sportief verantwoordelijke
(VSV A, VSV B, Reserves, U21): Nicolas Hermie 0468-10.66.99 - nh@vsv-gent.be
TVJO jeugdcoördinator (U6 t/m U17): Luc De Buck 0473-52.59.17 - tvjo@vsv-gent.be
secretaris g.c.: Erik Vanderstraeten 0494-76.18.31 - evds@vsv-gent.be

BELANGRIJK:

Bericht vanwege VSV Gent
:
Alle trainingen bij de U17, U21, beloften, 4de provinciale en 3de provinciale worden gestaakt tot en met donderdag 20 augustus 2020.
Lees HIER

***

t/m 25 augustus bij de seniors geen oefenmatchen of Hofman Sport Cup, bij de jeugd geen toernooien, klik HIER

T1 Peter Van Keymeulen (VSV A) 0485-97.13.37 - T2 Gerland Schouls (Reserves) 0497-52.57.80
T3 Alain Van Volsem (VSV B)
0476-65.33.89 - T4 Jens Vande Putte (U21) 0477-63.20.43
keepers: Christophe De Buysscher 0493-59.27.56 - kine: Patrick Lievens 0476-36.03.00

Alle trainingen starten STIPT op het voorziene uur, niet op tijd = verwittigen!
Loop- en voetbalschoenen altijd meebrengen.
~ Het oefenprogramma wordt verder aangevuld maar is steeds vatbaar voor wijzigingen ~
(wijzigingen zullen direct aan de spelers meegedeeld worden)
vr 24/7
za 25/7
zo 26/7
ma 27/7
di 28/7
wo 29/7
do 30/7
vr 31/7
za 01/8
zo 02/8
ma 03/8
di 04/8
wo 05/8
do 06/8
vr 07/8
za 08/8
zo 09/8
ma 10/8
di 11/8
wo 12/8
do 13/8
vr 14/8
18u30: training
10u00: looptraining op VSV
10u00: training
 
18u30: training
18u30: training
19u30: training
 
18u30: training
19u30: training
 
 
 
 
18u30: training
19u30: training
 
18u30: training
19u30: training
 
 
 
 
18u30: training
19u30: training
 
18u30: training
19u30: training
 
za 15/8
zo 16/8
ma 17/8
di 18/8
wo 19/8
do 20/8
vr 21/8
za 22/8
zo 23/8
ma 24/8
di 25/8
wo 26/8
do 27/8
vr 28/8
za 29/8
zo 30/8
ma 31/8
di 01/9
wo 02/9
do 03/9
vr 04/9
za 05/9
zo 06/9
 
 
 
18u30: training
19u30: training
 

18u30: training
19u30: training

 
 
 
 
18u30: training
19u30: training
 
18u30: training
19u30: training
 

 
 
18u30: training
19u30: training
 
18u30: training
19u30: training
 
competitie seniors & jeugd
competitie seniors & jeugd
Jeugdvoorzitter: Tom De Clercq 0472-74.62.26 - tdc@vsv-gent.be
TVJO jeugdcoördinator: Luc De Buck 0473-52.59.17 - tvjo@vsv-gent.be

De jeugdcompetitie start op zaterdag 5 september 2020
Overzicht trainingen augustus, vanaf september kunnen de uren, dagen en locatie wijzigen.
~ De gegevens worden verder aangevuld maar zijn steeds vatbaar voor wijzigingen ~
(raadpleeg uw trainer of afgevaardigde)
U6
 
U7
 
U8
 
U10
 
U11
 
U12
1 ploeg: reeks Gew. 6 B
trainer: Timo Rotsaert 0477-75.00.91
afgev.:
1e training: wo 05/8 17u-18u15
training: wo 17u-18u15
oefenmatch: 29/8 10u op FC Daknam
 
1 ploeg: reeks Gew. 7 I
trainer: Jens Vande Putte 0477-63.20.43
trainer: Juanito Steijaert 0489-32.71.72
afgev.:
1e training: ma 10/8 17u-18u30
training: ma 17u-18u30
oefenmatch: 23/8 10u op FC Gavere-Asper
oefenmatch: 29/8 10u op FC Daknam
 
