sportief verantwoordelijke (VSV1 A, VSV1 B, Beloften A, Beloften B): Nicolas Hermie 0468-10.66.99 - nh@vsv-gent.be
TVJO jeugdcoördinator (U6 t/m U17): Luc De Buck 0473-52.59.17 - tvjo@vsv-gent.be
secretaris g.c.: Erik Vanderstraeten 0494-76.18.31 - evds@vsv-gent.be
T1 Filip Duquet (VSV1 A) 0494-93.66.59 - T2 Gerland Schouls (Beloften A) 0497-52.57.80
T3 Alain Van Volsem (VSV1 B)
0476-65.33.89 - T4 Jens Vande Putte (Beloften B) 0477-63.20.43
keepers: Patrick Hamacher 0496-53.65.04 - kine: Patrick Lievens 0476-36.03.00

Alle trainingen starten STIPT op het voorziene uur, niet op tijd = verwittigen!
Loop- en voetbalschoenen altijd meebrengen.
~ Het oefenprogramma wordt verder aangevuld maar is steeds vatbaar voor wijzigingen ~
(wijzigingen zullen direct aan de spelers meegedeeld worden)
za 20/7
zo 21/7
ma 22/7
di 23/7
wo 24/7
do 25/7
vr 26/7
za 27/7
zo 28/7
ma 29/7
di 30/7
wo 31/7
do 1/8
vr 2/8
za 3/8
zo 4/8
ma 5/8
di 6/8
wo 7/8
do 8/8
vr 9/8
za 10/8
zo 11/8
10u00: 1ste training
 
 
18u30: training op VSV
19u00: training
 
18u30: training op VSV
19u00: training
stage Sportacentrum Tongerlo
stage Sportacentrum Tongerlo
14u00: VSV 1B - Zaffelare B (Hofman Sport Cup, heen)
VSV 1A vrij (Hofman Sport Cup)
19u00: training
18u30: training - training op VSV
19u00: training
 
18u30: training - training op VSV
19u30: wedstrijd op Gijzenzele-Oosterzele
18u30: training op VSV
10u00: looptraining op VSV
16u00: Zaffelare B - VSV 1B (Hofman Sport Cup, terug)
VSV 1A vrij (Hofman Sport Cup)
18u30: training op VSV
18u30: training op VSV
18u30: looptraining Gentbrugse Meersen
19u00: training op VSV
19u30: wedstrijd op Bassevelde
18u30: training op VSV
19u30: wedstrijd op Melsen
19u00: training op VSV
18u30: training op VSV
11u00: looptraining Watersportbaan + Kajak
14u00: wedstrijd op Tenstar Melle
?? wedstrijd Hofman Sport Cup
ma 12/8
di 13/8
wo 14/8
do 15/8
vr 16/8
za 17/8
zo 18/8
ma 19/8
di 20/8
wo 21/8
do 22/8
vr 23/8
za 24/8
zo 25/8
ma 26/8
di 27/8
wo 28/8
do 29/8
vr 30/8
za 31/8
zo 1/9
19u00: training op VSV
18u30: training - training op VSV
19u30: wedstrijd op Sint-Kruis-Winkel
18u30: looptraining Gentbrugse Meersen
19u00: training op VSV
14u00 en 16u00: 2 wedstrijden op VC.Zwijnaarde
18u30: training op VSV
19u30: wedstrijd op VS.Destelbergen
 
10u00: looptraining Claeys-Bouüaert
16u00: wedstrijd op Cercle Melle
?? wedstrijd Hofman Sport Cup
 
18u30: training - training op VSV
19u00: training
19u30: wedstrijd op SKV.Oostakker
18u30: training - training op VSV
19u00: training
 
10u00: looptraing Blaarmeersen
15u00: wedstrijd op Smetlede
?? wedstrijd Hofman Sport Cup
 
18u30: training - training op VSV
19u00: training
 
18u30: training - training op VSV
19u00: training
 
1ste competitieweekend
1ste competitieweekend
De jeugdcompetitie start op zaterdag 31 augustus 2018
Overzicht trainingen augustus, vanaf september kunnen de uren, dagen en locatie wijzigen.
~ De gegevens worden verder aangevuld maar zijn steeds vatbaar voor wijzigingen ~
(raadpleeg uw trainer of afgevaardigde)
keepers
 
U6
 
U7
 
U8
 
U9
 
U10
trainer: Christophe De Busscher 0493592756
1e training: wo 7/8
training U9-U10-U11-U12: wo 18-19 u.
training U13-U15-U17: wo 19-20 u.
 
