Aalter B - U12  -
za 11:30 U13  - Volkegem A -
za 10:40 Wondelgem  - U15b zwart -
za 13:30 Bottelare B - U15a geel -
za 14:00 Beervelde  - U17  -
za 18:00 VSV Ladies - Nazareth-Eke -
zo 09:30 De Pinte B - U6 
zo 09:30 Muide Gent  - U8b zwart -
zo 15:00 Rooigem - VSV B -
zo 15:00 VSV A - Lochristi -
    de Reserven zijn vrij  
matchbal: sfeercafé Picasso, "top"supporters
vr 26 - zo 28 apr 2024
za 11:30 U6  -  Drongen A
za 09:30 Lovendegem B - U7 
za 09:30 U8b zwart -  Destelbergen B -
za 10:00 Latem A - U8a geel -
za 09:30 U9b zwart - Merendree B -
za 12:45 Destelbergen B - U9a geel -
za 13:45 Houtem A - U10b zwart -
za 09:30 Eksaarde  - U10a geel -
za 09:30 Latem A - U11  -
za 11:30 U12  - Vinderhoute  -
za 12:00 Elene-Grotenberge B - U13  -
za 11:30 U15b zwart - Mariakerke A -
za 14:00 U15a geel - Groot Oosterzele  -
za 14:30 U17  - Lochristi B -
za 15:00 Heikant Zele A - Reserven -
zo 15:00 VSV B - Hansbeke B -
zo 15:00 Maldegem - VSV A -
de Ladies zijn vrij
matchbal:
 


~ voorbereiding seizoen 2023-2024 ~
VSV A, VSV B, Reserven, Jeugd & Dames
(wordt verder bijgewerkt en aangepast)

klik hieronder op "ga naar volgend weekend"
 
juli - augustus 2023
~ Voorbereiding seniors ~
volledige voorbereiding, klik HIER
(wordt verder bijgewerkt en aangepast)
zo 16:00 cup: Lovendegem - VSV A 30/7
zo 16:00 cup: Melsen - VSV B 30/7
do 19:30 VGO - VSV A 3/8
za 15:00 Mariakerke - Reserven 5/8
zo 16:00 cup: Lovendegem - VSV A 6/8
zo 15:00 cup: Melsen - VSV B 6/8
wo 19:30 Assenede - Reserven 9/8
do 19:30 Nazareth-Eke - VSV A 10/8
do 20:00 Muide - VSV B 10/8
zo 16:00 VSV A - JV De Pinte 13/8
zo 14:00 VSV B - Heusden B 13/8
zo 16:00 Evergem 2020 - Reserven 13/8
ma 20:00 Mariakerke - VSV Ladies 14/8
do 19:30 Edeboys - VSV A 17/8
do 19:30 VC Zwijnaarde - Reserven 17/8
za 13:00 Moerbeke - Reserven 19/8
za 15:00 VSV B - FC Destelbergen B 19/8
zo 16:00 Sinaai - VSV A 20/8
do 19:30 Belzele - Reserven 24/8
->->->
sportieve omkadering, klik HIER
juli - augustus 2023
~ Voorbereiding seniors ~
volledige voorbereiding, klik HIER
(wordt verder bijgewerkt en aangepast)
za 16:00 Laarne-Kalken B - VSV B 26/8
zo 15:00 Reserven - Poesele B (4e) 27/8
zo 18:00 VSV A - Zingem 27/8
wo 20:00 St-Kruis-Winkel - VSV Ladies 30/8
za 18:00 cup: VSV Ladies - SK Merelbeke 2/9
vr 20:00 cup: Latem B - VSV Ladies 8/9