2 ploegen: reeksen Gew. 8 A (zwart) en 8 K (geel)
trainer zwart: Geert De Grieve 0486-41.29.99
afgev. zwart: Luc De Grieve 0485-58.21.05
trainer geel: Dylan De Potter 0475-59.61.90
trainer geel: Gilles Van Vaerenbergh 0499-73.97.83
afgev. geel:
1e training: ma 03/8 17u-18u
training: ma 17u-18u en wo 16u-17u30
oefenmatch (zwart): 15/8 9u30 op SKL Doorslaar
oefenmatch (o.l.v. Geert): 29/8 12u45 op Nazareth-Eke
 
2 ploegen: reeksen Gew. 10 C (zwart) en 10 F (geel)
trainer zwart: Raul Villacorta 0493-58.68.26
afgev. zwart:
trainer geel: Karakaya Muhammed 0487-60.43.35
afgev. geel:
1e training: ma 03/8 18u-19u30
training: ma en wo 18u-19u30
oefenmatch (zwart): 15/8 10u30 op Machelen
 
1 ploeg: reeks Gew. 11 D
trainer: Bart Van Heste 0486-48.46.90
afgev.: Dieter Weyne 0478-66.72.02
1e training: ma 03/8 18u15-19u45
training: ma en wo 18u15-19u45
oefenmatch: 19/8 17u op KFAC Waarschoot
oefenmatch (o.l.v. Christophe): 22/8 10u30 op Naz.-Eke
 
2 ploegen: reeksen Gew. 12 H (zwart) en 12 K (geel)
trainer zwart: Hans-Dieter Schouls 0494-99.45.53
afgev. zwart:
trainer geel: Thomas Van Daele 0468-48.64.17
afgev. geel:
1e training: di 04/8 18u-19u30
training: di en do 18u-19u30
oefenmatch (geel): 22/8 09u30 op Nazareth-Ele
oefenmatch (zwart): 29/8 9u op FC Gavere-Asper
U13
 
U15
 
U17
 
U21
 
keepers
 
 
 
2 ploegen: reeksen Gew. 13 J (zwart) en 13 I (geel)
trainer zwart: Kenzie Van Overloop 0494-36.23.20
afgev. zwart: Frederic Bes 0496-91.69.06
afgev. zwart: Ashley Van Overloop 0493-06.04.96
trainer geel:
afgev. geel:
1e training: ma 03/8 18u-19u30
training: di en vr 18u-19u30
 
1 ploeg: reeks Gew. 15 G
trainer: Christophe De Buysscher 0493-59.27.56
afgev.: Frederic Bes 0496-91.69.06
afgev.: Mario Tancré 0476-22.20.29
1e training: di 04/8 18u-19u30
training: di en do 18u-19u30
oefenmatch: 22/8 11u30 op SK Vinderhoute
oefenmatch: 29/8 15u30 op FC Gavere-Asper
 
1 ploeg: reeks Gew. 17 G
trainer: Timothy De Vos 0499-28.50.69
afgev.: Mario Tancré 0476-22.20.29
afgev.: Thierry De Wulf 0477-59.91.30
1e training: wo 05/8
training: wo 20u-21u en do 18u30-20u
oefenmatch: 23/8 11u op FC Destelbergen
 
1 ploeg: reeks Gew. 21 B
trainer: Jens Vande Putte 0477-63.20.43
afgev.: Eddy Vande Putte 0474-50.28.26
1e training: ma 03/8 18u30-20u
training: ma en wo 18u30-20u
 
trainer: Thomas Van Daele 0468-84.46.90
1e training: wo 05/8
training U8-U10-U11-U12: wo 18u-19u
training U13-U15-U17: wo 19u-20u
 
Vlindertrainers springen in waar een vervanging op
training of match bij een jeugdploeg nodig is
Timothy Van De Velde 0499-40.00.75
Yentl Claessens 0478-13.38.19
Yarni Claessens 0478-13.58.84
Christophe Lagast 0499-56.53.47