1 ploeg: reeks Gew. 6 B
trainer: Jens Vande Putte 0477632043
afgev.: Eddy Vande Putte 0474502826
1e training: di 6/8 17-18 u.
training: di 17-18 u.
toernooi: za 24/8 op KVV Zomergem
 
2 ploegen: reeksen Gew. 7 C (zwart) en 7 K (geel)
trainer: Simon De Clercq 0468296779
trainer: Bram Jolie 0495624328
trainer: Geert De Grieve 0486412999
afgev.: Philipp Zur Nedden 0477723122
1e training: wo 7/8 18-19 u.
training: wo 18-19 u.
toernooi: zo 18/8 op SKL.Doorslaar
 
1 ploeg: reeks Gew. 8 H
trainer: Eric Lammens 0486655421
afgev.: Franky Lammens 0486861928
1e training: wo 7/8 15-16.15 u.
training: wo 15-16.15 u. en zo 10-11 u.
toernooi Eric: za 10/8 op KFCE.Belzele
toernooi Eric: zo 18/8 op Beervelde
 
2 ploegen: reeksen Gew. 9 E (zwart) en J (geel)
trainer: Peter Steijaert 0488952599
afgev.: x
trainer: x
afgev.: x
1e training: di 6/8 17.45-19 u.
training: di en do 17.45-19 u.
toernooi Peter: do 15/8 op KSK.Zingem
 
1 ploeg: reeks Gew. 10 H
trainer: Dante Schouls 0498065912
afgev.: Matisse Van Speybroeck 0472876287
1e training: di 6/8 18-19.30 u.
training: di en do 18-19.30 u.
toernooi: za 17/8 op Waarschoot
U11
 
U12
 
U13
 
U15
 
U17
 
 
 
 
 
 
 
 
2 ploegen: reeksen Gew. 11 F (zwart) en 11 C (geel)
trainer: Herben De Wulf 0496387980
afgev.: Sarie De Corte 0474645347
trainer: Thomas Van Den Daele 0468486417
afgev.: Thierry De Wulf 0477599130
1e training: ma 5/8 18-19.30 u.
training: ma en wo 18-19.30 u.
toernooi Thomas: do 15/8 op Fusion Oostende
toernooi Herben: za 24/8 op ESA.Bottelare
 
2 ploegen: reeksen Gew. 12 B (zwart) en J (geel)
trainer: Kenzie Van Overloop 0494362320
afgevaardigde: Robin Boydens 0474462433
trainer: Bart Vanheste 0486484690
afgevaardigde: Rinat Hofman 0474464639
1e training: ma 5/8 18-19.30 u.
training: ma en wo 18-19.30 u.
toernooi Kenzie: zo 18/8 op VK.Liedekerke
 
1 ploeg: reeks Gew. 13 K
trainer: Christophe De Busscher 0493592756
afgev.: Frederik Bes 0496916906
afgev.: Mario Tancré 0476222029
1e training: di 6/8 18.30-20 u.
training: di en do 18.30-20 u.
toernooi: za 17/8 op KSV.Rumbeke
toernooi: zo 25/8 op KFC.Merelbeke (namiddag)
 
1 ploeg: reeks Gew. 15 N
trainer: Hans-Dieter Schouls 0494994553
afgev.: Tom De Clercq 0472746226
1e training: ma 5/8 18.15-19.45 u.
training: ma en wo 18.15-19.45 u.
toernooi: za 17/8 op KFC.Heusden
toernooi: zo 25/8 op KFC.Gavere-Asper
 
1 Ploeg: reeks Gew. 17 D
trainer: Timothy De Vos 0499285069
afgev.: Peter Steijaert 0488952599
1e training: di 6/8 18.30-20 u.
training: di en do 18.30-20 u.
toernooi: zo 11/8 op FC.Mere
toernooi: vr 23/8 op Randers Opdorp