za 18:00 cup: VSV Ladies - Evergem-Center 16/9
vr 20:00 cup: SK Bellem - VSV Ladies 22/9
       
       
     
     
       
       
     
     
->->->
sportieve omkadering, klik HIER
juli - augustus 2023
~ Voorbereiding jeugd ~
(wordt verder bijgewerkt en aangepast)
za U6 op KFC Heusden (vm) 19/8
za U7 op KFC Heusden 19/8
za 13:00 Dikkelvenne - U8 12/8
za U8 op Dynamo Beervelde 19/8
za U8 op FC Smetlede 26/8
     
za   U9 op Lotenhulle (nm) 19/8
za U9 op Dynamo Beervelde 20/8
zo U9 op FC Smetlede 27/8
zo U10 op VC Eendracht Houtem 13/8
di U10 op SK Aaigem 15/8
za U10 op KSK Lovendegem (IP toern) 19/8
zo U10 op KFC Heusden 20/8
za U10 op FC Smetlede 26/8
wo 18:00 Tenstar Melle - U10 30/8
wo 17:30 SKV Oostakker - U10 30/8
     
za U12 op Sint-Kruis-Winkel (nm) 19/8
vr U13 op Gavere-Asper 18/8
->->->
sportieve omkadering, klik HIER
juli - augustus 2023
~ Voorbereiding jeugd ~
(wordt verder bijgewerkt en aangepast)
vr 18:30 Belzele - U13 25/8
wo 20:00 TK Meldert - U15b 5 - 2
za 13:35 Evergen Center - U15b 5 - 5
ma 19:00 Heusden - U15b 3 - 5
wo 20:00 Olsene Sp - U15b 4 - 4
za 10:00 Sp Petegem - U15b 5 - 4
wo 19:00 Melsen - U15b 10 - 1
zo U17 op KFC Merelbeke (nm) 20/8
vr U17 op SKV Overmere 25/8
zaterdag 26/8: ETT-dag
U6 en U7 op SV Wondelgem (9u30-12u30)
U8 op VC Zwijnaarde (10u-13u)
U9 neemt geen deel
U10 op St Muide Gent (9u30-12u30)
U11 op FC Rooigem (9u-12u30)
U12 op HT Zwijnaarde (9u30-...)
U13 op SKV Oostakker (9u-12u30)
U15b zwart neemt geen deel
U15a geel op St-Kruis-Winkel (9u30-12u30)
U17 op VSV Gent (9u15-14u15)
sportieve omkadering, klik HIER
vr 1 - zo 3 sep 2023
za 09:30 U6 - Groot Oosterzele
za 11:30 Heusden Sp A - U8b zwart 11 - 9
za 09:30 U8a geel - Evergem 2020 A 10 - 10
za 09:30 U9b zwart - Muide Gent B 29 - 7
za 09:30 U9a geel - Wondelgem A 10 - 4
za 09:45 Moortsele A - U10b zwart 13 - 10
za 11:30 U10a geel - Cercle Melle B 6 - 6
za 11:30 U11 - Nazareth-Eke B 7 - 0
za 11:00 Massemen A - U12 4 - 1
za 11:30 U13 - Massemen A 4 - 2
za 12:00 St-Denijs Sp B - U15b zwart 0 - 5
za 14:00 U15a geel - Destelbergen B 5 - 3
za 15:00 U17 - Belzele Evergem 2 - 1
za 15:00 HO Kalken - Reserven 1 - 2
za 18:00 VSV Ladies - SK Merelbeke 2 - 1
zo 10:00 Latem - U7
zo 16:00 VSV B - Anatolia Gent 3 - 3
zo 15:00 Sleidinge  - VSV A 3 - 0
za 2/9: VSV-familiedag (aanrader!)
