Sportleven t/m nr. 33 van 12 augustus 2020

~ Voor de jeugdploegen (tem U21) zijn de reeksen geldig voor het 1ste deel van de competitie ~

3e PROVINCIAAL B

K. OLSENE SP.
KSK. ZINGEM A
KV. CERCLE MELLE
FC. GAVERE-ASPER
VV. WINDEKE
VC. NOKERE-KRUISH. B
E. MOORTSELE
KVVS. SERSK.-SCHELLEB. A
VC. NAZARETH-EKE A
VC. ZWIJNAARDE
KE. ST-ANNA BOTTELARE A
KSV. MELSEN
E. VINKT A
FC. SMETLEDE
KVV. HT. ZWIJNAARDE
VSV GENT A

4e PROVINCIAAL A

KFC. EXC. BALGERHOEKE
EXC. DONK
KVE. AALTER B
FC. ST-MARTENS-LATEM B
E. VINKT B
WSL. LOTENHULLE
SK VERBR. OOSTAKKER
VSV GENT B
SK. VINDERHOUTE
VKA. MIDDELBURG
FCA. GENT
STANDAARD MUIDE GENT A
SK. OOIDONCK LEERNE
FC. ROOIGEM RANGERS
VV. 9000 GENT
FC. ANATOLIA GENT

RESERVES R2G

KFC. HEUSDEN SPORT A
KVV. ST-DENIJS SPORT B
KV. CERCLE MELLE A
KVV WINDEKE A
EENDRACHT MOORTSELE A
VC. ZWIJNAARDE
FC. ST-MARTENS-LATEM B
JV. DE PINTE A
KE. ST-ANNA BOTTELARE A
FC. TENSTAR MELLE A
KSV. MELSEN A
VC. ZEVERGEM SP.
KVV. HT. ZWIJNAARDE
VSV GENT
STANDAARD MUIDE GENT B
FC. ROOIGEM RANGERS

U21 G21B

VC NOKERE-KRUISHOUTEM
KFC. HOGER OP KALKEN
FC. DESTELBERGEN
FC. TENSTAR MELLE
VSV GENT
JAGO SINT-AMANDSBERG

U17 G17G

KFC. SPARTA PETEGEM C
VC. NAZARETH-EKE B
KV. EENDRACHT AALTER B
KE. MACHELEN-A-LEIE
KSC. DIKKELVENNE B
KVV. HT. ZWIJNAARDE
VSV GENT
JONG ZULTE

U15 G15G

KV. CERCLE MELLE B
KFC. MERELBEKE B
KFC. HOGER OP KALKEN A
KFC. HEIKANT ZELE B
FC. DESTELBERGEN B
KE. ST-ANNA BOTTELARE A
SK. MUNKZWALM B
VSV GENT

U13a zwart G13J

KV. CERCLE MELLE A
KFC. MERELBEKE B
FC. DESTELBERGEN B
FC. ST-JORIS SLEIDINGE B
KFC. EDEBOYS
SK. VERBR. OOSTAKKER A
KVV. HT. ZWIJNAARDE
VSV GENT A

U13b geel G13I

KFC. SPARTA PETEGEM D
KVE. DRONGEN B
KSC. EXC. MARIAKERKE A
VK. KNESSELARE B
SK. BELLEM
LANDO SP. MERENDREE
WSL. LOTENHULLE
VSV GENT B

U12a zwart G12H

KVE. DRONGEN B
FC. ASSENEDE B
FC. ST-JORIS SLEIDINGE
FC. LEMBEKE B
SV. ZAFFELARE A
VSV GENT A
JAGO SINT-AMANDSBERG B
U12b geel G12K

KFC. HEUSDEN SPORT
KVV. ST-DENIJS SPORT B
KV. CERCLE MELLE B
FC. DESTELBERGEN B
FC. SMETLEDE A
KVV. HT. ZWIJNAARDE
VSV GENT B
JAGO SINT-AMANDSBERG A
U11 G11D

KFC. HEUSDEN SPORT A
KV. CERCLE MELLE
KSC. EXC. MARIAKERKE A
FC. DESTELBERGEN A
FC. DKG. BEERVELDE A
KVV. HT. ZWIJNAARDE
VSV GENT
JAGO SINT-AMANDSBERG B

U10a zwart G10C

RACING CLUB GENT C
KVV. ST-DENIJS SPORT A
FC. DESTELBERGEN A
SK. BELLEM A
FC. TENSTAR MELLE A
VSV GENT A
FC. POESELE A
JONG ZULTE A

U10b geel G10F

RACING CLUB GENT D
KV. CERCLE MELLE B
KFC. HOGER OP KALKEN A
FC. DESTELBERGEN B
SK. LOCHRISTI B
KVV. HT. ZWIJNAARDE B
VSV GENT B
JAGO SINT-AMANDSBERG A

U9

geen ploeg in competitie

U8a zwart G8A

RACING CLUB GENT C
KFC. HEUSDEN SPORT A
KSC. EXC. MARIAKERKE A
FC. DESTELBERGEN B
KFC. JUV. SCHOONAARDE A
SK. VERBR. OOSTAKKER A
VSV GENT A
JAGO SINT-AMANDSBERG A
U8b geel G8K

VCE. HUISE-OUWEGEM
KE. ST-ANNA BOTTELARE B
LANDO SP. MERENDREE B
SK. VERBR. OOSTAKKER B
VSV. GENT B
JAGO SINT-AMANDSBERG B
FC ROOIGEM RANGERS
U7 G7I

RFC WETTEREN A
KFC. MERELBEKE B
KVE. DRONGEN C
FC. MERE B
K. OLSA BRAKEL B
JV. DE PINTE A
FC. TENSTAR MELLE A
VSV GENT
U6 G6B

KFCE. BELZ. EVERGEM
KSC. EXC. MARIAKERKE B
FC. DESTELBERGEN B
VSV GENT
STANDAARD MUIDE GENT B
JAGO SINT-AMANDSBERG
SV. WONDELGEM