Sportleven t/m nr. 24 van 12 juni 2019
3e PROVINCIAAL B

KVV.ST.-DENIJS SPORT
VC.ZWIJNAARDE
KVV.HT.ZWIJNAARDE
JV.DE PINTE
KSV.MELSEN
KESA.BOTTELARE
E.MOORTSELE
VSV GENT A
KFC.HEUSDEN SPORT A
VC.NAZARETH-EKE
KVV.LAARNE-KALKEN
KVVE.MASSEMEN
KVV.SCHELDE A
FC.SMETLEDE
VCE.HOUTEM
SK.OUDEGEM

4e PROVINCIAAL A

VK.AK MIDDELBURG
FC.KAPRIJKE-BENTILLE
KVV.KL.BASSEVELDE
KFC.EXC.BALGERHOEKE
VK.KNESSELARE
SK.VINDERHOUTE
FC.AVRASYA GENT
FC.ROOIGEM
JAGO SINT-AMANDSBERG
VS.DESTELBERGEN
WSL.LOTENHULLE
E.VINKT B
SK.OOIDONCK LEERNE
VV.9000 GENT
VSV.GENT B

BELOFTEN A - R2 F

KV.CERCLE MELLE
EENDRACHT MOORTSELE A
FC.SKV.OVERMERE A
KVV.SCHELDE B
KVV.LAARNE-KALKEN A
K.RAC.CLUB BAMBRUGGE B
OZ.BAVEGEM
KE.ST-ANNA BOTTELARE
KVVE.MASSEMEN A
SK.WICHELEN A
SK.VLIERZELE
FC.SMETLEDE A
VJ.BAARDEGEM B
VSV.GENT A

BELOFTEN B - R2 C

KFC.HEUSDEN SPORT A
KVV.SCHELDE A
DKW.EVERGEM B
VC.ZWIJNAARDE
FC.DESTELBERGEN A
FC.TENSTAR MELLE A
FC.DYN.KG.BEERVELDE A
SK.VERBR.OOSTAKKER A
KVV.HT.ZWIJNAARDE
VSV.GENT B
STANDAARD MUIDE GENT
VS.DESTELBERGEN
JAGO SINT-AMANDSBERG A
FC.ROOIGEM

U17 Gew. D

KVV.ST-DENIJS SPORT A
KV.CERCLE MELLE
VC.NOKERE-KRUISH. A
KFC.MERELBEKE B
FC.DESTELBERGEN A
KFC.EDEBOYS
SK.VERBR.OOSTAKKER B
VSV.GENT

U15 Gew. N

KSK.RONSE B
SV.SOTTEGEM C
VC.ZWIJNAARDE
JV.DE PINTE B
KESA.BOTTELARE B
VC.EENDRACHT HOUTEM B
VSV.GENT
SK.OOIDONCK LEERNE

U13 Gew. K

KFC.HEUSDEN SPORT
KVV.ST-DENIJS SPORT B
KVE.DRONGEN B
SPARTA WORTEGEM
VC.ZWIJNAARDE
KSC.EXC.MARIAKERKE A
VSV.GENT
FC.ROOIGEM

U12a zwart Gew. B

K.ST.SV DENDERLEEUW A
KFC.HEUSDEN SPORT
KVV.VLAAMSE ARDENNEN A
VC.ZWIJNAARDE A
FC.DOGGEN EREMBOD.
FC.TENSTAR MELLE A
VSV.GENT A/zwart
SK.DENDERHOUTEM A
U12b geel Gew. J

KVV.ST-DENIJS SPORT B
KV.CERCLE MELLE A
KFC.MERELBEKE B
FC.DESTELBERGEN A
SK.VERBR.OOSTAKKER A
KVV.HT.ZWIJNAARDE
VSV.GENT B/geel
JAGO SINT-AMANDSBERG A
U11a zwart Gew. F

KVE.DRONGEN B
KFCE.BELZELE EVERGEM
FC.ASSENEDE
KSC.EXC.MARIAKERKE A
FC.LEMBEKE B
VSV.GENT A/zwart
JAGO SINT-AMANDSBERG A
SV.WONDELGEM
U11b geel Gew. C

KFC.HEUSDEN SPORT
KFC.BAASRODE
KV.CERCLE MELLE B
FC.TENSTAR MELLE A
SV.ZAFFELARE B
SK.HERDERSEM A
FC.SMETLEDE A
VSV.GENT B/geel

U10 Gew. H

RFC.WETTEREN B
KFC.HEUSDEN SPORT A
KV.CERCLE MELLE
KFC.MERELBEKE B
KSC.EXC.MARIAKERKE B
FC.DESTELBERGEN B
VSV.GENT
JAGO SINT-AMANDSBERG B

U9a zwart Gew. E

KFC.HEUSDEN SPORT A
EENDRACHT MOORTSELE A
VC.ZWIJNAARDE
KE.ST-ANNA BOTTELARE B
KVVE. MASSEMEN A
KVV.HT.ZWIJNAARDE A
VSV.GENT A/zwart
JAGO SINT-AMANDSBERG A
U9b geel Gew. J

KVV.ST-DENIJS SPORT A
FC.GAVERE-ASPER A
VC.NAZARETH-EKE B
KE.MACHELEN-A-LEIE B
FC.ST-MARTENS-LATEM B
KSV.MELSEN
KVV.HT.ZWIJNAARDE B
VSV.GENT B/geel
U8 Gew. H

KV.CERCLE MELLE B
DKW.EVERGEM A
FC.DESTELBERGEN B
SV.ZAFFELARE A
FC.EKSAARDE B
SK.WACHTEBEKE A
VSV.GENT
JAGO SINT-AMANDSBERG A
U7a zwart Gew. C

KFC.MERELBEKE B
KVE.DRONGEN C
KSK.DJ.LOVENDEGEM A
KSC.EXC.MARIAKERKE B
KVV.ZOMERGEM
FC.KLEIT MALDEGEM A
FC.G.ST-LAUREINS B
VSV.GENT A/zwart
U7b geel Gew. K

RFC.WETTEREN A
KFC.HEUSDEN SPORT A
KFC.HOGER OP KALKEN A
FC.DESTELBERGEN A
FC.TENSTAR MELLE B
SK.VERBR.OOSTAKKER C
VSV.GENT B/geel
JAGO SINT-AMANDSBERG A
U6 Gew. B

KFC.HEUSDEN SPORT B
KVV.LAARNE-KALKEN
KSC.EXC.MARIAKERKE C
FC.DESTELBERGEN
SK.LOKEREN DOORSLAAR
VSV.GENT
JAGO SINT-AMANDSBERG