       
       
matchbal: Leo & Erwin D'hont, "top"supporters
vr 8 - zo 10 sep 2023
za 11:15 Destelbergen - U6
za 09:30 U7 - Groot Oosterzele B
za 09:30 U8b zwart - Bottelare A 3 - 21
za   U8a geel vrij
za 10:30 Assenede A - U9b zwart 12 - 9
za 09:30 Mariakerke B - U9a geel 4 - 14
za 11:30 U10b zwart - St-Denijs Sp A 4 - 4
za 10:00 Heikant Zele - U10a geel 4 - 5
za 11:30 U12 - Nazareth-Eke B 1 - 2
za 09:30 Destelbergen A - U13 1 - 7
za 15:00 U15b zwart - Poesele A 2 - 4
za 15:00 Massemen A - U15a geel 1 - 4
za 12:30 Tenstar Melle A - U17 3 - 2
za 18:00 Reserven - Heikant Zele A 1 - 6
za 18:00 Poesele B - VSV B 3 - 4
zo 09:30 Dikkelvenne B - U11 1 - 9
zo 15:00 VSV A - Maldegem 0 - 2
wo 20:00 Latem B - VSV Ladies (cup) 13/9
matchbal: Sofie Coolens, lid VSV-jeugdcel
vr 15 - zo 17 sep 2023
wo 20:00 Latem B - VSV Ladies (cup) 6 - 1
za 09:30 U6 - Massemen
za 13:00 Nazareth-Eke A - U7
za 09:30 Moerbeke B - U8b zwart 13 - 10
za 09:30 U8a geel - Sp Petegem D 22 - 3
za 09:30 U9a geel - Destelbergen 12 - 14
za 09:30 Muide Gent - U10b zwart 7 - 6
za 11:30 U10a geel - Heusden Sp A 2 - 4
za 11:30 U11 - Tenstar Melle A 4 - 6
za 09:00 Cercle Melle A - U13 2 - 8
za 13:00 Drongen B - U15b zwart 1 - 5
za 15:00 U15a geel - Oostakker B 1 - 5
za 16:00 U17 - Jago St.-A'berg 1 - 0
za 14:30 Edeboys - Reserven 6 - 3
za 18:00 VSV Ladies - Everg Center B (cup) 1 - 1
zo 09:30 Dracuna Gent B - U9b zwart 3 - 16
zo 10:00 Mariakerke B - U12 4 - 0
zo   (alg. ff.) Dampoort - VSV B  
zo 15:00 VSV A - Merendree 1 - 3
matchbal: Annick Verstringhe, advokaat
vr 22 - zo 24 sep 2023
vr 20:00 Bellem - VSV Ladies (cup) 1 - 4
za 09:15 Heusden Sp A - U6
za 09:30 U7 - Heusden Sp B
za 09:30 U8b zwart - Eksaarde B 10 - 6
za 10:30 St-Laureins A - U8a geel 26 - 1
za 09:30 U9b zwart - Belzele Evergem 30 - 6
za 11:30 U10b zwart - Oostakker A 3 - 6
za 11:20 Tenstar Melle A - U10a geel 3 - 15
za 11:30 U12 - Cercle Melle A 7 - 7
za 11:30 U13 - HO Kalken A 4 - 2
za 15:00 U15b zwart - Cercle Melle 2 - 4
za 14:00 Laarne-Kalken B - U15a geel 1 - 7
za 11:30 Vinderhoute - U17 2 - 0
za 15:00 Reserven - Beervelde B 1 - 4
za 19:00 Laarne-Kalken A - VSV A 1 - 1
zo 09:30 Muide Gent A - U9a geel 10 - 11
zo 10:30 Poesele - U11 1 - 9
zo 15:00 VSV B - Middelburg 3 - 8
matchbal: Nico De Wilde, trainer VSV B
vr 29 sep - zo 1 okt 2023
vr 20:00 Destelbergen A - Reserven 0 - 1
za 09:30 U6 - Wetteren
za 09:30 Bottelare - U7
za 11:40 Tenstar Melle A - U8b zwart 12 - 4
za 09:30 U8a geel - Wondelgem B 6 - 5
za 09:30 Wachtebeke B - U9b zwart 10 - 15
za 09:30 U9a geel - Oostakker A 10 - 10
za 15:00 Mariakerke A - U10b zwart 3 - 5
za 11:30 U10a geel - Sp Waasmunster 7 - 3
za 11:30 U11 - Heusden Sp 3 - 3
za 11:00 Bottelare - U12 4 - 3
za 10:00 Overmere - U13 5 - 6
za 15:00 U15a geel - Beervelde B 9 - 1
za 15:00 U17 - HT Zwijnaarde 2 - 2
za 18:00 VSV Ladies - Ooidonck Leerne 6 - 0
zo 10:00 Machelen a Leie B - U15b zwart 1 - 7
zo 15:00 Bassevelde - VSV B 0 - 2
zo 15:00 VSV A - Knesselare 4 - 6
Youth Cup 27/9: zie Activiteitenagenda
De VSV-Ladies feesten na hun 1e competitieduel met
"Penne bolognese" en een dansavond!
 
matchbal: O´Learys, hoofdsponsor VSV
vr 6 - zo 8 okt 2023
vr 20:00 Latem B - VSV Ladies 0 - 5
za 09:30 FC Merelbeke - U6
za 09:30 U7 - FC Merelbeke B
za 12:45 Destelbergen B - U8b zwart 10 - 6
za 11:00 Mariakerke A - U8a geel 18 - 3
za 09:30 U9b zwart - Dracuna Gent A 17 - 15
za 09:30 Beervelde A - U10b zwart 2 - 10
za 11:30 U10a geel - Robur A 6 - 3
za 09:30 HT Zwijnaarde - U11 5 - 8
za 11:30 U12 - Tenstar Melle A 3 - 8
za 11:30 U13 - Smetlede A 4 - 2
za 16:00 U15b zwart - Mariakerke A 6 - 3
za 15:00 U15a geel - Jago St.-A'berg A 1 - 4
za 13:00 Mariakerke - U17 3 - 1
za 15:00 Reserven - KVV Schelde 5 - 0
zo 11:00 St-Denijs Sp B - U9a geel 5 - 7
zo 15:00 VSV B - Donk 1 - 3
zo 16:00 Beervelde A - VSV A 3 - 2
Youth Cup 4/10: zie Activiteitenagenda
za 14 & zo 15/10: VSV-mosselweekend
mosselen, koude schotel vlees of vis, lekker!
 
matchbal: 't Braemhof, sponsor VSV
vr 13 - zo 15 okt 2023
za 09:30 U6 - Heusden Sp C
za 10:45 Cercle Melle - U7
za 09:30 U8b zwart - Heusden Sp B 9 - 12
za 09:30 U8a geel - Destelbergen A 0 - 20
za 11:30 Zaffelare B - U9b zwart 2 - 10
za 09:30 U9a geel - Jago St.-A'berg A 4 - 14
za 11:30 U10b zwart - Lovendegem C 4 - 2
za 09:30 Eksaarde - U10a geel 3 - 9
za 11:30 U11 - Cercle Melle A 10 - 2
za 11:30 Latem - U12 4- 1
za 09:00 Tenstar Melle A - U13 5 - 4
za 13:00 Beervelde A - U15b zwart 1 - 2
za 15:00 Heusden Sp B - U15a geel 0 - 10
za 16:00 U17 - Sleidinge A 0 - 2
za 18:00 VSV Ladies - Bellem 5 - 0
za 19:30 Vinkt B - VSV B 3 - 4
zo 15:00 VSV A - St-Laureins A 1 - 3
    Reserven vrij
Youth Cup 11/10: zie Activiteitenagenda
za 14 & zo 15/10: VSV-mosselweekend
mosselen, koude schotel vlees of vis, lekker!
 
matchbal: Lino bv (Shop&Go), sponsor VSV
vr 20 - zo 22 okt 2023
vr 20:00 Grembergen A - Reserven 4 - 2
za 11:00 Groot Oosterzele - U6
za 09:30 U7 - Latem
za 09:30 U8b zwart - Heusden Sp A 9 - 16
za 10:00 Evergem 2020 A - U8a geel 16 - 11
za 11:00 Wondelgem A - U9a geel 11 - 6
za 11:30 U10b zwart - Moortsele A 5 - 6
za 09:00 Cercle Melle B - U10a geel 5 - 5
za 09:45 Nazareth-Eke B - U11 3 - 12
za 11:30 U12 - Massemen A 4 - 2
za 11:00 Massemen A - U13 2 - 4
za 11:00 U15b zwart - St-Denijs Sp B 10 - 1
za 15:30 Destelbergen B - U15a geel 2 - 7
za 14:00 Belzele Evergem - U17 3 - 1
za 15:00 SK Merelbeke - VSV Ladies 2 - 5
za 19:30 Evergem 2020 - VSV A 3 - 2
zo 09:30 Muide Gent B - U9b zwart 9 - 11
zo 15:00 VSV B - Vinderhoute 5 - 2
Youth Cup 18/10: zie Activiteitenagenda
matchbal: Mira VanStichel, lid Raad van Bestuur
vr 27 - zo 29 okt 2023 (winteruur 3u->2u)
za 09:30 U6 - Destelbergen
za 09:30 Groot Oosterzele B - U7
za 09:15 Bottelare A - U8b zwart 21 - 4
za 09:30 U8a geel - Sleidinge A (oefen) 16 - 16
za 09:30 U9b zwart - Assenede A 8 - 8
za 09:30 U9a geel - Mariakerke B 10 - 11
za 09:00 St-Denijs Sp A - U10b zwart 3 - 7
za 11:30 U10a geel - Heikant Zele 8 - 3
za 11:30 U11 - Dikkelvenne B 6 - 1
za 09:45 Nazareth-Eke B - U12 7 - 3
za 11:30 U13 - Destelbergen A 9 - 1
za 13:00 Poesele A - U15b zwart 3 - 8
za 15:00 U15a geel - Massemen A 1 - 0
za 18:00 U17 - Tenstar Melle A uitg.
za 15:00 Reserven - Sp Waasmunster 3 - 6
za 18:00 St Kr-Winkel - VSV Ladies (oefen) 2 - 5
zo 14:30 VSV A - Meetjesland 3 - 2
    VSV B vrij  
Youth Cup 25/10: zie Activiteitenagenda
di 31 okt clubhuis vanaf 21u: Halloween part III
griezelen en thrillen in een aangepast decor!
-> snacks tussen 18u - 21u <-
Herfstvakantie 30 okt - 5 nov
matchbal: 't Braemhof, sponsor VSV
vr 3 - zo 5 nov 2023
za 13:00 Massemen - U6
za 09:30 U7 - Nazareth-Eke A
za 09:30 U8b zwart - Moerbeke B 17 - 14
za 09:30 U9b zwart - Dracuna Gent B 20 - 6
za 12:45 Destelbergen B - U9a geel 8 - 15
za 11:30 U10b zwart - Muide Gent 9 - 6
za 11:15 Heusden Sp A - U10a geel 16/12
za 12:45 Tenstar Melle A - U11 9 - 9
za 11:30 U12 - Mariakerke B 6 - 13
za 11:30 U13 - Cercle Melle A uitg.
za 13:00 U15b zwart - Drongen B 1 - 1
za 13:00 Oostakker B - U15a geel 2 - 5
za 17:00 Jago St.-A'berg - U17 1 - 2
za 14:30 Lochristi A - Reserven (f.f.) 5 - 0
zo 09:00 Sp Petegm D - U8a geel 9 - 15
zo 14:30 VSV B - Balgerhoeke 3 - 4
zo 14:30 Lovendegem - VSV A 4 - 2
    VSV Ladies vrij  
di 31 okt clubhuis vanaf 21u: Halloween part III
griezelen en thrillen in een aangepast decor!
-> snacks tussen 18u - 21u <-
Herfstvakantie 30 okt - 5 nov
matchbal: Stijn De Groote, "top"supporter
vr 10 - zo 12 nov 2023
wo 20:00 St.Goriks - Ladies (oefen) 0 - 2
za 09:30 U6 - Heusden Sp A
za 11:00 Heusden Sp B - U7
za 11:00 Eksaarde B - U8b zwart 4 - 5
za 09:30 U8a geel - St-Laureins A 0 - 25
za 10:00 Belzele Evergem - U9b zwart 0 - 19
za 09:30 U9a geel - Muide Gent A 6 - 12
za 11:15 Oostakker A - U10b zwart 1 - 4
za 11:30 U10a geel - Tenstar Melle A 5 - 2
za 11:30 U11 - Poesele 6 - 6
za 09:00 Cercle Melle A - U12 1 - 3
za 13:30 HO Kalken A - U13 4 - 3
za 15:00 Cercle Melle - U15b zwart 0 - 4
za 15:00 U15a geel - Laarne-Kalken B 7 - 2
za 11:00 U17 - Vinderhoute gest.
za 14:30 Reserven - Zaffelare A 1 - 10
zo 14:30 Inter Gent - VSV B 7 - 3
zo 14:30 VSV A - St-Kruis-Winkel 4 - 2
    VSV Ladies vrij in competitie  
Youth Cup 8/11: zie Activiteitenagenda
matchbal: NV-A Gent, "top"supporters
vr 17 - zo 19 nov 2023
vr 20:00 Laarne-Kalken A - Reserven 2 - 3
za 09:30 Wetteren - U6
za 09:30 U7 - Bottelare A 9/12
za 09:30 U8b zwart - Tenstar Melle A 1 - 21
za 11:00 Wondelgem B - U8a geel 11 - 11
za 09:30 U9b zwart - Wachtebeke B 11 - 7
za 10:30 Oostakker A - U9a geel 9 - 8
za 11:30 U10b zwart - Mariakerke A uitg.
za 13:00 Heusden Sp - U11 9/12
za 11:30 U12 - Bottelare 9/12
za 11:30 U13 - Overmere 5 - 2
za 15:00 U15b zwart - Machelen a Leie B uitg.
za 09:45 Beervelde B - U15a geel 5 - 9
za 11:30 HT Zwijnaarde - U17 6 - 2
za 18:30 De Pinte - VSV Ladies 4 - 1
zo 11:15 Sp Waasmunster - U10a geel 0 - 5
zo 14:30 VSV B - Rooigem 1 - 2
zo 14:30 Lochristi - VSV A 2 - 4
Youth Cup 15/11: zie Activiteitenagenda
zo 26/11 clubhuis vanaf 12u: Zondag zonder Afwas
"Vol-au-vent met frietjes"
inschrijving: evenementen@vsv-gent.be
matchbal:
vr 24 - zo 26 nov 2023
wo 20:00 Evergem 2020 - VSV Ladies (oefen) 6 - 3
za 09:30 U6 - FC Merelbeke A
za 09:30 FC Merelbeke B - U7 uitg.
za 09:30 U8b zwart - Destelbergen B 14 - 0
za 09:30 U8a geel - Mariakerke A 11 - 13
za 09:30 U9a geel - St-Denijs Sp B 6 - 7
za 11:30 U10b zwart - Beervelde A 5 - 4
za 09:30 Robur A - U10a geel uitg.
za 11:30 U11 - HT Zwijnaarde uitg.
za 11:00 Tenstar Melle A - U12 uitg.
za 09:30 Smetlede A - U13 uitg.
za 15:00 Mariakerke A - U15b zwart 3 - 3
za 14:30 Jago St.-A'berg A - U15a geel 8 - 2
za 11:00 U17 - Mariakerke uitg.
za 14:30 Reserven - Doorslaar uitg.
za 19:00 Hansbeke B - VSV B 3 - 1
zo 09:30 Dracuna Gent A - U9b zwart 4 - 21
zo 14:30 VSV A - Poesele A 0 - 1
VSV Ladies vrij in competitie
zo 26/11 clubhuis 12u: Zondag zonder Afwas
"Vol-au-vent met frietjes"
inschrijving: evenementen@vsv-gent.be
matchbal: Argenta, sponsor VSV Gent
vr 1 - zo 3 dec 2023
vr 20:00 Evergem Center B - VSV Ladies 0 - 0
za 12:45 Heusden Sp C - U6
za 09:30 U7 - Cercle Melle
za 11:15 Heusden Sp B - U8b zwart 6 - 9
za 11:15 Destelbergen A - U8a geel 11 - 3
za 09:30 U9b zwart - Zaffelare B 15 - 8
za 09:00 Jago St.-A'berg A - U9a geel 14 - 4
za 11:30 Lovendegem C - U10b zwart 4 - 6
za 11:30 U10a geel - Eksaarde 10 - 3
za 09:00 Cercle Melle A - U11 4 - 5
za 11:30 U12 - Latem 2 - 2
za 11:30 U13 - Tenstar Melle A 8 - 5
za 13:00 U15b zwart- Beervelde A 4 - 2
za 15:00 U15a geel - Heusden Sp B 9 - 2
za 16:00 Sleidinge A - U17 7 - 0
za   Reserven - HO Kalken 10/02
zo 14:30 VSV B - Avrasya Gent 2 - 2
zo 14:30 Assenede - VSV A 1 - 2
matchbal:
vr 8 - zo 10 dec 2023
za 18:00 VSV Ladies - Jago St.-A'berg B 0 - 5
za 19:30 Zomergem - VSV B 5 - 0
zo 14:30 VSV A - Zaffelare 0 - 3
    Reserven vrij  
inhaalmatchen
za 09:30 U7 - Bottelare A
za 11:15 Heusden Sp - U11 2 - 5
za 11:30 U12 - Bottelare 2 - 3
matchbal: Guy Van Stichel, "top"supporter
vr 15 - zo 17 dec 2023
vr 20:15 Nazareth-Eke - VSV Ladies 0 - 7
zo 14:30 VSV B - Vinkt B 1 - 2
zo 14:30 Knesselare - VSV A 1 - 0
    Reserven vrij  
inhaalmatchen
za 11:15 Heusden Sp A - U10a geel -
matchbal:
vr 22 - zo 24 dec 2023
uitwijkmogelijkheid
ZALIG KERSTFEEST
Kerstvakantie 25 dec - 7 jan
matchbal:
vr 5 - zo 7 jan 2024
uitwijkmogelijkheid
oefenmatchen
za 19:15 Machelen B - VSV B afgel.
za 19:00 Bottelare - VSV A 3 - 2
Kerstvakantie 25 dec - 7 jan
matchbal:
vr 12 - zo 14 jan 2024
za 11:30 U6  - Wondelgem 
za 09:00 Wondelgem A - U7 
za 09:30 Eksaarde A - U8b zwart 15 - 4
za 09:30 U8a geel - Wondelgem B 4 - 10
za 12:00 Meetjesland B - U9b zwart 10 - 9
za 09:30 U9a geel - Oostakker A 7 - 9
za 11:15 Heusden Sp A - U10b zwart 4 - 3
za 09:30 U10a geel - Moerbeke  9 - 5
za 11:30 U11 - HT Zwijnaarde 8 - 3
za 14:00 Evergem 2020 - U12 8 - 1
za 10:50 Tenstar Melle A - U13 2 - 5
za 14:30 Jago St.-A'berg A - U15b zwart 6 - 1
za 14:00 U15a geel - St-Denijs Sp B 5 - 3
za 11:00 U17 - Heusden Sp 0 - 2
za   Heikant Zele A - Reserven 27/4
zo 14:30 Balgerhoeke - VSV B 3 - 3
zo 14:30 VSV A - Evergem 2020 0 - 1
    de Ladies zijn vrij  
zo 14/01: VSV-nieuwjaarsreceptie
vanaf 17u30 nodigt VSV zijn leden, spelers, sponsors
en sympathisanten uit voor een natje & een droogje
matchbal: Rest. Du Progrès, sponsor VSV
vr 19 - zo 21 jan 2024
vr 20:00 Ooidonck Leerne - VSV Ladies 9/2
za 11:00 Mariakerke A - U6 
za 09:30 U7  - Destelbergen A
za 09:30 U8b zwart - Sleidinge B -
za 09:30 Merendree A - U8a geel -
za 09:30 U9b zwart - Muide Gent A -
za 10:00 Eendr Zele A - U9a geel -
za 11:30 U10b zwart - Tenstar Melle A 10/2
za 10:00 Overmere  - U10a geel 13/3
za 10:30 St-Denijs Sp A - U11  -
za 11:30 U12  - Muide Gent  -
za 11:30 U13  - Moortsele A 10/2
za 14:30 U15b zwart - Muide Gent A -
za 14:30 Latem A - U15a geel 10/2
za 17:00 Jago St.-A'berg  - U17  -
za 15:00 Reserven - Edeboys -
zo 14:30 VSV B - Inter Gent 11/2
zo 15:00 St-Kruis-Winkel - VSV A 11/2
alle matchen zijn uitgesteld
* VSV A, VSV B en de Ladies zijn
verplaatst naar 9 en 11 februari
* reserven en jeugd in onderling overleg
een nieuwe datum vastleggen
matchbal:
vr 26 - zo 28 jan 2024
vr 20:00 Beervelde B - Reserven 6 - 6
za 11:30 U6 - Evergem 2020 
za 12:00 Lochristi B - U7
za 11:15 Zaffelare B - U8b zwart
za 09:30 U8a geel - St-Denijs Sp A
za 09:30 U9a geel - Eksaarde A
za 09:30 Moortsele A - U10b zwart
za 09:30 U10a geel - Zaffelare
za 11:30 U11 - Gavere-Asper A
za 11:00 Mariakerke B - U12
za 14:00 Assenede B - U15b zwart 1 - 9
za 14:00 U15a geel - VC Zwijnaarde A 2 - 7
za 11:00 U17 - Oostakker A 2 - 3
za 18:00 VSV Ladies - Latem B 6 - 3
za 19:30 Meetjesland - VSV A 3 - 0
zo 10:00 Hansbeke - U9b zwart
zo 10:30 Zingem - U13
    VSV B is vrij
matchbal:
vr 2 - zo 4 feb 2024
vr 20:00 Bellem - VSV Ladies 3 - 2
za 11:00 Heusden Sp - U6
za 09:30 U7 - Heusden Sp A
za 09:30 U8b zwart - Jago St.-A'berg A
za 09:30 U9b zwart - Zomergem A
za 09:15 Waasmunster A - U9a geel
za 11:30 U10b zwart - JV Groot Oosterzele
za 11:15 Oostakker A - U10a geel
za 11:00 Poesele A - U11
za 11:30 U12 - Lovendegem C
za 11:30 U13 - Zegelsem
za 14:30 U15b zwart - Sleidinge A 5 - 0
za 09:30 HT Zwijnaarde A - U15a geel 8 - 5
za 15:30 Zaffelare - U17 5 - 2
za 15:00 Reserven - Destelbergen A 0 - 3
zo 09:00 Poesele B - U8a geel
zo 15:00 Middelburg - VSV B 3 - 2
zo 15:00 VSV A - Laarne-Kalken A 0 - 3
zo 4/02 clubhuis vanaf 12u: Zondag zonder Afwas
"Stoverij met frietjes"
matchbal: nv Moerman, "top"supporters
vr 9 - zo 11 feb 2024
uitwijkmogelijkheid
vr 20:00 Ooidonck Leerne - VSV Ladies 0 - 3
za 11:30 U10b zwart - Tenstar Melle A
za 11:30 U12  - Muide Gent 
za 11:30 U13 - Moortsele A  
za 13:30 U15b zwart - Muide Gent A 1 - 5
za 11:00 Latem A - U15a geel 3 - 0
za 15:00 Reserven - HO Kalken 1 - 5
za 19:30 St-Kruis-Winkel - VSV A 2 - 1
zo 14:30 VSV B - Inter Gent 3 - 3
Krokusvakantie 12 - 18 feb
matchbal:
vr 16 - zo 18 feb 2024
vr 20:00 KVV Schelde - Reserven 6 - 1
za 09:30 Oostakker A - U7
za 12:00 HO Kalken B - U8b zwart
za 09:30 U8a geel - Drongen C
za 10:00 Tenstar Melle B - U9b zwart
za 09:30 U9a geel - Heikant Zele A
za 09:00 St-Denijs Sp A - U10b zwart
za 09:30 U10a geel - RC Gent D
za 11:30 U11 - Wondelgem
za 09:00 Wondelgem - U12
za 13:00 Eine A - U13
za 13:00 Oostakker B - U15b zwart 3 - 4
za 09:30 FC Merelbeke B - U15a geel 11 - 0
za 17:00 U17 - Wondelgem 2 - 2
zo 09:30 Latem B - U6
zo 15:00 VSV B - Bassevelde 3 - 4
zo 15:00 St-Laureins A - VSV A 3 - 1
de Ladies zijn vrij
Krokusvakantie 12 - 18 feb
matchbal:
vr 23 - zo 25 feb 2024
za 11:30 U6 - De Pinte B
za 09:00 Evergem Center B - U7
za 09:30 U8b zwart - Muide Gent
za 13:00 Mariakerke B - U8a geel
za 09:30 U9b zwart - Mariakerke B
za 09:30 Vos Reinaert B - U9a geel
za 09:00 Cercle Melle B - U10b zwart
za 11:00 Mariakerke B - U10a geel
za 09:15 Mariakerke A - U11
za 11:30 U12 - Aalter B
za 11:15 Volkegem A - U13
za 11:30 U15b zwart - Wondelgem 4 - 0
za 14:00 U15a geel - Bottelare B 4 - 5
za 14:30 U17 - Beervelde 3 - 1
za 18:00 VSV Ladies - SK Merelbeke 2 - 2
zo 15:00 Anatolia Gent - VSV B 2 - 1
zo 15:00 VSV A - Lovendegem 1 - 5
    de Reserven zijn vrij  
matchbal: Philippe Byosière, "top"supporter
..........
VSV Gent vzw - privacyverklaring
Gegevensbescherming in de EU (GDPR)
Lees HIER
............ bezoekers sinds 9 dec 2000
laatste aanpassingen
26 feb 2024
© VSV Gent webteam